Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja nevim cim to presne je ze se to maze. ja jsem myslel ze to je tim ze jsem dostal ban za odpojovani tak jsem to zapnul a mel jsem to jak po restartu ale kdyz dragon taky mel ban a asi mu to neudelalo kdyz zkousi posledni misi. S tema lidma je to opravdu problem. jak tu delal croft posledni aktualizaci tak mi rikal kdo se kolik venoval halo. ja jsem takovy ze se dokazu pro neco nadchnout ale spousta lidi ne. me by to strasne bavilo hrat v parte. mit tym. delat mezi sebou souteze a challenge. treba si delat co tyden treba neco jako top 10 nejlepsich killu mezi sebou a davat tady to video. ja s takovyma vecma nemam problem ale zase se mi nechce travit nad tim cas a ostatni by na to kakali. ty done mas porat strach o skill a jak jsme posledne hrali spolu tak si tam mel hned v prvni hre v BTB 19:) ty nas tady jenom tak lakujes:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim cim to presne je ze se to maze. ja jsem myslel ze to je tim ze jsem dostal ban za odpojovani tak jsem to zapnul a mel jsem to jak po restartu ale kdyz dragon taky mel ban a asi mu to neudelalo kdyz zkousi posledni misi. S tema lidma je to opravdu problem. jak tu delal croft posledni aktualizaci tak mi rikal kdo se kolik venoval halo. ja jsem takovy ze se dokazu pro neco natchnout ale spousta lidi ne. me by to strasne bavilo hrat v parte. mit tym. delat mezi sebou souteze a challenge. treba si delat co tyden treba neco jako top 10 nejlepsich killu mezi sebou a davat tady to video. ja s takovyma vecma nemam problem ale zase se mi nechce travit nad tim cas a ostatni by na to kakali. ty done mas porat strach o skill a jak jsme posledne hrali spolu tak si tam mel hned v prvni hre v BTB 19:) ty nas tady jenom tak lakujes:)

Pockej oni davaj bany za to ze se odpojujes ze hry? Co to je za blbost, zato si vzdy jen nedostavl cR plus si ztracel sance na jackpot, ale banovat? Me se jednou kampan posralo v posledni misi, to jsem si chtel kvuli nejakymu challengi dat jinou misi a pak se mi vymazal vsechen progress tesne pred koncem nsranej jak prase takze od zacatku jsem sel rovnou legendary jinak bych si trhal vlasy :D Me by to tak taky bavilo ale nikdy jsme nebyly ani pravidelne ctyri do tymu.... s tim BTB se nebudu obhajovat, to by lamsky celou hru jsem to sral a pak jsem to na koncim vystrilel fuel rod gunem nahore na spiru to si pamatuju kdokoliv tam prisel toho jsem udelal a mel jsem behem minuty slusnej killstreak....zatimco tys tam v kopcich poctive snipil ja jsem lamaril :) to neni skill :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam na te skale se dobre strili. i dmrkem se to taky da. vetsinou kdyz kolem nekdo bezi tak nevi odkud to vlastne jde:) kdyz se odpojujes vicekrat tak te to prvne jenom upozorni a pak pak to ti ta kdyz se jeste odpojis. po chvili zase muzes hrat ale kdyz se zase jednou odpojis tak mas zase na chvili ban. kdyz ale budes nejakou dobu hrat az do konce tak pak ti zmizi vystraha a zase se muzes parkrat odpojit. me se to prvne stalo kdyz jsem delal achievmenty v dlc a nedavno podruhe a to jsem si pak dal od reach pauzu.klidne muzeme byt prukopnici naseho tymu. jinak zajimavost. jak jsem si koupil to bungie pro tak jsem tam mel myslim 5 min na renderovani a asi co mesic se tam prida dalsich 5 min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidi, kdo nesledoval E3 a ještě o tom neví (většina ale vý) tak tu jsou dva nový skvělý trailery na Halo, jeden na Halo: Combat Evolved HD (Halo Anniversary) což neni nic tak moc úžasnýho ale to druhý je HALO 4, sice žádnej gameplay z Halo 4 neukazuje, ale aspon víme o čem nové halo bude, a že bude navazovat přesně na konec Halo 3, takže Master Chief nekončí!!! :)

Halo: Combat Evolved Anniversary -

Halo 4 -

Už i s tohohle jsem totálně nadrženej, a hrozně se na Halo 4 těšim, co vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jinak...vcera jsem si malem kaknul :) A to jsem se bal ze se nakonec z toho pokracovani vyklube "jen" HALO CEA, nastesti prisel i masterchief :) Jinak co me trosku mrzi je, ze je CEA krabicovka, tak doufam ze to nebude jen dalsi zdimani penez..... no a co jinak dodat, uz aby byly vanoce 2012 :D treba budu mit stesti a bude se mi o tom dnes zase zdat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč vánoce 2012??? To si nekoupíš Halo 4 hned jak vyjde? Má vyjít přece o prázdninách přístího roku. Jinak to CEA je vážně "plnohodnotná" hra? Podle toho traileru to vypadá opravdu jen jako arkádovka, takže jsem celkem v šoku... Kde jsi to četl DeSmonde???

BTW: DeSmonde, vyčisti si private složku, abych ti mohl psát PMka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem zes zil v americe...asi jsem se spletl...jinak bys vedel co se mini HOLIDAY, totiz konec roku, vanocni svatky :)

Mrkni na Xboxweb, tam byl i oficialni boxart....takze dedukce :) Ale vypada to dobre....urcite lip nez vsechny ty moderni "HD remaky"

Procisteno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím z Rudym, já navíc byl v Halo 3, co se týče normál zbraní a normál modů docela lamka, hrál jsem jen custom games atd, ale halo 3 je stopro lepší gamesa, a fakt větší zábava, ale škoda že jí nikdo nehraje už, MW2 jí úplně rozdrtily a Reach jí ještě zamáčkl ;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem si cetl po vydani reache clanky ze tam psali ze je to definitivne posledni halo. znamy mi rikal ze to uz tvrdili od 3ky. proto jsem se na ten reach celkem dal. to je jedina strilecka u ktere jsem vydrzel a i kdyz je to prakticky porat dokola tak me to porat bavi. co se tyce tech armor abilites tak taky nadavam ale jenom na armor lock. ten je az moc prehroceny. jinak sprint,jet pack a hologram je v pohode, neviditelnost je tak na hrane ale zase se nemuze rychle pohybovat. ve 3ce byla ta neviditelnost kruta. jsem rad ze v reachi je vice zivotu nez v halo 3ce tam me sundavali jak ho*no ale v reachi tim zase trpi assault rifle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tu par tipu jak hrat halo.

1. nehrajte halo po 9te hodine vecer

2. pred hranim si dejte do bezpecne vzdalenosti vsechny krehke a cenne veci

3. nehrajte dlouho v kuse jeden mod pokud mate vysoky rank

vcera probehl update a jsou tam nove mody a mapy. taky jsou na nekterych mapach nove zbrane. na sword base se vratila sniperka jako byla v bete a je i na stejnem miste. jinou ze starsich map jsem nehral tak nevim jestli jsou zmeny ve zbranich i jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu