Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

K PSP 2. Hele nějak takhle jsem to čekal :D. Moc pěkné, hlavně display, design a výkon. I výdrž baterie by měla být 4-5h, tedy cca jako u 3DS. Hry budou klasika SONY :). Jinak s tím PS3, tak na PSP 2 zkoušeli neoptalizovaný port Metal Gear Solid 4 a běhal na 20fps, což je slušné. Takže výkon sice trochu nižší, ale i rozlišení je nižší, takže podle mě je PS3 grafika reálná. Jinak repráky jsou dole, jako třeba u starého FAT, podle mě to moc problém není. Místo UMD budou cartrige podobné SD, které může mít kapacitu až 128GB (zatím), takže to bych se nebál. A co se týče konkurence k PS3. Tak pokud to bude fakt tak dobré, tak to prostě doma připojít HDMI k TV a mám z toho PS3 :D

Co se týče PSP 2 a 3DS. Tentokrát to vypadá, že ke 100% spokojenosti budu asi kupovat oboje :D. Záleží na ceně, pokud bude 3DS za 6k a PSP2 za 10K, tak se na PSP 2 asi vyprdnu. Ale podle mě se bude prodávat spíš za 8k. Všude říkaj, že Sony nasadí nízkou cenu, takže podle mě to bude to samé, jako s původním DS a PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A to je ta chyba ze na DS vyslo 8x vic her a je chyba ze je mezi nima i Call of duty :(

Ja sem fanda sony a nikdy nepriznam ze je horší než nintendo (zní to jako nazev pro vibrator.)

To sem pouze někdo napsal, bez zdroje, bez ničeho.

Uz sem jedou vysvetloval kde to asi tak je nekdo to tam napsal a ja tomu verim pac na DS hrajou jen mali smradi. (Me je 15. a mam psp)

já bych měl oboje kdyby oboje bylo max do 5000 nebo jedno levnější než 5000 a druhý dražší aby se to doplňovalo. Když oboje vypadá tek pěkně

tak za 3 roky.. kdyz budeme optimisti.

Stopuj OT,nikoho nebude zajmat co máš rád. OK?

Tohle je topic o PSP2. A ja klidne muzu vyjadrit svou naklonost k psp. Jestli mas radsi Nintendo di si hrat do nintendo 3DS topicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to dobře, opravdu dobře. Ale mám z toho takový pocit.... ani nevím. Prostě jsem zvyklý u mého Xboxu, že si udělám pohodlí, zapnu a vychutnám si hodiny hraní na velké TV v HD grafice... Kdybych měl tohle jako handlend, tak bych asi Xbox prodal, nebo já nevím.. prostě mi to příjde takové, "až moc dobré".

A rozhodně nesouhlasím s tím navážením do Nintenda!!! Vy asi nevíte, že starý Gameboy s takovýma peckama jako Pokémoni, Mario (mimochodem ted hraju puvodni Super mario Land na DS v emulatoru a bavi me vic, nez nove mario hry), Zelda, atd, tu byl MNOHEM dříve, než se většina z vás narodila. Tohle asi většina lidí nepochopí, ale nintendo má prostě ke hrám blíž a ví, co hráči chtějí. Navíc pro Nintendo je mnohem lepších her a pro 3DS samo taky.. Si vemte: Mario hry, Zelda, Pokémoni, Metroid, Castlevanie, Resident Evilové, Call of Duty, Golden Suny, Final Fantasy, Wario a další klasické Japonské i jiné pecky. Na PSP bylo jen pár opravdu dobrých (GTA, Monster hunter, Motorstorm a Resistance a Metalgear solid s littlebig planet, a to je asi vše). Pocit hraní her na nintendu vám prostě nic nenahradí... Jak říkám, jediné řešení je koupit si obojí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nintendo je prostě pro děti (sam si to snad cetl ne? prumer hracu (jejich stari) je 9 let..) k tomu NDS slo furt kupredu ale PSP se drzelo svoji originality je to jako srovnavat BMW - nintendo a RolsRoyce - PSP.

Drzi svoji orginality? To zni fakt hloupe, protoze jestli je neustale stejne, neni uz orginalni. Naopak nintendo je mnohem vice originalni, prirovnani s auty je myslim nejen hloupe, ale i chybne :) Na DS vychazi mnohem vic her a je pravda ze je tam i hodne p_covin, ale ma mnoho velice zajimavych titulu. At mi nikdo nerika ze hry jako mario, zelda a pokemoni jsou hry pro deti. To rekne jen zatvrzeli podkurovac psp ktery kouka na nintendo skrz prsty a ktery ani jednu z techhle her pravdepodobne nehral. Jsou to vetsinou nejorginalnejsi a nejprelomovejsi hry celeho herniho prumyslu (ikdyz pravda ze casto plati "bejvavalo" a kolikrat se setkame jen se zdimani zname znacky, viz. treba prome Zelda: Spirit Tracks :)). A treba takovy Zelda OoT je mnohymi hernimy krritiky povazovana za nejlepsi hru vsech dob a ta hra ma i dnes ma hracum co nabidnout (a to dokonce i pres, troufnu si rict, ze pro dnesniho hrace az odpudivou grafiku a o tom to je - o hratelnosti, originalite a inovaci a ne jen o krasne grafice :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna kamerky nejsou blby > Videls nebo hral jsi nekdy Invizimals, Invizimals SZ, Eye Pet ??? Sou tu jedny z nej her a s tema kamerkama je to fakt bomba ... takhle nebudes muset vraze dalsi "litr" do kamerky aby sis mohl zahrat ... Jako kravinu ktera by tam nemusela byt je rozhodne ta dotykova plocha ze zadu (spatna neni ale zbytecna a pridava to ne cene ...) ... Ale zas u kamerky na 1. generaci PSP je dobry ze se muze otacet => mohli tam dat jen 1 a otocnou => o dalsi vec min .... A to by sla cena hned dolu :D

Eyepet jsem hral na ps3. Ok, 1 tam jde ale na co je ve predu? Na co dotyk. display + ta plocha vzadu. Jde mi o to, ze by od kazdeho stacila 1, takhle to pridava na cene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu