Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Death pixely nebo co to je?


dcepy

Recommended Posts

Ahoj. Koupil jsem si nové PSP 3004. Ale mám pocit, jako kdybych měl displej plnej death pixelů. Všiml jsem si toho až po třech dnech. Na bílé obrazovce není nic vidět, ale když třeba čekám na nahrání hry a je tam černé pozadí, tak vidím malinké ale fakt miniaturní bílé tečky po celém displeji. Můžete se mrknout, jestli to máte na svém PSP taky? Ani to moc nepřekáží, ale štve mě, když si něco koupím nového a ono to není perfektní :D

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepomaha. Je to hovadina. Blikanim displeje a rychlou zmenou barev nic neopravis - si vem, kolikrat by ten pixel uz zmenil barvu od doby, co to PSP mas.. Naopak tim nekterym lidem pribyly dalsi stuck pixely. Obcas nekomu pomuze opatrne prejeti prstem po displeji - pozor po displeji, ne po krytu displeje.

A pro ujasneni.

Cerna obrazovka - pokud pixel sviti (je jedno jakou barvu, nemusi zrovna bile - mne stuck pixely svitej cervene), tak je to stuck pixel.. Stuck pixel sviti jednou barvou + bile (proto se pri bile obrazovce neprojevuje).

Bila obrazovka - pokud je pixel cerny, tak je to dead pixel. Dead pixel je vzdy cerny. Je mrtvy a vubec nefunguje.

Pri vetsim mnozstvi stuck/dead pixelu vam PSP vyreklamuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu