Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iphone 4-otázky


mike97

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit s pár věcma... Chtěl bych se zeptat, co je lepší android vs ios? Mobil bych si chtěl kupovat v červnu-jaká by byla asi cena, pořád stejná? A kdy asi vyjde iPhone 5? Chtěl bych pro a proti... můj taťka má galaxy S s androidem, ale nikdy jsem neměl v ruce na delší dobu Iphone, takže nemůžu porovnat. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Android vs. iOS každému vyhovuje něco jiného takže příznivci Applu ti řeknou iOs a Androidáci Android něco jako Ps3 vs. Xbox ;) Myslím že cena bude stejná jako ted ceny se hnou až vyjde další iPhone což by mělo být cca. v Listopadu ale kdy přesně to nikdo neví... Jinak já osobně bych šel do iOs ;) takže do iPhonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl bych to stejně :) kdybych se mezi tim rozhodoval šel bych do iPhonu hlavně kvůli aplikacím na android jich je sice taky hodně, ale přece jen se pro iPhone dělá aplikací více. A navíc iPhone mi přijde jako mobil pro mladší, mobili typu HTC mají sice spousty skvělejch funkcí, ale většinu z nich ty jako student nevyužiješ, tak jako třeba nějakej [biznismen]. takže pro mě iPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máte pravdu.. taťka to má taky ten mobil jako pracovní a nějakých dobrých her taky moc není... Takže půjdu asi do Iphona... ale když má vyjít v listopadu tak by byl v česku až po lednu co? Já chcu mobil na kterém bych hrál hry atd... chcu ho vyměnit za psp, protože to už zamrzlo... takže Iphone je asi dobrá volba... :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu