Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zrychlit Firefox


hotdog

Recommended Posts

1. do okna prohlížeče vepište " about:config " a odešlete. Sjeďte po stránce dolů na následující položky

network.http.pipelining

network.http.proxy.pipelining

network.http.pipelining.maxrequests

2. Změňte položky ( dvojím poklepáním levého tlačítka ) a to takto :

"network.http.pipelining" na "true"

"network.http.proxy.pipelining" na "true"

"network.http.pipelining.maxrequests" na číslo 30

3. Kdekoliv klepněte pravý tlačítkem, vyberte New-> Integer

do okna vložte : nglayout.initialpaint.delay

do nově otevřeného okna vložte číslo 0

Pokud používáte širokopásmové připojení poznáte výrazné zrychlení

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky přidám svůj poznatek ke spokojenosti uživatelům chceteli mít rychlejší prohlížeč používejte OPERU momentálně nejlepší browser :!: (poslední 3 roky)

uživatelé internet exploreru vy spěte tohle nemůžete pochopit :)

Yooooo!!! Opera na Hrad! :D ( Sry za spam) :D

Ale i tak,opera je nejlepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky přidám svůj poznatek ke spokojenosti uživatelům chceteli mít rychlejší prohlížeč používejte OPERU momentálně nejlepší browser :!: (poslední 3 roky)

uživatelé internet exploreru vy spěte tohle nemůžete pochopit :)

opera je peknej humus s humusalnim vzhledem a unfriendly prostredim, a u me jede pomaleji :roll:

...po technicke strance je samozrejme nejlepsi, zvlada perfektne i test acid2, FF ho nezvlada a o IEcku nemluvim tam je to k smichu co predvadi.. nebo k placi?..

..ale kazdopadne pro uzivatele nejhezci/nejlehci/nejprijemnejsi/nej user-friendly/mejnapluginovatelnejsi je FF!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_:

User friendly Opera možná pro každého opravdu není, ale vzhled si můžeš kompletně překopat. Nevím, jak je to u Firefoxu, ale u opery můžeš změnit pozici jakéhokoli ovládacího prvku plus podpora skinů... (Osobně ale používám Operu i Firefoxe, protože opravdu Opera všechno nezvládne.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_:

User friendly Opera možná pro každého opravdu není, ale vzhled si můžeš kompletně překopat. Nevím, jak je to u Firefoxu, ale u opery můžeš změnit pozici jakéhokoli ovládacího prvku plus podpora skinů... (Osobně ale používám Operu i Firefoxe, protože opravdu Opera všechno nezvládne.)

jasne, ale ber to takhle, urcite ma kazdej chut a naladu se s tim hrabat celej den aby si to prizpusobil.. proste v defaultu je opera strasna - oproti FF - a ver mi, ze to nerikam sam, ve FF je proste vsechno jednodussi... jasne v Opere najdes plno blbosti jako torrent klienta apod.. ale kdo to vyuziva? Ja teda radeji treba uTorrent..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_:

No, třeba já torrent stahuju pouze v Opeře :-D Nemusím na comp instalovat cokoli dalšího (i když tam stejně mám i jiné dowloadery, které si s torrentama poradí) a mám to v základu na všech počítačích, kam Operu hodím :-) A na to stažení jednoho torrentu ročně to stačí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, ale ber to takhle, urcite ma kazdej chut a naladu se s tim hrabat celej den aby si to prizpusobil.. proste v defaultu je opera strasna - oproti FF - a ver mi, ze to nerikam sam, ve FF je proste vsechno jednodussi... jasne v Opere najdes plno blbosti jako torrent klienta apod.. ale kdo to vyuziva? Ja teda radeji treba uTorrent..

smazat pls omylem jsem postnul 2x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, ale ber to takhle, urcite ma kazdej chut a naladu se s tim hrabat celej den aby si to prizpusobil.. proste v defaultu je opera strasna - oproti FF - a ver mi, ze to nerikam sam, ve FF je proste vsechno jednodussi... jasne v Opere najdes plno blbosti jako torrent klienta apod.. ale kdo to vyuziva? Ja teda radeji treba uTorrent..

Operu si během několika sekund zmeníš tak že už ani nevíš že to je opera prostě neuvěřitelně přizpůsobivá má v sobě všechno + řadu vychytávek já osobně všechno vyžívám torrent, bezpečnej správce hesel,poznámky které by vydali na 500 stran A4

a jak píšeš že nemás na to celej den tak ja zase nemám celej týden na to abych cpal do firefoxu miliony pluginů a nakonec zjistil že je stejně na hovno jako předtím :!:

Edit: jo a Baski nechci vyvolat flame jen lidem vysvětluji ať vyzkouší operu

Baski seš tu takovej rádoby admin takže se klidni věčně vidím jak někoho poučuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: jo a baski nechci vyvolat flame jen lidem vysvětluji ať vyzkouší operu

baski seš tu takovej rádoby admin takže se klidni věčně vidím jak někoho poučuješ

ty si ale :censored: :censored: , dej si studenou sprchu

že nevyvoláváš flame? a co je toto: "používejte OPERU momentálně nejlepší browser" - a to dokládáš čím? a ještě to napíšeš do tématu "Jak zrychlit Firefox"

já, že poučuju? jen občas upozorním na nevhodné chování - nic víc

rozhodně si nesnažím hrát na admina či moderátora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

ja se tedy taky musim priklonit k opere, pouzival jsem IE (do 7 let) pak jsem presel na Firefox (asi do deseti) a od ty doby mam Operu a totale vyhovuje, jediny, co me tam stvalo bylo, ze to ma plugin na torenty, a ze pokud se stahnou, tak to automaticky otevre sama opera, ... ale prisel jsem na to jak to vypnou a je ted komplet podle mich prestav, a to i s defaultnim skinem ... tech 9 predvolenejch stranek hned po startu je nejlepsi, funkce automatickeho zadavani hesel jeste lepsi, a to,ze kdyz operu omylem vypnu, tak ji muzu zapnout, a ona mi nabehne presne tam, kde jsem skoncil, a to tak ze muzu dat treba 10 back a ona pujde 10 zpatky, je nejlepsi, a to i po restartu PC .... to je proste neodmislitelna cast opery, kterou zatim FF nema ... FF pouzivam na Download z Megauploadu, ptz je to prohlizec, kde mam nainstalovany Megaupload toolbar ( a to jenom kuli tomu, ze FF nepouzivam, jinak bych ho pravidelne mazal) a IE pouzivam kdyz uploaduju na Imageshack, ptz mi tam proste ani opera ani FF nechce nic hodit .... to je ale asi tak 2x do roka.... takze Opera Rullez!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maxi ten toolbar si smaž. postupuj tady:arrow: http://www.console-forum.net/showthread.php?t=11309

používal sjem IE, pak přešel na FF a ted mam operu a pohoda. jinak skin mám zákaldní a nevadí mi :D f je výhodnej jen těma pluginama ničim jinym. stávalo se mi že se mi ff zavřel a všechny lsity s nim. to se v oepře stát nemůže. pole m má lehčí manipulaci s cookies a celkově. jinak den se zabírat skinama? já se nudil ta ksjem operu asi ve 3 ráno zkoumal a najel jsem an nastavení, tam skiny, otevřela se mi tabulka. klikl jsem na na skin aukázalo se mi prevew. dal jsem sosnout a už jsem ho tam měl. bntw. mám furt základní skin :P jinak bych si dal nějakej černej ale tam jsou pak nějaký divný okraje :) sice když to zapínamá tak se mi načítá všech 25 záložek najednou ale to je za chvíli načtený. po zavřenmí jde furt dát zpět a prostě celkově je lepší

EDIT: od verze 9.21 se mi líbí možnost rychlý nabídky dát si tam nějaký strányk když dám new list. sice na ni každej nadává že je nějaký jiný nastavení ale mě to vyhovuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nvm torrenty jse mdělal že jsem na to klik pravim a dal uložit jako a dal jsem lochu to sem jinajk nezkoušel a to samo stahování taky nějak nvm protože to ukládám pořád jinak. podivej se do nastavení do sekce stahování je tam cíl C:\Documents and Settings\Owner\My Documents\ tak to zkus změnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu