Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak přelstít nový OFW 3.56 (OFW/CFW 3.55!!!) A dostat se na PSstore!!!


witaHavr

Recommended Posts

Zde mám pro vás návod který sem sehnal.

Jedná se o to,,jak přelstít-aby ste se dostali z CFW/OFW 3.55 na PSstore,online hrani atd!!!

12.UNORA: POZOR! TENTO FÍGL,, SONY ZJISTILO A ZABLOKOVALO HO! V TUTO CHVÍLI JE TENTO NÁVOD NECFUNKČNÍ TAK TU NEPIŠTE,,ŽE VÁM TO NEJDE!!!

Step1: Go to network

Step 2: Connection settings

Step 3: Select Custom

Step 4: Go to DNS settings

Step 5: Put both the Primary and Secondary IP settings as 67.202.81.137

Step 6: Save

Step 7: Sign in

Step 8: Lick your middle finger and hold it up towards your tv while you watch as you are back on PSN and yell FUCK YOU SONY!

!!!!!Za tento návod neručím a neberu zodpovědnost!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám dotaz, když si teď updatnu na OFW3.56. Půjde mi pak nainstalovat CFW 3.55 ?

Jde o to že mám nový PS3 a mám dvě origo hry takže momentálně jedu na OFW3.55 a až dohraju ty origo mám v plánu jít do CFW. Ale ted nevím jestli stáhnu ten nový 3.56 tak si za pár dní budu moct nainstalovat CFW ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

profily vim ze zustanou.. takze trofeje jsou soucasti profilu.. no ale radsi bych je chtel smazat ale ne vsechny.. jen ty co jsem ziskal s JB chci dat pryč.. teda jestli je to nutne..

nasel jsem tu navod na mazani trofeji takze vyzkousim

ale jeste dotaz.. fakt uz nic dalsiho nemusim mazat?.. jeste me napadla jedna vec.. zformatuju to a ten profil kde jsem hral s JB(bohuzel je to muj hlavni profil) tak ho smazu.. a zalozim znova jeste pred pripojenm k PSN.. ty trofeje by se pak mely ztratit ne? kdyz jsou soucasti profilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu