Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rada ohledně Graficke karty


infernus

Recommended Posts

Raby bych si zahrál na mem pc i jinou hru nez než W3.Takže bych si tam chtěl dokoupit grafickou kartu.A vas bych se chtěl zeptat jestli bude stačit jen graficka karta nebo budu jeste muset upgradnout dalsi komponenty.Chtel bych si tam zahrát novější hry stačí na střední detaily ta grafická karta by neměla byt zrovna nejdrazsi.Ja ted hraju na ati radeon x1200.a to neni zrovna nejlepší grafika :D.Takze diky za rady tady je hardware me sestavy:

Procesor: :AMD Athlon X2 4400+

Operační systém: :Microsoft® Windows® WINDOWS VISTA BASIC 32-bit

Operační paměť: :2048MB DDR2

Základní deska: :MB ASUS M2A-MX/GBL/VGA1200/R/PCIe/GL, AM2

Grafická karta: :int. karta je ATI RADEON 1200 až 256 MB

Pevný disk: :Western Digital, 320GB, 7200 ot., SATA II

Opt. mechanika: :Mutliformátová DVDRW 20×

Zvuková karta: :Zvuk 7.1 Level HD Audio

Síťová karta: :int. 10/100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Tak po dlouhé době bych rád otevřel ještě tohle téma.Furt mám tohle pc.A rád bych do něj dal lepší grafiku asi tuhle ge force9800 GT. Jěště bych koupil lepší zdroj 450W,protože ten co tam mám je 400W,ale od nejmenovaného výrobce a taky nemá výstup na napájení grafiky.Vás bych se chtěl zeptat jestli mi to bude fungovat a jestli na tom rozjedu novější hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolko by si chcel investovat do upgradu podla mna by bolo dobre tam dat aj lepsi procak.Nejake lacnejsie 4jadro novu zakladovku AM3+ zdroj aspon 500w graf. kartu GTX 460 alebo HD6850. Ale lepsie by bolo napisat cenu za kolko chces upgrade a este aky mas monitor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě ,že bych do upgradu zatim chtěl dát tak 3k a potom kdyžtak dokupovat součásti.A jde mi o to abych tam rozjel novější hry třbna na min detaily a taky to chci kvuli Guild war 2.Takže myslíš že kdybych tam dal jen grafiku a zdroj,že by to moc nepomohlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3000kc je dost malo na grafiku a zdroj zdroj to chce nejaky kvalitny aby iecu vydrzal aj do buducnosti asi tento

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051K008O0V400019LGgrafiku kup aspon tuto

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051K007K000000YRR

dobre by bolo dat 4GB pamete ty su lacne ddr3 2x2gb sa daju kupit za 500kc ale tak tvoja doska asi podporuje len ddr2 a tam je cena 2gb 500kc

procak sa da kupit 4jadro za 2000kc + deska 1700kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zdroj sem si vybral tenhle http://www.alza.cz/coolermaster-elite-series-460w-v2-3-d147927.htm .Ještě přsně nevím jakou grafickou kartu a opravdu bych rád koupil jen zdroj a grafiku.Jinak bych si rovnou mohl postavit novej pc :D.A na to nemám finance.S mojí nynější integrovanou grafikou si těžko něco zahraju.Jediný co hraju je tak dota a lol můžu být rád že se to neseká.Zdroj kupuju jen k vuli tomu že ten zdroj co mám v pc nemá pci-e napájecí vývod a nemá dostatek kabelů abych mohl použít redukci.Takže asi takhle :)

SAPPHIRE HD 6670

Ted jsem našel grafiku SAPPHIRE HD 6670 za 1200kč.To se mi nezdá jako špatná grafika jen jestli by ji muj procik nespomaloval.Kdyžtak bych si našel horší grafiku aby běžela souběžně s mym procesorem :)

VOndy -Už mám dávno Windows 7,tohle je hodne starej příspevek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu