Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Podepisování Homebrews v PC i PSP


NuM3Ro

Recommended Posts

phs.png

K čemu je to dobré?

- Lze tak na OFW spustit neoficiální aplikace/hry nebo-li Homebrews (HB) bez potřeby HENu či CFW

- Podpis můžete udělat pomocí PC nebo rovnou v PSP - jednodušší způsob

- Jak si podepsat PSP Homebrews v PC -

Co k tomu budeme potřebovat?

PSPSDK

prxEncrypter

fix-relocations

PSP Unpacker

Instalace:

1) Nainstalujeme PSPSDK (do C:/ a vše necháme jak je nastaveno programem)

2) Vytvořte soubor start.bat, otevřeme ho třeba v text. editoru a zkopírujeme tam:

set path=%path%;c:\pspdev\bin 
set PSPSDK=C:\pspdev\psp\sdk 
cmd

, uložte a vložte do C:/pspsdk/

- Pro ty co ho nechtějí vytvářet či jim to nejde, tak ZDE je již vytvořený ke stažení.

3) Z "prxencrypter_sdk.7z" zkopírujeme složku "pspsdk" do C:/ a necháme přepsat

4) To samé uděláme se soubory z "fix-relocations.zip"

5) Nainstalujeme PBP Unpacker

Postup:

1) Otevřeme PBP Unpacker, klikneme Open a vybereme EBOOT.PBP z dané Homebrew, pak klikneme na Extract - (třeba na ploše) vytvoříme nějakou složku, tu vybereme a vyextrahují se nám tam soubory obsažené v EBOOTu.

2) Ve vyextrahovaných souborech vyhledáne DATA.PSP a přesuneme ho do C:/pspsdk/, pak spustíme start.bat a do něho napíšeme:

fix-relocations data.psp

- Tím se nám Homebrew zatím jen upravila na 6.XX Kernel, podpis ještě nenastal.

3) DATA.PSP nyní přesuneme do C:/pspsdk/bin, opět otevřeme start.bat a napíšeme tohle (po jednom řádku - potvrujeme enterem):

cd bin
prxEncrypter data.psp

- Pokuď jsme udělali vše správně, Homebrew by nyní měla být podepsána!

4) DATA.PSP z C:/pspsdk/bin přesuneme zpet do složky kde jsme ho vzali, otevřeme PSP Unpacker, vybereme New a postupně přidáme soubory které jsou k dispozici (nemusí být vśechny), poté dáte Save a vytvoří se vám nový EBOOT.PBP. Pokud byl při stažení Homebrew sám bez jiných složek,souborů... je už vše hotovo, pokuď u něho byly ňáké další soubory tak ho k nim dáme a případně ten starý přepíšeme.

Teď stačí HB hodit do PSP jako ostatní HBs a pustit, hotovo. :psp:

=============================================================================================

- Jak si podepsat Homebrews přímo v PSP (i na OFW) -

1) Stáhneme již podepsanou (signed) HB PSCRYPTER v2.0

2) Složku "PSCRYPTER_v2.0_signed" vložíme do ms0:/PSP/GAME/

3) HB kterou chceme podepsat (soubor EBOOT.PBP) vložíme do ms0:/PSP/GAME/PSCRYPTER_v2.0_signed/sign/

4) Spustíme PSCRYPTER a automaticky se začne podepisovat, po dokončení se aplikace sama ukončí a naběhne XMB menu

5) V ms0:/PSP/GAME/PSCRYPTER_v2.0_signed/sign/ najdete soubor "EBOOT_signed.PBP", to "_signed" smažete (soubory ve složce sign můžete taky), nahradíte ho původním EBOOTem a můžete HB normálně spustit, hotovo. :psp:

=============================================================================================

! Podpis nemusí být na 100% kompatibilní se všemi HBs a EBOOTy s velikostí větší jak 5 MB podepsat nejdou !

=============================================================================================

- Doufám že je vše jasně a dostatečně popsano, návod případně později vylepším/doupravím

- Enjoy :) RaZzeR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ted mě to napíše PRX Singer:Elf data is to BIG

E: Zkuste prosím mnou Signutý OTTD - http://czshare.com/1566517/3b_v/OTTD_Signed.rar

E2: a ještě zkuste mnou Signutý TN Hen (napsal mi to samý co u OTTD) - http://czshare.com/1566523/tI3I/Slepice.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerad ti lezu do zelí razzere ale myslím že je (hlavně pro začátečníky) snadnější a uživatelsky přívětivější metoda podepisování

http://console-forum.net/tema/105228-tn-hen-6-20-prometheus-iloader-nove-i-navod-na-downgrade-na-5-03?p=1023025&viewfull=1#post1023025

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raczek: Vidíš to, kdybych věděl, že je tu už návod mezi kilama spamu v 6.20 HEN tématu tak bych se s tím nesjpíš nedělal, ale co už. Alespoň to mám podrobně popsaný snad pro každýho kdo umí zapnout PC a svojí funkci to plní. :)

KOSScz: Jelikož HEN 6.20 jede přes demo hru a né jako 5.03/6.3X ve VSH menu, tak je to nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim že TN Hen podepsaj až s příchodem verze C s podporou infrastruktury,ale proč by to nešlo podepsat když 6.3x taky jelo přes Sukkiriki a Golf?

Jinak,zkusil už někdo to moje podepsaný OTTD? nemohu to vyzkoušet páč mám PSP 70 KM od domova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KOSScz: nevymejšlej kraviny, už z tvýho vyjadřování usuzuju že to snad ani memyslíš vážně ale to sem nemusíš psát vůbec. Hlavně díky tobě a tobě podobným se to tady mění v jedno velký smetiště spamu o OT. Z tvejch (k dnešnímu dni, tj 19.1.2011) 1408mi příspěvků je 99% spam a OT kterej nikoho nezajímá, tak se laskavě kroť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu