Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bELodY: "chtěli vytáhnout s výkonem tak udělali to nejlepší, ale dobu využití moc nedomysleli."

To je tezko nemuzes v dnesni dobe vydat low end konzoli s 10h vydrzi. Baterie jsou problem ve vsech odvetvich a myslim ze 4,5h vydrz je takovy standart v dnesni dobe. Doba se taky bude menit podle zateze a vyuziti.. Pokud zapnes 3G + wifi a jas naplno tak bych se ani tem 3h nedivil..

btw. vytahnout se museli 3DS ma trumf(3D, realita ukaze jak moc velky tahak to bude a jestli vsechny to bude porad bavit) tak i v sony museli neco vymyslet :-)

Sony s tim fleshem valci co mu sily staci cili je nadslunce jasne ze nove psp2 bude mit daleko slozitejsi ochranu :-) nebo se aspon o to pokusi. Bych se ani nedivil kdyby start pristroje byl podminen pripojenim na net neco podobneho jako u PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena 600 dolaru je stejna spekulace jako ta cena 6500Kc.. Cili nadtim bych se vubec nevzrusoval.. A je jasne ze Sony tu konzoli zadotuje aby ta cena nebyla uplne prestrelena jako konkurence.. Mobily to je jine odvetvi tam ty ceny konci i na 20tis tady by si konzoli za tolik nikdo nekoupil. Takze to moc nejde srovnavat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim připojením na net by to podle mně bylo až moc brutální. Představa, že si vezmeš psp někam, kde není signál... Tohle si podle mně na triko nevezmou. Obejít se dá všechno, je to jen otázka času.

jj je to uz extrem a taky doufam ze to nebude. Ale vzhledem k tomu ze jsem slysel veci o tom ze Sony zacne hacknute ps3 blokovat pres net bych se tomu vubec nedivil.. :-) Jako moc jinych moznosti jak zaridit neni nez mit nadtim HW stalou kontrolu.. odblokovat veci offline pro tydle pc maniaky uz neni dneska zadny problem :-) Tadle myslenka k tomu svadi diky te podpore 3G ale jak to bude doopravdy to vi buh :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi si třeba, jak pořád blokovali PSN a fixovali to na fw. Pořád se to obcházelo... Všechno je fakt jen otázka času. Zase vezmi si, že PS3 je konzole, kterou samotnou (bez TV) nerozjedeš, tam si podobný věci dovolit můžou. U přenosný konzolky by si podobnejma věcma dost ublížili. Ale máš pravdu, spekulujem tu nad něčím, v čem možná ani Sony nemá jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bELodY: Já sem neříkal, že to bude levné, nebo drahé, a nebo dokonce 6500 ! Netroufám si říct konkrétní částku, ale nejlepší jsou ti, kteří řeknou, že to bude drahé, nebo naopak levné(každý ma pro "drahé" jiné hranice financí)... Srovnávaní s mobilama je blbost, protože sony bude na 100% dotovat a vrátí se jim to až z prodeje her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako co jsem videl ty videa tak tam byly i hry z iphonu(asi to bude kategorie minis) a oni si to nemuzou dovolit prodavat za 1tis kdyz na itunes to je za par dolaru.. To same ty vetsi hry maji nejakou hranici napric konzolemi a platformami :-) takze ty ceny her okolo 1tis Kc to snad jde predpokladat :-) Tam jde spise o to ze se budou snazit hodne dlouho odolavat tem hackrum aby to vydrzelo co nejdele a jim se ta investice dotovani a vyvoje vratila na dalsi next gen. konzoli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako co jsem videl ty videa tak tam byly i hry z iphonu(asi to bude kategorie minis) a oni si to nemuzou dovolit prodavat za 1tis kdyz na itunes to je za par dolaru..

LoL?! Ukaž mi jedinou hru kterou hráli na PSP2 NGP která byla převzatá z iphonu. Upni mi tady to video mě to celkem zajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to porty z iphonu :-) Jsou to vytvory z Epic games ktere ted vsichni oslavuji na ip4 a ipadu :-) Samozrejme grafika a engine mozna jinde propracovanejsi ikdyz z tech videi jde prd poznat mozna to je fakt jenom port ale porad se to na iTunes da sehnat taky :-)

Infinity Blade - http://itunes.apple.com/us/app/infinity-blade/id387428400?mt=8

Je to hra ktera vychazi z toho prochazeni(citadel) co jste mohli videt na tom videu vyse. A ta je na itunes taky tady:

http://itunes.apple.com/us/app/epic-citadel/id388888815?mt=8

Dungeon Defenders - Ted na itunes neni jelikoz hru stahli kvuli spatnemu updatu prej se vrati behem tydne. Ale videa z ip na YT jsou to si snad najdete :-)

Jinak nechapu co se divite.. Kdyz se podivate na minis hry tak tam jde uplne zretelne videt ten trend ze se uspesne ip hry predelavaji na minis. Jedine co na psp chybi je prave ten dotyk display aby se mohla predelat vetsina. Vyvojari mozna bohuzel pro vas(pokud jste velci patrioti k danemu zarizeni) se snazi vydelat vsude a kde to jen jde a zrovna predelat hru z minis na ip a opacne neni zase tak velky problem(otazka 2mes.),tzn neni to velky zasah do kodu a proto to vsichni delaji aby vydelali kde se dalo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem se znovu koukal na ty videa, neříkejte mi, že Sony nezapracovala na ovladatelnosti, zrovna Little Deviants bych si rád zahrál :) Nechci vyvolávat flame a je to jen můj názor, ale 3DS nabízí navíc jen 3D, právě díky všemožným senzorům a dvoum dotykovým plochám Sony podle mého překonává ovladatelnost DS... Krásně je to vidět i na tom asi dvou minutovém sestřihu her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BigMen: Hele cekaji te nejkrasnejsi roky zivota 16 a 17 :-) nepromarni je u PC a PSP :-) Takovedle soudy potom muzes davat az o par roku pozdeji kdy budes napr. vsechny tydle zarizeni vlastnit.. PSP2 je super je nabusene atd.. ovsem bude az za rok..

Daxter: Moc pekny clanek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu