Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A kdyz se ty hry budou davat na ty pametovky > co kdyby se prehrali .... nemohlo by to jet, nebo to bude zas zabezpeceny ?

Ale on bude zachvilku po vydani stejne flash .....

Opravdu si myslíš že má smysl nad tímhle spekulovat rok před vydáním samotného NGP ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě bude zabezpoečení ještě o úroveň výš než PS3 protože to má 4jádro, 2 dotykáče atd... tak výroba bude drahá a t to budou prodávat za jakoukoli cenu budou to muset dotovat a to si potom daji sakra zaležet na zabezpečení ale hack stejně bude de jen o to jestli za měsíc nebo 5 let :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne je to jako PSP Fat jako zezacaku nemeli s tim moc praxe tak tam udelali FW kterej mel chybu...

Ja myslim ze ted to bude stjne.. Je tu hodne HW ktere ma hodne funkci a urcite se najde skulina ktera se bude dat zneužít..

EDIT: Jestli přežijeme 2012 počkám si do roku 2013 zatim udelaji flash a slim verzi.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož mi moje PSP Slim před 9 dněma ukradli a na PSP jsem hodně závislí :D tak až to výjde tak to asi nevyrdržím a půjdu hned koupit :D

jinak si myslím že cena tak 7-9 tisíc a jak jsem tak počítal tak na podzim budu mít 7k a zbytek snad někdo doplatí :)

hry které bych na tom chtěl: TDU2, NHL12, nějaký RPGčko a Rallyčko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem mě překvapilo, že sem na to dneska narazil, protože, zrovna včera jsem přemýšlel co asi bude umět nové PSP, a v hodně věcech sem se tefil např. vysoký výkon, pohybové senzory, dotykový displej, druhý anolog, AMOLED displej ve vysokém rozlišení, 3G, přední kamerku, mikrofon,... a nějak sem tušil, že to nebude mít žadne opticke media. Ty zadní dotykové plochy a zadní kamerka mě dost překvapily. Jsem celkem rád, že se SONY nepouštělo do žádných experimentů se vzhledem a celkově, protože mi tvary apod. vyhovujou ze stareho PSP. Hry zatím vypadají super, ale uvidíme teprve v praxi, tohle jsou určitě jenom nějaké technologické dema na předvedení. Podpora PS1, PSP, MiniS apod. velmi potěší, ale kdyby to nové PSP postrádalo tak by to zase bylo nepochopitelné. Taky velmi rád slyším, že pujdou snadno přeportovat hry z PS3, ale pochybuju, že se bude portovat ve velkém (starší hry)... Cena si je myslím velmi pravděpodobná těch 600 dolarů, to je přri aktualním kurzu kolem 10500kč, ale u nás to spíš vidím kolem 700 dolarů. Jestli to v Japonsku vyjde koncem tohoto roku tak si myslím, že u nás, v prvním čtvrtletí roku 2012.

Vidím to tak, že si to stejně pořidím až tak po 2-3 letech a ještě k tomu z druhé ruky (a ještě si to pořadně rozmyslím, jetli vůbec). Ale nové PSP mě dost nadchlo...

Řešit Flash teďkom je celkem hovadina, ale myslím, že SONY se teďkom z případu PS3 zase poučí. PSP 300 si myslím, že se přestane prodávat s příchodem NGP, a v prodeji zustane jenom PSP GO (případně ten PSPhone, jestli bude).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velký pecky na NDS xDDD tim myslíš MÁRIA, POKÉMONY, DIGIMONY a podobné infantilní srágory. U mě nemá PSP2 v 3DS konkurenci.

Jen čekám na cenu (to bude pálka)

Tim myslim poradne kvalitni hry jako je treba zelda, mario nebo kid icarus. Pokud s tema hrama mas problem tak me je to uplne volny. Ja nepotrubuju mit u handhaledu porty z ps3 kdyz ji mam doma... Kazdopadne ti to neberu kazdej ma rad nevo ale nemusis chovat hned jako *****. To ze pro tebe nema NGP v 3DS konkurenci je sice fajn, ale prodeje asi budou hovorit opacnym smerem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mylsim ze porty budou .. treba je jen trohu pozmeni .. jak to udelalo rockstar u GTA liberty city stories a vice city stories.. a pak nakonec treba ty hry vyjdou i na PS3 :) ale jako bude zajimave v autobuse hrat dejme tomu portly Call of Duty 4 :) to by me asi fakt chytlo.. a ted si vemte ze si to nekdo koupi.. pripoji to k televizi ... pres Bluetooth si k tomu frcnes Dualshock a mas proste prenosnou konzoli :) parada :) (i kdyz to nebude vykonostne jak PS3 bude to velmi zajimava moznost domaci konzole.. :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je kao s iPhonem.....je to totalni shit ale stejne ho vsichni milujou ? Tyhle věci racionálně přmýšlející člověk prstě nepochopí. Já měl kámoše a ten si koupil NDS pak u mě viděl PSP tak NDS strčil do šuplíku a koupil PSP. Jinak si ale myslim že 3DS bude zajímavé ale ten styl mi prostě nesedí. Jo a nemůžu si odpustit poslední poznámku: podle nějákýho průzkumu co si nechalo NINTENDo udělat je průměrný hráč NDS 9 let sraý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopte už, že to nebude tak že by vám všechny ps3 hry jeli na NGP ... Tady jde jen o to, že nebude tak obtížné vydat několik titulů z PS3 na PSP jen s minimálními rozdíli, ale určitě to nebudou rozšiřovat masivně ... tím by jen snížili prodeje NGP her.

btw. to Xilias trochu jsem nepochopil tu tvojí první větu, proč by hry portované z ps3 na psp vydávali znovu na ps3 ? :D

mimochodem, nevím jestli to už je, ale tady se na NGP můžete mrknout trochu zblízka :)

http://games.tiscali.cz/hardware/psp2-odhaleno-je-nadupadne-a-s-touchpadem-54808

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak muzete rict ze NDS bude mit vetsi prodeje kamos s nds priznal ze chce PSP ale NDS si koupil jen kvuli tomu ze ma doma jen Nintendo a ze je na to zvyklej

NDS se bude prodavat detem co o hrach budou zacinat uz detem ktery nekdy slysely slovo GTA coz dnes kazdy bude chtit psp stejne jako norm az hardcorovy hraci

NDS fakt vidim jen u hračiček nebo Nintendo "moulů" či starších lidí (nemyslim nejakyho dědu) kteří si nejradši zahrají mária

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem zatím viděl videa, tak pěkná grafika, ale pokaždé se ukazuje jen to co vypadá opravdu pěkně na displeji, co další hry? Buďte realisty, cena nad 10K. PSP 2 vypadá masivněji a beztak bude vážit tunu. Pak nechápu chlazení toho 4jádra.

Nechápu tu některé lidi jak by jsi to mohli koupit, úplná zbytečnost, proč si kupovat věc za takové prachy, má to výkon jako stolní konzole a prťavý displej. To si radši kupte levnější XBOX nebo PS3 a pařte na HD LCD, stokrát lepší zážitek než se krčit u PSP2. Zpočátku to nebude heknutý, takže si připočítejte hry jednu za 1K a hned abyste našetřili takových 15K. A i kdyby to mělo stát 7K což nevěřím a nebo méně pořád ty hry budou stát kolem toho 1K. To fakticky radši XBOX, PS3 nebo vyladit PC. ZA 3-5 let to bude stát kolem 4K, možná bude heknutý a možná už tady pár lidí vyroste a nebude mít čas hrát doma na PC a v tramvajce na PSP2. Taky je blbost přetahování her z PS3, protože ti co mají PS3 by si tohle asi nekoupili a kdyby ano tak by zase vyrobci neměli prachy za prodej her.

Jinak nejlepší herní pecky jsou Pokemoni, Mario a spol. a to na PSP2 nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu