Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne bude to 4 jadro.

Jenže Qualcom není výrobcem procesoru do PSP 2 ale do Smartfonu či PDA víš takže mě tady neopravuj když o tom stejně víš kuloví kdyby sis přečetl článek možná by ti to došlo :D :D :D... Za druhé ) oni plánujou uvést tyto mobilní procesory do roku 2013 to by trošičku nestihly když má PSP2 vyjít v roce 2011 v prosinci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obcas by to tady chtelo procistit od deti, tupcu a fanboyu... Ach jo.
o mas na mysli?

Co ti vadi?

enže Qualcom není výrobcem procesoru do PSP 2 ale do Smartfonu či PDA víš takže mě tady neopravuj když o tom stejně víš kuloví kdyby sis přečetl článek možná by ti to došlo ... Za druhé ) oni plánujou uvést tyto mobilní procesory do roku 2013 to by trošičku nestihly když má PSP2 vyjít v roce 2011 v prosinci
Hey ja sem te asi spatne pochopil sorry..

A proc tu pises o procesorech do Smarthphonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hey ja sem te asi spatne pochopil sorry..

A proc tu pises o procesorech do Smarthphonu?

Jen jako zajímavost že PSP nebude jediné zařízení které bude schopné vygenerovat grafiku shodnou s next geny , že i Iphone podle mě bude v roce 2012 na stejné urovni jako PSP2 , mam takový dojem že zrovna Qualcomm je předním výrobcem mobilních procesorů do Iphone a do dalších zařízení pro Apple , nepočítaje s tim že spolupracuje s dalšími výrobci telefonů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne protože se na tom nedaj hrat plnohodnotne hry... Konzole je jen na hry a to ipad,ipod,pihone neni.

Nenech se vysmát. Musí udělat cenu zajimavou.

A ne udělat tu samou chybu jako byla u Ipadu.

Měl být pto každého a je zase jen pro elitu která má na vyhození z okna 13-20k.

Ja se klidne vysmat necham protoze to byl vtip ;-)

Je jasne ze na tom sony netrhne 50% z prodejni ceny jako napr. apple na ip.. Ba naopak..

btw. nechapu jakou chybu i ipadu myslis.. prodali uz vice jak 20mil. zarizeni :-) Myslim ze jsou spise vysmati nez aby premysleli nad nejakou chybou.. Podivej se na konkurenci ta ma ceny jeste o neco vyse pokud se nejedna o china tablet..

http://www.zive.cz/bleskovky/apple-mezirocne-navysil-zisk-o-78--prodal-20-milionu-ipadu/sc-4-a-155475/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč se dřív kupovali psp?

A proč se kupujou DS?

A proč do toho kecáš když si to nekoupíš?

A proč kupovat přenosnou PS3 když máš doma stolní?

Ja ti klidně odpovím.

1. PSP mělo vždy navrch proti DS (Ale bylo spis pro HC hráče) a hodně dobře zahánělo nudu a tohle bude stejné.

2. DS je pro veliké spektrum lidí a zaujme a pobaví. To psp taky ale svým způsobem. (PSP=Gnetleman v cernem kvadru, DS=Člověk který se chce bavit.) a 3DS bude zase jen pro lidi kteří se chcou bavit...

3. Protože seš... ****

4. Protože je to zábava na cestách stejne jako bylo stre psp (se zlomkem výkonu :( ).

prosímtě... :D já se vbc nebavil o DS.. jen jsem řekl svůj názor... a hodně lidí ho pochopí.. ;) já mám psp i ps3.. a psp zabíjím čas ae prostě radši si ty hry zahraju na lepším ps3 než na menším displeji a radši si koupím 3ds nebo iPhone.. jestli to bude mít i svoje hry a nebude to okopírované z ps3, tak do toho taky půjdu.. :) ej a neurážej mě.. :D sám ti taky neříkám jaký seš ***** ;) a nechávám si to pro sebe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J mam takový dojem že zrovna Qualcomm je předním výrobcem mobilních procesorů do Iphone a do dalších zařízení pro Apple , nepočítaje s tim že spolupracuje s dalšími výrobci telefonů

Tak zrovna Qualcomm ani náhodou nedodává nic Applu, Qualcomm, je objektivně asi nejhorší výrobce procesorů pro Smartphony... Stačí se podívat v tom článku, kam zaškatulkovali psp (Vedle Ngage, a to mi chcete tvrdit, že PSP má výkon jako Ngage? :D)Qualcomm kecá, ale nic nedělá, dříve byli problémy u něj s ovladači, teď zas dává slabé GPU. Procesory, které by mohly konkurovat PSP2 jsou tak maximálně něco od Nvidie nebo Samsungu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. PSP mělo vždy navrch proti DS (Ale bylo spis pro HC hráče) a hodně dobře zahánělo nudu a tohle bude stejné.

V čem prosim tě? Maximalne ve vykonu, ale ten u her nerozhoduje.

3DS ze je pro lidi co se chtej bavit? A PSP ne? Mozna to myslis dobre, ale ta formulace...

LoL ten Ipad :D to si teda zabil... Ipad neni herni konzole.

Pokud sledujes herni prumysl tak vis ze se dost spekuluje o tom ze iphone (potazmo ipoad) v podstate ovladne trh s handheldy...

Ne protože se na tom nedaj hrat plnohodnotne hry... Konzole je jen na hry a to ipad,ipod,pihone neni.

PSP stejne jako 3DS uz ocividne taky neni jen na hry. Ocividne do toho moc nevidis tak radsi pomlc :) (No offense)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem prosim tě? Maximalne ve vykonu, ale ten u her nerozhoduje.

3DS ze je pro lidi co se chtej bavit? A PSP ne? Mozna to myslis dobre, ale ta formulace...

Hry na psp maji daleko hezci grafiku..

PSP je taky pro lidi co se chcou bavit ale vecinou sou to HC hráči.

Ocividne do toho moc nevidis tak radsi pomlc

Vydim ale svym zpusobem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry na psp maji daleko hezci grafiku..

Jak rikam neni to jen o grafice a to mi da kazdy za pravdu. Nechci nejak utocit na psp nebo pspkare, ale NDS proste PSP porazil, prodeje hovori jasne :) Takze kecy typu psp melo oproti DS vzdy na vrch si nech. To je ocividne nazor psp fanouska a ne nazor objektivni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem jeden co měl PSP i NDS a.. PSP vydalo bezva hru v grafice a na druhou stranu na DS zachvíli vyšla hra která to překonala hratelností, map editorem a podobně. Teď se každou chvílí rozhoduju jestli NGP nabo 3DS. 3DS by mohlo bejt o dost levnější ale zase se u ceny NGP neví tak nechci zatim nic předobjednávat protože nevim. Oboje nabízí hodně + věcí a oboje je fakt cool jenže když se začli dohadovat Sony a Nintendo s konzolema tak lidi už neví co koupit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja bych to vyřešil jasně kdo chce psp koupí psp kdo ds tak ds nekoukejte jinam stejně si to koupíte a tyhle urážky tady to je o ničem.

Je jasne ze si kazdy koupi co chce. A nikdo tady nikho neurazi (snad), ale ja fakt nemam rad lidi co do toho kecaj a vedi prd. Jsem fanousek DS (respektive vetsi nez psp), ale snazim se na to nahlizet objektivne. BigMenovi posty, to je jeden fail za druhym :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč je PSP víc hardcore než Nintendo DS? Protože má o trochu lepší grafiku? Jestli se chceš považovat za hardcore hráče, tak dohraj aspoň desetinu her, co vyšlo na NDS.

Ne nintendo je prostě pro děti (sam si to snad cetl ne? prumer hracu (jejich stari) je 9 let..) k tomu NDS slo furt kupredu ale PSP se drzelo svoji originality je to jako srovnavat BMW - nintendo a RolsRoyce - PSP.

BigMenovi posty, to je jeden fail za druhym

Jeden za druhym? Počkej si na Třetí...

Hele ukoncime to... Kdo chce koupit PSP2 ad je tady a kdo chce 3DS a odejde a koukne do topicu o Nintendu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nintendo je prostě pro děti (sam si to snad cetl ne? prumer je 9 let..) k tomu NDS slo furt kupredu ale PSP se drzelo svoji originality je to jako srovnavat BMW - nintendo a RolsRoyce - PSP.

Takže jsi vlastně napsal, že se NDS neustálo inovovalo (to je podle mě dobře) a PSP zaostávalo (to je špatně). A kde jsi přišel k těm devíti letům? Uveď zdroj, měl bys sem i napsat, kolik let je PSP uživatelům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som mal tiez DS a teraz mam PSP(DS som bohuzial stratil :( ).DS hry vyzeraju ze su len pre deti ale to fakt len vyzeraju.Skoro kazdy kto zacne hrat napr. Pokemon White ma problem tu hru vypnut :) Na druhej strane ta grafika mi niekedy chybala a hlavne minus u DS bola WIFI.U PSP hier zas vela ludi ze tie hry za chvilu omrzia ale v mojom pripade to tiez neni pravda pretoze dost hier ma fakt bavi a to nie len 5 minut.Teraz k sucasnosti.Ja fakt neviem ze co si skor kupim pretoze 3DS = 3D technologia + dost dobra grafika+mnoho inych veci.Zas NGP = vyborna grafika+GPS+kvalitna WIFI + tiez mnoho inych veci.Obidve konzoli maju svoje plusy a aj minusi a kazdy si bude obhajovat to svoje.Ja osbne by som si najradsej kupil obydve konzoli.Ale milionar tiez nesom :D Takze asi pockam taky rok a pol a potom sa hadam rozhodnem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsi vlastně napsal, že se NDS neustálo inovovalo (to je podle mě dobře) a PSP zaostávalo (to je špatně). A kde jsi přišel k těm devíti letům? Uveď zdroj, měl bys sem i napsat, kolik let je PSP uživatelům.

NDS - Ano

PSP - Sice zaostávalo ale svým způsobem :D

Zdroj - nekde sem to cetl kdyz sem se timhle tematem prodíral... tusim 2-6 strana tam to najdes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem pouze někdo napsal, bez zdroje, bez ničeho. Témeř určitě bude věková kategorie nižší, než u PSP, je to jasné i ze skladby her. Ale při téměř 150 milionech prodaných kusů je to celkem jedno. Na DS se najdou jak casual hry, tak i HC záležitosti, mnohem víc HC, než jsou třeba na "velkých" konzolích. Jak už zde padlo, to, že je kreslená, neznamená, že je pro děti.

Casual sektor by se neměl podceňovat, tam jsou peníze. Nvíc právě s 3DS je vidět, že se Nintendo snaží víc i pro ten core sektor, podpora 3rd firem je zde mnohem větší, než má například DS, ne Wii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu