Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ty si ale jouda :D. Neběží to v 960x544, ale v 720x448. Na rozlišení Vity se to pouze upscaluje a proto to vypadá tak špatně jak vypadá (rozmazané a kostičkované). Schválně se koukni na screenshoty takového Wipeoutu 2048, nebo Virtua Tennis 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha, v nativním rozlišení Vity neběží například ani Uncharted, Gravity rush, nebo Unit 13 ;). Každopádně je to vidět na první pohled - stačí se podívat na screeny. Snad každý uvidí, že obraz nesedí s pixely a je více kostičkovaný či rozmazaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel má javak pravdu a skutečně stačí se podívat na grafiku těch her, co zmínil. Je to OBROVSKÁ škoda, protože když se podíváte na nádherně vyhlazený Virtua Tennis nebo třeba Fifu, a pak vidíte doslova VYBLITÝ Unit 13, je to nebe a dudy. Já si fakt stojím za tím, že momentálně nejlíp vypadající hra na Vitě je Rayman Origins :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano tyhle 3 hry nebezi to mas pravdu ale nechapu proc by nemel bezet ps2 port v plnem royliseni a jak muzes srovnavat psvita hru z portem to si tak tupej nebo jak

On srovnával to rozlišení.A když je to port(kevšemu HD remake),tak by to mělo být na míru dané konzoli,což v tomhle případě není.

A zrovna od tebe, co tohle nepochopí, tyto nadávky sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HD Remake = většinou podvod a způsob jak vytáhnout prachy z lidí znova. Skutečný HD Remake by znamenalo předělat do aktuálního rozlišení (bez upscalu), nové detailní textury a hlavně nové modely všeho...což nikdy neudělají, protože by to stálo prachy. Takhle jsou to pro ně easy money. Tudíž od aktuálních HD "remaků" člověk může čekat jen upscalovanou mázlou grafiku na velký obrazovce. Co jsem četl a i na vlastní oči zkoušel, tak MGS3 pro 3DS je aspoň remake, který přináší něco navíc a jinak, jenže je to jedna hra za plnou cenu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co se teda těm HD remakům nedá upřít je to, že si tu hru zahraješ na nejnovější generaci konzole ... nemusíš přepojovat dráty pro starší konzoli nebo něco takového(staré verze PS3 mají sice zpětnou kompatibilitu, ale nyní ji už neseženeš, byly hodně kazivé a i tak bych si raději za třeba 2000kč koupil PS2, dal si na ni čip a hrál bych ...

A myslím si, že co se nedělalo s grafikou, tak aspoň nahrávací časy budou kratší. Takže to HD ve jméně je sice "vtipné" ale IN. Lepší jak vzkříšení z mrtvých či resurrection[RR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tedy vypadá ten Gravity rush (pokuď někdo hrál demo na JAP PSN) tahle hra mě celkem zajímá a celkem by mě zklamalo kdyby to dopadlo podobně jako u Uncharted (vím že neběží v nativnim rozlišení ale spíš by mě zajímalo jestli je to tak hrozné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa rozhodol ze si VITU kupim az na konci roka, kedy ma zlacniet na nejakych 180 dolarov myslim alebo 170, uz nwm presne kolko to tam vraveli. Bolo to v jednej recenzii kde sa aj pytali ludi ci si ju kupia hned alebo az na konci roka kedy ma zlacniet.

180 USD? Vážně si myslíš že už takhle docela dost dotovanej přístroj budou dotovat ještě víc tim že snížej cenu o třetinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné, co mi vadí, jsou paměťové karty. Co se týče kvality (a rychlosti hlavně) nejsou žádný zázrak a oproti microSD jsou pekelně drahé...

Ovšem cena PSV je lahodná, opravdu je to hodně levné. Nintendo 3DS při launchi stálo stejně, Nintendo DS stálo 5000Kč a staré PSP dokonce asi 8500Kč. Navíc když si vezmete, co je v PSV za hardware... Vždyť to má lepší výbavu, než The New iPad (krom rozlišení displaye, samozřejmě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu