Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gameplay videa


MasterMIND

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Myslíš to vážně? Jsi tak retardovaný nebo jo? Nebo to ze sebe děláš? Sím se zeptat na věk? Moje mamka, která neumí anglicky postavit větu má lepší výslovnost jako ty. Promiň, ale, když už chci udělat gameplay (gejmplej) video, napřed se ho naučím hrát, seženu si pravé informace, naučím se správně vyslovovat anglické výrazy a nesměju se u toho jako dítě. Zamysli se nad sebou prosím. Myslím, že většina lidí zde na fóru se mnou bude souhlasit.

Viděl jsem video Need for Speed Hot Pursuit a říct, že tato hra vyšla v roce 1998 je vrchol. Tvoje komentování a neustálé posmívání se když nabouráš. Třeba tvůj velmi vtipný vtip: Kolik ujedu kilometrů, když jedu 200 kilometrů za hodinu? Arkáda Haf to plaj :D A hlavně buď Spet (Speed) :D Nemám slov a doufám, že TO OPRAVDU NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježíš nechte ho něco natočil co vy? natočte něco a pak kritizujte ja sem se u toho pobavil a za to ti děkuji :) co takový Kuba?? taky měl hloupý keci a vám se líbil :D takže toho kluka nechte a starejte se o sebe ta jeho angličtina je trochu kuriozitní :D ale ja to beru jako recesi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by měli prvně něco natočit, aby mohli kritizovat ? To abych mohl skritizovat nějaký film, tak musím prvně natočit svůj, nebo abych mohl zkritizovat nějaké auto musím navrhnout a postavit svoje ? Ten člověk to zvřejnil dobrovolně na internet a tak musí s kritikou počítat. Jenom svobodně vyjadřují svuj nazor na co taky mají právo. Navíc píše že chce znát naše názory...

EDIT: Tak jsem se na to podíval, a myslím, že to bude určitě nějaký vtip a že je to takhle točeno schválně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by měli prvně něco natočit, aby mohli kritizovat ? To abych mohl skritizovat nějaký film, tak musím prvně natočit svůj, nebo abych mohl zkritizovat nějaké auto musím navrhnout a postavit svoje ? Ten člověk to zvřejnil dobrovolně na internet a tak musí s kritikou počítat. Jenom svobodně vyjadřují svuj nazor na co taky mají právo. Navíc píše že chce znát naše názory...

nebral sem to tak jak si myslíš ale jenom že lidi mají plnou hubu kecu a samy nic nedokážou ano ja taky sem nikdy nic nenatočil a ani se nechystám nebaví mě to ale nekritizuji tady jak nějaký *****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu