Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový update = Nefunkční konzole


Peter_King

Otázka

Hojte,

dnes jsem zapnul asi po dvou dnech Xbox360, hned při startu konzole mi naskočil že je k dispozici nový update, update se stáhl, restartoval konzoly, ale ta uz se nezapla. Jen mi vrčí a na ovladači mi blikají všechny 4 světýlka.

Nestalo se to už někomu ?

Předem díky za každou rozumnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Takže jestli jsem to dobře pochopil tak na dash 12611 s lt+1.1 mi hallo R a CoD BO normalně pujde.Pokud udělám up dashe na 12625 musim upravit hru v ABGX na Autofix Level 3 a tyto hry my zas normálně pudou.Pokud,ale zatim nechci dělat update dash na 12625 mohu použít autofix level 3 na dash 12611 zrovna aby byli univerzalně vypálený pro případný up dashe ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omlouvám se za mou demenci, ale raději bych si to chtěl shrnout, protože člověk si přečte X příspěvků a X lidí říká něco a Y lidí říká něco jiného, tak pro jistotu se zeptám : Pokud mám LT+ (měl by to předposlední FW jestli se nepletu) a nahodil bych nejnovější dashboard, nic se pro mě nemění ani přes ty nové problémy způsobené microsoftem? Stačí jen prostě každou hru projet posledním abgx s autofixem na level 3 (tak jako doposud před tou akcí od MS) a nebude problém ani offline ani online? (respektive online asi bude problém u těch pár her, které microsoft odstřihnul) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu