Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ovládání Wii FPS her vs. skutečnost


Jedi_James07

Recommended Posts

Vždycky mě lákalo ovládat FPS hru mířením jak ve skutečnosti. Donedávna jsem si myslel, že přesně toto Wii nabízí svým uživatelům.

Pak jsem ale vyzkoušel v emulátoru(viz můj příspěvek v sekci Wii-Tutoriály jménem Wii-info pro začátečníky) CoD: Reflex, a ten způsob ovládání mě vůbec nenadchl. Neměl jsem WiiMote, tak jsem použil normální počítačovou myš, a to bylo zhola nemožné ovládat.

Obraz se pohyboval ne okamžitě jak to je na pc nebo konzolách(kurzor stále uprostřed), ale létal od jednoho rohu do druhého a podle toho ke kterému rohu byl kurzor blízko, tak se tím směrem začal pohybovat obraz. Jak jsem psal výš, myší neovladatelné.

Jak je na tom originální WiiMote? Nevadí to tomu, a hlavně funguje to stylem: posunu WiiMotem o 20 cm, kurzor se posune přibližně o stejný kus ve hře(relativně)?

A nedá se ten styl posunu obrazovky změnit na ten co je na pc?

S těmito dotazy se obracím na ty co vlastní/ly Wii a hrály tento žánr her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CoD:Black Ops. >>> přesně, já, na by voko 54cm úhlopříčce když posunu motionem o 20cm a 3x se otočím dokola :D to je jako s myší na kompu při citlivosti 2800dpi posunout o 7cm :D

takže na tý malý úhlopříčce je to fakt citlivý ten posun, je to o zvyk, ale rodhodně je to bomba pařba na tom, kor když zatřepeš nunchakem pro přebití

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu