Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kmeaw CFW 3.55 + LV2 patcher


veks

Recommended Posts

Kmeaw cwf 3.55 + LV2 patcher makaj,zatim jsem zkoušel jen GoWIII a Ratchet and Clank:crak in time,jelikož je mam na externim..rogero mi nezobrazuje zálohy na internim disku a nejde disk dole přehodit šipkou,víte někdo čim to je?

Už jste s tim někdo přihlášenej na psn?

JJ sem pohoda...Hraju COD BO multiplayer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 378
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Manager pouzivam tento: Rogero_Manager_v7.8_Signed_for_Waninkoko_Kmeaw_CFW_3.55_Stealth_ID.pkg,(jestli nevis kde stahnout pisni e-mail nebo icq a poslu ti ho).U kazde hry jsem zapl ctvereckem v tom managereu podporu pro BD. Hry mam na exteraku ve slozce GAMEZ, GT5 mam na internim( stáhnul jsem na interni vse co slo a pak pres program PS3Spliter jsem rozdelil soubor ktery mel cca 12gb, pak jsem spustil vise uvedeny manager a zkopiroval jsem ho na int. HD pak jsem nacetl hru v manageru z int. HDD a vualaaa hra se rozjela).Tot vse.Samozrejme mam CFW od Kemaw... s pouzitim LV2 patchem. Snad jsem ti pomohl kdyby ne tak zavolej na skype (uz.jmeno: caribian, Breclav a zkusim ti poradit).Jsou tu lepsi borci nez jsem ja (psina1 apod.) ale uvidis.Budu tady cca 1 hod.Pak az zitra rano v 9:00. Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstaloval jsem CFW.. vse v pohode.. pak jsem nainstaloval novou Gaia Manager a kdyz ji zapnu tak je jen tma a playar se sekne.. Nevi nekdo co s tim?

dela mi to taky ps3 se stale seka apod. nebo kdyz najizdim do her tak blackscreen. ted kdyz sem odpojil net tak to jede v pohode, snad vyjde nejaky opravny patch, dela to docela hodne lidem problemy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle Gaiu nedoporučuju používat, nepracuje korektně. Počkejte na verzi s integrovanou Lv2. Nejstabilnější je zatím Roger

Jo Rogero je v pohodě akorát se mi v něm neukazujou hry co mam na internim,nevíš jak to udělam? Nebo se musí přes FTP dávat do jiný složky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu