Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozbity analog///


hell freezes over

Recommended Posts

Nazdarek. Nejak (asi padem) jsem si rozbil analog (jede jakoby porad nahoru ale da se i zastavit uprostred) uz jsem ho vymenil za analog ktery jsem si poridil avsak oprava vubec nic nenapravila... :arrow:Nejspis je potreba cely nahradni dil se sipkama a analogem... Nemate nejake zkusenosti?? :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nevím zda se jedná o stejný problém, ale obdobný problém jsem řešil u dvou PSP.

V XMB menu to běhalo normálně, tj. kam jsem pohnul šipkama, tak to tím směrem jelo správně. Jakmile se spustila hra, okamžitě začal běhat kurzor v MENU HRY dokola a tudíž nešla spustit. Respektive šla, ale člověk musel mít štěstí a trefit se do okamžiku, kdy byl kurzor na správné volbě. Po návratu ze hry do XMB menu opět fungoval správně.

Je to stejný případ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek. Nejak (asi padem) jsem si rozbil analog (jede jakoby porad nahoru ale da se i zastavit uprostred) uz jsem ho vymenil za analog ktery jsem si poridil avsak oprava vubec nic nenapravila... :arrow:Nejspis je potreba cely nahradni dil se sipkama a analogem... Nemate nejake zkusenosti?? :psp:

Stáhni si plugin JOYSENS na http://psp.novinky.org/ nic tam nenastavuj staci kdyz ho v recovery menu zapnes(enable)..samo se to jako by nakalibruje a frci to:)kdybys necemu nerozumel ozvy se.Cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Takze jedna varianta je Joysens kterej nejenom ze umi prepinat z analogu na sipky a naopak ale mel by ti to i vycentrovat. (Me to teda nak neslo). Pokud mas FAT coz nejspis mas tak vymena analogu nepomuze. Mas dve moznosti: a) docasna oprava b)trvala oprava. Docasna spociva v tom ze rozeberes PSP vytahnes vodici gumicku ocistis ji lihem a namontujes zpatky. Bude to fungovat ale tak cca tyden max. Druha varianta kterou mam udelanou i ja je proste si najit na netu obchod kde prodavaji nahradni gumicky a vymenit ji. Ja sem mel stejnej problem a vymena pomohla cili maximalni spokojenost. Jenom s dostupnostni je to spatny. V CR sem nasel jenom jeden shop kde ji maji a to jeste sakra drahou. Prohledej moje prispevky nekde sem daval ve stejnym tematu odkaz na ten shop...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky je ještě jedna možnost, tu pos*anou gumičku zahodit a připájet to natvrdo k desce, pokud nebudeš mít potřebu psp každej druhej den rozebírat tak to vydrží hafec dlouho, což se o tý gumičce říct nedá

btw, aby ti joysens analog zkalibroval, je potřeba si stáhnout full verzi pluginu a ne jenom lite kterou všude nabízí, ta nepodporuje ukládání nastavení. Navíc je potřeba stejně jenom u psp fat, psp slim už má "analog-kalibrující" funkci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu