Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Priiloader


jenda3

Recommended Posts

Čaute, mam takový problém

Chtěl jsem si nainstalovat Priiloader, dělal jsem to podle návodu co je tady na stránkach, wiizone.sk ale moc daleko jsem se nedostal. Pustil jsem hombrew chanel ukazalo se mi že to chce aktualizaci, tak jsem ho aktualizoval. Pak jsem chtěl postupovat dál podle návodu, ale když chcu spustit Launch Bootmii, tak se ukáže jen modrá obrazovka a ni se neděje, ledky na remote po zmačknuti blikají, ale nic se nestane, musím wii restartovat. Nevíte čím to může být, popřípadě jak to zprovoznit? díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://wiizone.sk/articles.php?article_id=29 zde je odkaz na postup. FW mám 4.2E a postupoval jsem tak, že jsem si stahl potřebené soubory, nahral na SD kartu. Pak pustil hombrew a tam vy vyskočilo že to chce uptad hombrew chanelu, tak jsem stahnul uptad, pustila se instalace, a nanistaloval jsem znova hombrew chanel pak dvdx a pak bootmii jako ios. Možná jsem udělal chybu že jsem instaloval znova ten bootmii a ten dvdx jako bych dělal novou instalaci softmodu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té aktualizaci HBC - máš Wiičko připojené k netu, je to tak? Pokud ano, je to normální, pokud už jsi ho dlouhou dobu nespouštěl, že chtěl aktualizaci (1.0.8 je teď aktuální, myslím). Aktualizace probíhá stejně jako nová instalace (ono to JE přeinstalování starého HBC).

Je těžké na dálku radit, když nevím, jakým způsobem jsi při původním hacku postupoval, co jsi instaloval, atd...

Proto, pokud umíš anglicky, mrkni na:

http://gbatemp.net/index.php?showtopic=171901

na sekci o FW 4.2, proveď "znovuhack" pomocí jimi sestavených instaláků (přijdou mi bezpečnější než ty z Wii Zone, většina cIOSů se instaluje dávkově a mám to ověřené), na závěr nainstaluj Priiloader a máš vystaráno.

Pokud se budeš držet toho postupu, nemůžeš udělat chybu. Jen POŘÁDNĚ čti.

Pokud ti ještě není něco jasné, nebo víš o něčem, co by bránilo instalaci, jak jsem ji popsal, ozvi se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mi jde spíš o to, že nespustím bootmii, čimž vlastně neumím momentálně ani naistalovat žádný WAD. Taky mě napadlo, že bych udělal znovuhack, zkusit znova naistalovat bannerbomb a s hombrew...no prostě novou instalaci, ale právě nevím co se stane když už to tam všechno vlastně mám a na to spustím novou instalaci, nerad bych si bricknul wii, když nemám ani zálohu NAND. Ale už předem děkuju za ochotu, na tom wiizone.sk nejsou moc ochotni pomoct :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj :)

pro instalaci wadu nepotrebujes bootmii...staci jen WAD MANAGER (ten pustis pres HBCH)

Přesně tak, pokud by šlo jen o instalaci WADů, stačí Wad Manager v HBC (ne, že by při hacku šlo o něco jiného :) ).

Pamatuješ si, podle kterého návodu jsi původně hackoval? Kvůli cIOSům, které tam máš...abych věděl..

Nebo víš co? Zazálohuj si obsah SD karty, zformátuj ji na FAT, nakopíruj na ni HackMii Installer v0.8, instaluj znovu HBC a Bootmii a to by bylo, aby záloha NAND nešla. Takže instalace žádných WADů, jen HBC (hlavně nejdřív zformátuj tu SD kartu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oukej zkusím a dám vědět. Ale asi už tuším kde bude zakopaný pes. Když jsem přes hackmii instaler naistaloval Bootmi, tak se mi na SD vytvořila složka, kterou jsou pak v PC přepsal jinou složkou a poté když jsem v HBC kliknul na Launch bootmii tak se mi spustil wad manager. Takže to bude chtít asi přepsat je tu složku na SD co se mi vytvořila po instalaci. Zkuísm a dám vědě. Moc děkuju za rady :) jinak jsem postupval přesně podle tohoto návodu http://www.wiizone.sk/articles.php?article_id=28 když si pustíš video za bodem 8 tak tam jsou i ciosy které jsem instaloval. Já jsem instaloval cIOS222,223,202 a 38rev14 a samozrejme USBloader

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu