Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

flash dvdrom a stary xbox


Werbb

Otázka

dobrý den. chci se yeptat mam pujceny starsi xbox ale byla tam nefunkcni dvdromka. sehnal jsem starsi samsung dvdrom a mela by mít flash extreme 1.6 v xboxu jsem ji vymenil a pak palnul hru a nic. docet sem se o nejakem klici jeste do xboxu. da se to nejak rozchodit aniz bych musel udelat znova flash? mam to jen pucene a nechce se mi utracet za flash. to radeji zkusim udelat flash sam :D ale nevim zda tim nemohu neco poskodit. spis bych chtel vyresit pouze ten klic. dekuji za postrehy a rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na vyčtení keye ze staré mechaniky potřebuješ nějaký ck3 extraktor který na té mechanice bude fungovat, který si musíš někde koupit (na 80% ze zahraničí), a pak pomocí něho zapojit mechaniku k pc, a tam např přes jungleflasher vyčíst key atd... a pak postupovat podle různých návodů na flash kterých je na netu mraky, i tady na foru něco je, já doporučuji dosflash... Ale jak říká toro, radši zaplať pár stovek za flash a budeš to mít tak jak to má být bez problémů, a většinou se zárukou na práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli máš tu starší romku tu původní zkus ji píchnout na kompa samy,hita nebo benq tak žádnej ck3 ani vampire nepotřebuješ treba se se chytne jestli ma dash do určitý verze dá se vyčíst z nand to už je složitější,nebo zkus uživatele Romik je dot znalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:( tak to je vela skoda ze je to tak zadrbane :( tu na ostrave co sem cet za to vseci chcou 8set a to je dost :( kdybych to mel nekde posilat tak me to stejne na 8set vyjde coz je naprd. skoda no i tak diky za rady ;)

Není pravda romik si účtuje 500,- ;) http://console-forum.net/tema/75521-servisni-sluzby-xbox-360-flash-lt-1-1-opravy-rrod-zaruka-na-praci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu