MasterMIND Posted January 19, 2011 Report Posted January 19, 2011 Čau :), páni, na tomto fóru jsem nebyl už hodně dlouho :D, každopádně jsem udělal nějaké gameplay videa, tak bych byl rád za vaše názory :) ( , , )The Sims 3 Duty Calls Quote
4qug Posted January 19, 2011 Report Posted January 19, 2011 Nejlepší gameplaye toč rozhodně další :DD Quote
DyTik Posted January 19, 2011 Report Posted January 19, 2011 Vtipná výslovnost anglických "pojmů" - slovíček Quote
DarkTemplar Posted January 19, 2011 Report Posted January 19, 2011 dobre game plaje , určite pokračuj , si dobrý pro gamer , máš na to ;) Quote
Crashíčeq Posted January 19, 2011 Report Posted January 19, 2011 Myslíš to vážně? Jsi tak retardovaný nebo jo? Nebo to ze sebe děláš? Sím se zeptat na věk? Moje mamka, která neumí anglicky postavit větu má lepší výslovnost jako ty. Promiň, ale, když už chci udělat gameplay (gejmplej) video, napřed se ho naučím hrát, seženu si pravé informace, naučím se správně vyslovovat anglické výrazy a nesměju se u toho jako dítě. Zamysli se nad sebou prosím. Myslím, že většina lidí zde na fóru se mnou bude souhlasit. Viděl jsem video Need for Speed Hot Pursuit a říct, že tato hra vyšla v roce 1998 je vrchol. Tvoje komentování a neustálé posmívání se když nabouráš. Třeba tvůj velmi vtipný vtip: Kolik ujedu kilometrů, když jedu 200 kilometrů za hodinu? Arkáda Haf to plaj :D A hlavně buď Spet (Speed) :D Nemám slov a doufám, že TO OPRAVDU NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ! Quote
VOndy1468624023 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 Tak jsem si pustil video NFS a doufám že je to nějaký vtip, protože jestli to myslíš vážně, tak je to s tebou špatný :D Quote
adamek112 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 ježíš nechte ho něco natočil co vy? natočte něco a pak kritizujte ja sem se u toho pobavil a za to ti děkuji :) co takový Kuba?? taky měl hloupý keci a vám se líbil :D takže toho kluka nechte a starejte se o sebe ta jeho angličtina je trochu kuriozitní :D ale ja to beru jako recesi :D Quote
forlanek Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 Nejlepší ta jeho teorie proč se to jmenuje Need for speed :D Quote
Lord1382 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 A proč by měli prvně něco natočit, aby mohli kritizovat ? To abych mohl skritizovat nějaký film, tak musím prvně natočit svůj, nebo abych mohl zkritizovat nějaké auto musím navrhnout a postavit svoje ? Ten člověk to zvřejnil dobrovolně na internet a tak musí s kritikou počítat. Jenom svobodně vyjadřují svuj nazor na co taky mají právo. Navíc píše že chce znát naše názory... EDIT: Tak jsem se na to podíval, a myslím, že to bude určitě nějaký vtip a že je to takhle točeno schválně.... Quote
adamek112 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 Nejlepší ta jeho teorie proč se to jmenuje Need for speed :D přesně prý netvor :D Quote
adamek112 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 A proč by měli prvně něco natočit, aby mohli kritizovat ? To abych mohl skritizovat nějaký film, tak musím prvně natočit svůj, nebo abych mohl zkritizovat nějaké auto musím navrhnout a postavit svoje ? Ten člověk to zvřejnil dobrovolně na internet a tak musí s kritikou počítat. Jenom svobodně vyjadřují svuj nazor na co taky mají právo. Navíc píše že chce znát naše názory... nebral sem to tak jak si myslíš ale jenom že lidi mají plnou hubu kecu a samy nic nedokážou ano ja taky sem nikdy nic nenatočil a ani se nechystám nebaví mě to ale nekritizuji tady jak nějaký ***** Quote
Fenix1468622475 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 Jinak doma zdrávy :) Pokud se jedná o recesy tak je to OK , Pokud je tohle myšleno vážně tak nemam slov a raději to nebudu komentovat Quote
adamek112 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 jo ještě jedna strašně mi to připomínalo Kubovy tutoriály Quote
YaKuZa1468623731 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 Souhlasim s adamkem kuba taky tocil a nikdo nepicova* ale jak to natocil MasterMIND tak vam vsem jebe Jinak to vyjadrit nejde Urcite pokracuj docela me to pobavilo Quote
adamek112 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 souhlas konečně tady to někdo chápe docela mě to hodně pobavilo Quote
werty Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 Určitě v tom pokračuj. Takovéhle recenze mám raději než ty, ve kterých přečtou to co je napsáno na každém serveru nebo přímo v manuálu. ... teda recenze :lol: spíš game plaje Quote
usagi111 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 jo ještě jedna strašně mi to připomínalo kubovy turtoiali adamek tutorialy ne tutoriali :) už zase :D jinak dobry parodie na recenze Quote
adamek112 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 jojo prostě já a cizí slova co dodat tupy jak poleno :D Quote
werty Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 tutoriál bez tutoriálu jako hrad bez hradu je protebe cízí? Nono.. Quote
adamek112 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 ty mi tady chceš říct že tutoriál je české slovo?? nech si to nono třeba pro máti :) Quote
Vychos Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 Dlouho jsem se tak nepobavil, určitě pokračuj ....:D Quote
VOndy1468624023 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 Hele nic proti, ale bylo to spíš trapný než vtipný, co je vtipnýho na tom říct úplně všechno o hře obráceně? A ovládání se dá přenastavit, pokud to nevíš :D Quote
Lord1382 Posted January 20, 2011 Report Posted January 20, 2011 Tak ty kubovy tutorialy byly trapnost sama, ale on to myslel vážně, kdežto MasterMIND to spíš dělá ze srandy... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.