Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak přelstít nový OFW 3.56 (OFW/CFW 3.55!!!) A dostat se na PSstore!!!


witaHavr

Recommended Posts

profily vim ze zustanou.. takze trofeje jsou soucasti profilu.. no ale radsi bych je chtel smazat ale ne vsechny.. jen ty co jsem ziskal s JB chci dat pryč.. teda jestli je to nutne..

nasel jsem tu navod na mazani trofeji takze vyzkousim

ale jeste dotaz.. fakt uz nic dalsiho nemusim mazat?.. jeste me napadla jedna vec.. zformatuju to a ten profil kde jsem hral s JB(bohuzel je to muj hlavni profil) tak ho smazu.. a zalozim znova jeste pred pripojenm k PSN.. ty trofeje by se pak mely ztratit ne? kdyz jsou soucasti profilu

ty trofeje nema smysl mazat, jedno jestli jsi je ziskal pres jb, nic se ti nestane, to samy plati, i kdyz si stahnes hry pres sharovani uctu z psn,taky sis to nekoupil na svym uctu a hrajes to a trofeje tam mas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevíte lidi jak tohle zprovoznit? Nevim přesně jak mám nastavit to proxy...

http://psx-scene.com/forums/f6/simple-ps3-proxy-psn-firmware-version-bypass-released-79417/

Mne to funguje... ale je to jen na jednu vec na prihlaseni PSN v XMB.Hry s tim nejdou!!!Jinak pres DNS baypass :67.202.81.137 mi to jede furt..Kmeaw 3.55 ted hraju blackops MP na pohodu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jde s tím něco dělat aby mě to fungovalo?

jo to si budeš muset zajit za svojim provaidrem a probrat s nim co vlastne chceš sam doma to nevyřešiš a pokud provaider není LAMA tak ti poradí a pokud se s nim dohodneš tak ti snad i vyhovi na veřejne IP adrese by neměl byt problem problemy byvaji na neveřejnych ip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to si budeš muset zajit za svojim provaidrem a probrat s nim co vlastne chceš sam doma to nevyřešiš a pokud provaider není LAMA tak ti poradí a pokud se s nim dohodneš tak ti snad i vyhovi na veřejne IP adrese by neměl byt problem problemy byvaji na neveřejnych ip

ok konečně se mě někdo rozumě k tomu vyjádřil. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu