Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyjádření Sony k rootkey.


tagi.ps3

Recommended Posts

Co si dovolila Sony je vrchol? Spíš co si Geohot a ti jiný dovolili je vrchol.Sony odebrala linux,protože ho zneužily,nebo se bála o zneužití,pro prolemení konzole.Dokud se bude muset sony zabejvat ochranou PS3 tak bude spíš ubírat funkce než se věnovat vývoji nových funkcí.

Nevím proč tu srovnáváš HD přehrávač s herní konzolí.Ps3 je primárně určená pro hraní her a přehrávání filmů a ostatní je jen vedlejší produkt,který sony nabídla majiteli navíc a to za předpokladu,že tam bude dávat origo BD,DVD a Cd.Samozřejmě,že má uživatel i své videa a fotky na CD a DVD,atak si je může přehrát.Opět je to něco navíc a tak to nepodporuje všechny formáty.

Sony prostě dala na trh herní konzoly s tím,že bude postupně rozšiřovat její funkce (a to zdarma),ale zřejmě nepočítala s tím,že někdo bude chtít stůj co stůj využívat konzoli na max. aniž by počkal na vývoj od výrobce.Ps3 mohla bejt už někde jinde než je teď.Za vše vděčíme právě těm nenechavcům.

Trosku bych te opravil sony vydava ps3 uz od prvnich informaci jako MULTIMEDIALNI CENTRUM takze takove to ze je primarne urcen pro hry to byla pred 10lety kdy byl ps1 a ps2 tam bych si dovolil rict ze konzole byly primarne urceny pro hry.A mezi nama ps3 pouzivam jenom na hry protoze na vse ostatni mam pc ps3 je jako multimedialni cenrum absolutne neosvedcilo ani ty blbe mp3 nemuzu mit ve slozce po hromade jak chci a rozdeluje to na *****ni zanry a kraviny ala Iphone a nejaky playlist v krkolomnem menu ps3 moc nezahrani z hlavy opravdu nevim kdo co udelal a kdyz tam mam 2000 mp3 tak bohuzel ani to hledat nebudu a tak bych mohl pokracovat dal a dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 139
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to aula: hele cetl jsem par tvich prispevku na z5 a rekl bych ze takove pokrytce jako ty jsem dlouho nevidel nemachruj tu ze JB delaj maly decka a ty ses ten velkej frajer co vydelava statisice a tak nebude resit nejakej tisic za hru...ja jsem taky dospelej a vydelavam celkem slusne ale proc platit kdyz nemusim...bohuzel porad nejsem na urovni ostatnich EU zemi na to abych neresil tisice.POkuid ty jsi "za vodou" tak ti to preju ale netvrd tu ze stahnuti filmu neni kradez protoze by sis na nej stejne nezasel do kina je to taky kradez jako kazda jina.A nehlede na to ze sony na podporu ps3 pekne s*re funkce co uz tam davno mohli byt tam porad nejsou a takove to ze kvuli JB musi obetovat cas na vyvoj do zabezpeceni atd. to jsou jen blbe kecy.Nebude dlouho trvat a funkce jako mp3 za hry na JB budou standartem stejne jako tomu bylo na psp a vytvori to nejakej jeden jouda nekde u sebe doma v absolutne amaterskych podminkach...ale udela to a bude to funkcni tak proc sakra korporace jako sony to nezvladne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony prostě dala na trh herní konzoly s tím,že bude postupně rozšiřovat její funkce (a to zdarma),ale zřejmě nepočítala s tím,že někdo bude chtít stůj co stůj využívat konzoli na max. aniž by počkal na vývoj od výrobce.Ps3 mohla bejt už někde jinde než je teď.Za vše vděčíme právě těm nenechavcům.

Tak tohle je celkem pěkná hloupost. Každá konzole, opravdu každá je nakonec prolomená a může přehrávat nelegální hry. Tvrdit, že s tím někdo nepočítá je hodně odvážné, nebo je firma opravdu hodně naivní. A překvapivě, žádná firma neubírá funkce z výrobků, kromě Sony. A ne vždy to je kvůli pirátům, viz např. počty USB slotů, nebo zpětná kombatibilita.

Je samozřejmé, že by se firma měla bránit proti pirátským kopiím, ale musí to dělat atak, aby nenaštvala platící zákazníky a jejich obrana musí mít aspoň trochu smysl. Což zrovna tenhle způsob opravdu nemá, viz. PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si dovolila Sony je vrchol? Spíš co si Geohot a ti jiný dovolili je vrchol.Sony odebrala linux,protože ho zneužily,nebo se bála o zneužití,pro prolemení konzole.Dokud se bude muset sony zabejvat ochranou PS3 tak bude spíš ubírat funkce než se věnovat vývoji nových funkcí.

Nevím proč tu srovnáváš HD přehrávač s herní konzolí.Ps3 je primárně určená pro hraní her a přehrávání filmů a ostatní je jen vedlejší produkt,který sony nabídla majiteli navíc a to za předpokladu,že tam bude dávat origo BD,DVD a Cd.Samozřejmě,že má uživatel i své videa a fotky na CD a DVD,atak si je může přehrát.Opět je to něco navíc a tak to nepodporuje všechny formáty.

Sony prostě dala na trh herní konzoly s tím,že bude postupně rozšiřovat její funkce (a to zdarma),ale zřejmě nepočítala s tím,že někdo bude chtít stůj co stůj využívat konzoli na max. aniž by počkal na vývoj od výrobce.Ps3 mohla bejt už někde jinde než je teď.Za vše vděčíme právě těm nenechavcům.

Konzole je na trhu cca. 4 roky. K jailbreaku došlo ani ne před rokem. Budeme se teda bavit o 3 letech, ktery měla Sony na to tvoje "vylepšování". Mě by zajímalo, čím podle tebe Sony za ty 3 roky, kdy se nemusela starat o nějakou "bezpečnost" tu konzoli vylepšila oproti tomu, když se začala prodávat?

Odpovím si sám. Je to položka TV v menu s AXN a Animaxem, a podpora 3D (a to už bylo za jailbreaku), takže samé "důležité" věci. pokud jsem na něco zapoměl tak mě prosím opravte.

Těch pár "ošklivých hackerů" za 1 měsíc co je CFW, udělalo a ještě udělá víc práce než to tvoje slavný Sony za několik let ( že v tom je i pirátění her se dá u herní konzole tak nějak předpokládat )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to aula: hele cetl jsem par tvich prispevku na z5 a rekl bych ze takove pokrytce jako ty jsem dlouho nevidel nemachruj tu ze JB delaj maly decka a ty ses ten velkej frajer co vydelava statisice a tak nebude resit nejakej tisic za hru...ja jsem taky dospelej a vydelavam celkem slusne ale proc platit kdyz nemusim...bohuzel porad nejsem na urovni ostatnich EU zemi na to abych neresil tisice.POkuid ty jsi "za vodou" tak ti to preju ale netvrd tu ze stahnuti filmu neni kradez protoze by sis na nej stejne nezasel do kina je to taky kradez jako kazda jina.A nehlede na to ze sony na podporu ps3 pekne s*re funkce co uz tam davno mohli byt tam porad nejsou a takove to ze kvuli JB musi obetovat cas na vyvoj do zabezpeceni atd. to jsou jen blbe kecy.Nebude dlouho trvat a funkce jako mp3 za hry na JB budou standartem stejne jako tomu bylo na psp a vytvori to nejakej jeden jouda nekde u sebe doma v absolutne amaterskych podminkach...ale udela to a bude to funkcni tak proc sakra korporace jako sony to nezvladne

Nikde tu o frajerovi nic nepíšu. Ale skoro mi to od tebe lichotí - dík :-)

Pokrytec nejsem - o čem mluvím, za tím si stojím a to i dělám :-). Jinak za žádnou hru co mam, jsem nedal ani tu tisícovku - nevím tedy kde si na to číslo přišel. Aha asi sis ho vycuc z prstu. Že na tom nejsme jako zbytek EU mi nemusíš říkat :-). Stááhnutí filmu dle české legislativy není trestný čin ani přestupek. Kdežto krádeš je vždy jedno z toho. Pokud máš nějakou svojí vlastní legislativu a je to pro tebe krádež, tak si tu legislativu nech pro sebe a nesuď podle ní jiné :-). Že sony dle tebe pěkně s*re na vývoj funkci, co měli bejt v PS3? Tohle mi příjde strašně srandovní :-). Ukaž mi prosím tě nějakou smlouvu mezi tebou a sony, kde je dohodnuto, že ti tam má sony dodávat nějaké funkce? Nemáš? Aha, další výstřel do tmy vid :-). Funkde jako mp3 za hry opravdu nepotřebuju a ani nechápu jejich smysl u PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konzole je na trhu cca. 4 roky. K jailbreaku došlo ani ne před rokem. Budeme se teda bavit o 3 letech, ktery měla Sony na to tvoje "vylepšování". Mě by zajímalo, čím podle tebe Sony za ty 3 roky, kdy se nemusela starat o nějakou "bezpečnost" tu konzoli vylepšila oproti tomu, když se začala prodávat?
Třeba tím, že vyvinulo Slim verzi, podpora pro Move...
Odpovím si sám. Je to položka TV v menu s AXN a Animaxem, a podpora 3D (a to už bylo za jailbreaku), takže samé "důležité" věci. pokud jsem na něco zapoměl tak mě prosím opravte.
Odpovídáš špatně, viz výše ty joudo :-)
Těch pár "ošklivých hackerů" za 1 měsíc co je CFW, udělalo a ještě udělá víc práce než to tvoje slavný Sony za několik let ( že v tom je i pirátění her se dá u herní konzole tak nějak předpokládat )
Opět viz výše. Rovnou si nech od těch tvých "skvělých" hackerů vyvinou a rozjet prodej PS4

Jinak fakt nevím, co chcete, aby tam sony dávalo za funkce. Nemá vám to i utřít zadek? Je to prostě herní konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba tím, že vyvinulo Slim verzi, podpora pro Move...

Odpovídáš špatně, viz výše ty joudo :-)

Opět viz výše. Rovnou si nech od těch tvých "skvělých" hackerů vyvinou a rozjet prodej PS4

Tak nějak pochybuju, že nový HW a softwarovou stránku má na práci jeden tým. Někdy mám pocit, z příspěvků pár uživatelů, že v Sony pracují tak dva lidé.

Mimochodem, co přesně přinesla Slim verze pro normálního uživatele?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, jak má Sony rozdělené týmy a je mi to jedno. Jen jsem reagoval na to co Sony udělala, že se jedná o HW je věc druhá, nikdo tu nespecifikoval, že má jít o SW.... Jen mě prostě s*alo, jak tu každej na sony nadává, podporuje hackery a tvrdí, že sony nic za ty 4 roky neudělalo....

Co přinesla? Lepší odolnost proti YLOD, nižší spotřebu, nižší hluk <- např. pro mě je toto hodně, nevím jak pro ostatní no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, v tématu, kde se bavíme pouze o SW stránce, a speciálně o boji s piráty (která je čistě na SW poli) to musí někdo jasně specifikovat, vážně...

A přesně to jsem měl na mysli, když jsem se ptal, co přinesl Slim. Vše, co jsi napsal je sice pěkné, ale pro normálního uživatele dost bezvýznamné, když stroj spustíš, pořád máš přesně to samé, co jsi měl předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zde se nebavím jen o SW stránce přece. Jestli je pro tebe boj s piráty SW stránka, když k tomu dřív byl zapotřebí HW usb zařízení - tak pro mě prostě ne. Rootkey je defakto už šifrování na HW úrovni - ale to je otázka další bezpředmětný diskuze, který bych se nerad účastnil :-)

Ano je to pěkné a pro mě významné. Dále prosím nepiš za všechny ostatní uživatele, piš jen za sebe - ostatní tu např nemusí sdílet stejný názor jako ty, víš. Když to zapnu tak mám míň hluk, menší účet za elektriku, větší životnost. Jestli to je pro tebe to samý, tak seš hluchej, elektriku za tebe platí mamka a až ti to chcípne, tak budeš chtít, aby ti mamka koupila novou :-).

Promiň, nechal jsem se trochu unést :-), jestli poslední věta není pravda, tak máš u mě pívo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže dnes k pirátění už není třeba žádné HW zařízení a boj se přesunul do čistě HW roviny.

Slim, já říkal, že to není pěkné. Ale těžko za novinku budeš vydávat něco, spadá do roviny "nová revize". Všechno, co píšeš se dá vymyslet (a také průbežně vymýšlí) i bez použití nové krabice.

Takže abychom to zkrátili, co přesně Sony přinesla v SW stránce v době, kdy nebyla hacknutá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nic, já jí zas tak dlouho nemam, tak nevím :-)

Nicméně, jak už jsem psal dřív.. Proč by měla sony něco takového dělat? Ty s ní máš smlouvu, na vývoj dalšího SW? Má to umět utírat zadek?

Jo možná by to mohlo umět *.mkv, mít googla chroma jako prohlížeč.... Ale to sou věci, pro který nemá smysl konzoli kupovat. mkv se překonvertujou na kompu nebo se pustí přes HTPC a net si prohlížím v chromu na kompu. Navíc nevím jak ostatní, já mám k ps3 50" plazmu a ta by asi neměla radost z dlouhodobějšího prohlížení z důvodu vypalování, navíc psaní na DS3 je krajně nepříjemné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě, mě bude stačit, když se SW PS3 nebude sypat (což nedělá). Ale prostě nesouhlasím, když se pořád někde mluví "Sony nepřidává, protože musí bojovat s pirátstvím". Ona by to totiž nedělala ani bez něj, jak jsi správně poznamenal, nemusí. A kdo nemusí, obvykle to nedělá, hlavně, když z toho nemá nějaké výrazné peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to aula: na to muzu rict jen jedno. at si na tve prispevky udela nazor kazdy sam.

preju hodne stesti s tvou 50" plazmou (doufam,ze se nebude moc vypalovat), urcite 7.1 zvukem a polickou plnou originalek

Pekne napsano :) ja se pridavam a mezitim si nakopcim nejaky ty novinky ze sveta her do ps3 :D zrovna ted LBP 2 pak SW FU 2 a zakoncim to AC brotherhood btw. ma to genialni MP :)))...a jinac TO aula : de videt ze nemas ps3 dlouho predpokladam zes za ni dal tak max 8 tisic coz je fajn za ty prachy bych taky krom her asi nic vic nechtel ale ja uz ji mam asi 3 roky tenkrat sem za ni dal tezce vydrenejch 20 tisic + nejaky hry do zacatku protoze starter pack byl i v te dobe science fiction =) a bylo mi receno a ze vsech stran od sony jsem i cetl ze za sve penizky dostanu tu nejlepsi multimedialni zabavu s pravidelnyma updatema ktere budou pridavat nespocet dodatecnych funkci takze tim bych to zakoncil a ted sup utikej si hrat na tve plazme driv nez se ti vypali ja uz to mam v ps3 a zapinam LCD :) protoze me by se ta plazma asi vazne driv vypalila nez bych dohral tu kopu her co mam v pc :))) mej se fajn a uz to tu nezatezuj tvimi infantilnimi komenty dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen musim dodat ze psat tu ze mas plazmu je sice fajn ale osobne bych se za ni stydel uz jenom proto ze lepsi jsou LCD a jak uz tu je napsany o PS3 asi moc nevis/moc dlouho ji nemas

pozor,ma 50" palcovou plazmu !!! mas celkem odvahu :) skoro bych se vsadil,ze se tady rozpouta velmi bourliva diskuze plazma vs. lcd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu tu odpovídat každému jednotlivě,protože na to opravdu teď nemám čas.Jak jsem již psal,tak sony dělá vývoj konzole zdarma a tím pádem je jen na ní jestli funkce odebere nebo přidá.Možná kdyby to spoplatnila tak těch funkcí bude dost.Ale vy nemáte prachy na origo hry,na tož aby jste podporovali vývoj.Takže osobně já si kupoval PS3 kvůly hrám.To,že můžu využívat něco navíc je jen plus.Taky mi nevadí,že není linux(od toho mám PC),že nepodporuje PS1 a PS2 hry(od toho mám stále bez problémů funkční PS1 i PS2) a origo DVD a BD s filmama mi přehraje,hudbu tam mám nataženou taky a bez problémů si jí přehraju i ve hře,která tuhle funkci umí.Takže to s čím sem si já konzoly koupil a co od ní očekával splinila u mě na 100 procent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu tu odpovídat každému jednotlivě,protože na to opravdu teď nemám čas.Jak jsem již psal,tak sony dělá vývoj konzole zdarma a tím pádem je jen na ní jestli funkce odebere nebo přidá.Možná kdyby to spoplatnila tak těch funkcí bude dost.Ale vy nemáte prachy na origo hry,na tož aby jste podporovali vývoj.Takže osobně já si kupoval PS3 kvůly hrám.To,že můžu využívat něco navíc je jen plus.Taky mi nevadí,že není linux(od toho mám PC),že nepodporuje PS1 a PS2 hry(od toho mám stále bez problémů funkční PS1 i PS2) a origo DVD a BD s filmama mi přehraje,hudbu tam mám nataženou taky a bez problémů si jí přehraju i ve hře,která tuhle funkci umí.Takže to s čím sem si já konzoly koupil a co od ní očekával splinila umě na 100 procent.

ale jo,ja ti fandim. a sony preju vic takovejch spokojenejch zakazniku jako jses ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo,ja ti fandim. a sony preju vic takovejch spokojenejch zakazniku jako jses ty

a ja si myslim ze hraje origo bo je moc ***** na to aby si ps3 hacknul ale taky mu fandim jen tak dal ses dobrej :-) ja preju sony plno takovych zakazniku jen to zaplat za nas :D:D...nekdo se obetovat konec koncu musi ja zaplatil uz dost....jenom kdyz jsi vzpomenu kdyz jsem si kdysi koupil GT5 prolog z psn store za 1300 abych nahle zjistil ze si hru bez pripojeni na netu nezahraju tak do me vjel takovy vztek...protoze v te dobe prece jenom jsem byl na skole a tam jsem nemel net a nemuzou pocitat ze i v dnesni dobe je net samozrejmosti...no proste jsem rad ze jim to ted muzu vratit a na email co jsem jim napsal se ani neobtezovali odepsat takze jak se do lesa vola....=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT, souhlasím s Vámi hoši naprosto ve všem, Sony mi svým přístupem pije krev, nesouhlasím ale na Vaše LCD vs. Plazma..v dnešní době nové plazmy už jsou lepší, pochopitelně ale za ní utratíte mnohem více :) Ale i tak, oboje stojí za ***** :D, nejkvěrnější obraz mají stále katodové děla, tedy CRT :D....a jestli se pletu jdu vrátit Bc. titul a ukončit inženýrské studium, že nás učí a testujeme hovadiny! :D Ještě jednou sorry za OT. Jen mi z toho lezly oči z důlku :D A Sony ať se probudí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen musim dodat ze psat tu ze mas plazmu je sice fajn ale osobne bych se za ni stydel uz jenom proto ze lepsi jsou LCD a jak uz tu je napsany o PS3 asi moc nevis/moc dlouho ji nemas
Tohle může říct opravdu jen hlupák :-). JJ LCD jsou super, hlavně na statickej obraz a pokud nám nejde o kvalitu zobrazení :-)

Co o ní teda víš ty víc jak já, to mi teda vysvětli pane chytrej.

Příspěvky od Marchelino a pisina1 mi nestojí za komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sorry ale zas sem taky přihodím názor! Když jsou Sony taokový svině tak by vlastně mohly zabalit krám na všechno se vy...., skončit z jakoukoliv podporou a vývojem v oblasti herního průmyslu. Kdyby se to stalo tak by 75% jedinců tady bylo vlastně spokojenejch, všichni jsme přešli na Xko a bylo by nebo ne?

Řeči jako už jsem platil dost atd jsou podle mě hloupé myslím si že hodně z nás co si kupovalo PS3 si ji kupovalo v době kdy prolomená nebyla a prostě i za tu cenu do toho šli. Bohužel jsem jeden z těch hlupáků co prostě heck nechtějí a budou radši platit a hry si vážit. A jestli na mě někdo kouká jako na sraba že do hecku nejdu tak to mi ho je opravdu líto...

Jinak všem přeju příjemný hraní ať origo nebo ne protože kvůli tomu jsme si PS3 ve velké míře myslím všichni pořizovali. A je každýho volba jakou cestou při hraní půjde!

Tak pěkný den a sory za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde tu o frajerovi nic nepíšu. Ale skoro mi to od tebe lichotí - dík :-)

Pokrytec nejsem - o čem mluvím, za tím si stojím a to i dělám :-). Jinak za žádnou hru co mam, jsem nedal ani tu tisícovku - nevím tedy kde si na to číslo přišel. Aha asi sis ho vycuc z prstu. Že na tom nejsme jako zbytek EU mi nemusíš říkat :-). Stááhnutí filmu dle české legislativy není trestný čin ani přestupek. Kdežto krádeš je vždy jedno z toho. Pokud máš nějakou svojí vlastní legislativu a je to pro tebe krádež, tak si tu legislativu nech pro sebe a nesuď podle ní jiné :-). Že sony dle tebe pěkně s*re na vývoj funkci, co měli bejt v PS3? Tohle mi příjde strašně srandovní :-). Ukaž mi prosím tě nějakou smlouvu mezi tebou a sony, kde je dohodnuto, že ti tam má sony dodávat nějaké funkce? Nemáš? Aha, další výstřel do tmy vid :-). Funkde jako mp3 za hry opravdu nepotřebuju a ani nechápu jejich smysl u PS3

Ty jsi holt deb.il, to nejde rici jinak..... sry ostatnim se omlouvam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu