Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový update = Nefunkční konzole


Peter_King

Otázka

Hojte,

dnes jsem zapnul asi po dvou dnech Xbox360, hned při startu konzole mi naskočil že je k dispozici nový update, update se stáhl, restartoval konzoly, ale ta uz se nezapla. Jen mi vrčí a na ovladači mi blikají všechny 4 světýlka.

Nestalo se to už někomu ?

Předem díky za každou rozumnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Pete1790: Nedostaneš, no, taky mám GOLD, předevčírem koupenej, tak se rozhoduju, jestli si stáhnu update. Ono by se totiž stát nic nemělo, LT+ nedovolí, aby tě zabanovali, ale možná počkám na oficiální prohlášení nějaký skupiny.

Odkial myslis, ze by mali SRC ? :-)

A odkud myslíš, že ho bere c4eva? :D Reverse engineering se tomu říká. Do základního programovacího jazyku, assembleru, si převedeš co chceš a můžeš tak upravit cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dlaha: Uprimne ? Pochybujem, ze by MS stracalo cas a financie vramci RE tymto smerom. Ale mozne to je.

Ono to hlavně u firmwarů a podobných není moc náročný, protože jsou to instrukce přímo pro nějaký hlavní mikročip, instrukční sada je tady o něco jednodušší, než u stolních počítačů. Ony se i programovatelný mikročipy dost často programují v assembleru nebo podobně jednoduchým jazyku. Zjistit pro někoho, kdo se vyzná v architektuře firmwaru, jak udělali v LT+ detekci AP 2.5, je hádám práce na jeden den. Ještě když se LT snaží být co nejvíc podobný originálním firmwarům, tak musí v Microsoftu vědět, do jaké části se takový kód musí napsat, aby to dělalo, co to dělat má.

No a tak si spočítali, že když do toho trochu práce dají, tak znepříjemním pirátům život a někteří už to nevydrží a přejdou na světlou stranu a že se jim to vyplatí. Taky hádám, že takový gesta musí dělat i kvůli vývojářům her, kteří chtějí vidět, že se jejich hry prodávají. Teď začala dělat problém hlavně serie Call Of Duty, v tom, že nejde spustit, takže proč by to nebylo gesto hlavně pro vydavatele téhle série, třeba si i oni něco zaplatili... takový čachry bych viděl jako docela normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a já bych se aji přiklonil k dlahovi. ono taky není úplně nemožné, že to udělali schválně, že jen dlouhodobě sledujou, kolik lidí chodí na live před a po updatu a z toho odvozují, jaké mají finanční ztráty, navíc nějaká drobná úprava v AP2.5 a co to udělá za fičák, a jak se to podepíše na vývoji FW pro slimky atd atd... trěbas nás čeká i něco většího, si všimněte jaká byla promlka mezi AC:B + NFS:HP a hrami, které mají teďka přijít... dost času na udělání další, promyšlenější ochrany.. a teď se z toho stává hra kdo vydrží déle.. to by byla pro c4evu dobrá rána a celá dosavadní práce by přišla vniveč..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Riddick500: preto je dobre vlastnit zalohu kluca z tvojej dvd mechaniky a ked pride cas, cez kompatibilny chipset si to preflashovat sam ... ja som reflashoval uz 5x (sebe 1.61NS -> LT -> LT+ -> LT+ 1.1, kamosovi 1.51 -> LT -> LT+ 1.1)

mozno je otazka smerom na flasherov, ze ked pride cas reflashu, tak to spravia za nizsiu cenu (s tym ze uz maju dvdkey z minulej navstevy), kto sa k tomu ako postavi je jeho vec - ja by som to robili minimalne s akciou flash + 1 reflash do buducnosti v jednej cene, ostatne reflashi za polovicnu cenu z flashu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Proto jedu na Bete daschbordu a offline xku ... tohle mě fakt nesere a kdyžtak to jistí bazar a 300kč za hru :D proč ne ... A nebo jinak když už se dokazaly vyčíst master key s PS 3 a PSP tak by někdo mohl vyčíst i ten z xka a vytvořit konečně nějakej CFW jako tomu bylo u XBOX 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeste je tu jedna moznost jak vyzrat nad novym updatem a to vymnenou mechaniky v xboxu za mechaniku HITACHI v 46 protoze tato mech nepodporuje ochrany ap 2.5 takze staci vycist dvd key z vasi mechaniky a provest spoof na hitachi ovsem nejnovejsi flash lt+ 1.1 je jiz take mozny.Je to potvrzene na teto strance : http://www.xbooster.cz/hitachi-46-47-58-59-neobsahuje-ap25/ . Pokud mate nekdo zajem tak vlastnim zrovna jednu tuto mechaniku. Nez vysel flash lt+ 1.1 tak jsem chtel takto vyzrat nad prvotnim ap ochranou ale nez mi mechanika ze zahranici (z Hong Kongu v ČR k nesehnani) dosla tak jiz vysel flash (cestovala mesic). Pro mne je ted mechanika k nicemu protoze jsem ziskal konzoli na ktere jsme si udelal JTAG upravu. Takze kdo by mel zajem mechanika me stala presne do koruny jeden tisic kc. Mam od mech i fakturu. Staci jen spoof mech a mate vyhrano .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Spoof = BAN !

4. Kto spustí hry s AP 2.5 na Kinect Dashboarde ?

  • všetci, ktorí maju v Xboxe mechaniky, KTORÉ NEDOKÁŽU AKTIVOVAŤ AP 2.5:
    • Toshiba-Samsung TS-H943 MS25
    • Toshiba-Samsung TS-H943 MS28
    • Hitachi-LG GDR-3120L 46DH
    • Hitachi-LG GDR-3120L 47DG
    • Hitachi-LG GDR-3120L 47DJ
    • Hitachi-LG GDR-3120L 59DJ

Zoznam bol prebrany z clanku:

Anti piracy 2.5 [AP 2.5] kompletné informácie a otázky

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Včerajší Xbox360 update zrušil pirátov - z pôvodne malého updatu dashboardu s prekvapivo masívym downloadom sa nakoniec vykľula pasca na pirátov. Call of Duty Modern Warfare 2, Black Ops, Halo Reach a zrejme aj niektoré ďalšie hry v sebe mali pripravené antipirátske funkcie.

vice zde:

http://www.engadget.com/2011/01/19/xbox-360-mandatory-update-restores-boot-to-disc-detains-call-of/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mě tedy dnes ten Xbox naběhnul, netuším proč mi včera nešel. Update proběhl v pořádku.

V menu jsem zjistil že je novinkou v nastavení možnost po spuštění konzole hned spustit DVD aniž bych šel do dashboardu takže celkem o ničem a úpravy v GamerCard taky k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pochybujem, ze by MS stracalo cas a financie vramci RE tymto smerom. Ale mozne to je.

Vážně? Kdyby se jim povedlo zamezit hraní některých her, zatímco PS3 by všichni hráli stažený hry, získaly by tím docela dost => možná více exkluzivek?

Navíc myslím, že M$ má dostatečně schopné lidi, kteří to vyřeší velmi rychle. Především tento problém, RE v tomto případě přesně jak psal Dlaha, není zas až tak těžké. Takže zase taková ztráta času to pro ně není a navíc žádné nevýhody pro ně z toho neplynou, pouze výhody.

BTW. Platit další peníze za nový CFW, to bych nechtěl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Samozrejme, suhlasim.

A som isty, ze keby chceli, davno CFW pre Xbox360 mechaniky neexistuje :-) Je to cele o marketingu, urcite je viac ludi, ktori sa rozhodnu medzi PS3 a X360 vramci moznosti "piratenia".....

Dobre, ale toto je na inu temu....venujme sa podstate tohto vlakna a tou je vyriesenie blackscreen pri LT+ resp. LT+ v 1.1 alebo uprava secdata.bin (flag) pri starsom FW.

Mensie zhrnutie: http://www.xbox-zone.sk/2011/01/20/dashboard-2-0-12625-0-z-dna-19-01-2011-nepovoli-spustit-niektore-hry-cierna-obrazovka-black-scree/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu