Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

V sest to prijit melo a nakonec prislo a my se 6. listopadu 2012 konecne dockame regulerniho pokracovani serie Halo ;)

Pokud se nekomu spatne pamatuje datum, pustte si nasledujici video, kde vam cerveni z pravidelne serie Red vs Blue od Rooster Teeth vysvetli, jak si toto datum dobre zapamatovat a pridaji i drobnou pisnicku :)

Jen me trosku zarazi, ze jsme se nedockali ohlaseni edic, coz bylo prislibeno k datu oznameni release data :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jiste vite, ze se v novem dile melo objevit exluzivni preview na Halo 4 a po internetu uz samozrejme putuji vycuci z tohoto previe, tady je ten od zingu, s mym mensim komentarem, ktery jsem si nemohl odpustit :) Spartan Points Nová herní měna, za níž si budete moci nakupovat nové zbraně, brnění, ability a Spartan Ops mise. Spartan Ops Jedním ze stěžejních prvků multiplayeru by měla být kooperativní kampaň pro 4 hráče s názvem Spartan Ops. Jedná se o kopii podobného modu z Modern Warfare 3 a svou rozsáhlostí by nemělo Spartan Ops v ničem zaostávat za regulérní singleplayerovou kampaní. Uz tady to zavani nemalou inpiraci, coz uz tak vyznivalo z vyvojarskeho denicku..... Červení proti modrým Podobně jako třeba u Assassin´s Creed má i Halo 4 pro multiplayer příběhové pozadí. Podle všeho je hra více hráčů jakýmsi tréninkem odehrávajícím se ve virtuální realitě na lodi UNSC Infinity. Pani, ani ve snu me nenapadlo, ze kdyz se 343i pysnilo originalnim pribehovym pozadim MP, meli tim na mysli tak osviceny napad, jako trenink Spartanu ve virtualni realite :D Dalsi bod za origilnalitu... Sprint Sprint již nadále není samostatnou abilitou, ale je začleněn přímo do brnění a je tak k dispozici kdykoliv jej potřebujete. Dokonce jej ani nemusíte kupovat za Spartan Points. Tohle by nemuselo byt vubec spatne, jen se bojim aby to neovlivnilo klasickou dynamiku Hala... Forerunner Vision a staré ability Forerunner Vision je speciální rentgenový pohled, díky kterému můžete vidět skrze zdi. Opravdu skvělá hračka pro campery, ale v reálném boji prý naprosto k ničemu. Naštěstí se však ve čtyřce vrátí staří známí jako hologram, jetpack nebo aktivní maskování. Samozrejme zalezi na zakomponovani, ale prohlaseni, ze je to v realnem boji k nicemu mi prijde dost zcestne, preci jen, "pruhledne zdi" dost meni pravidla hry :D Za ability jsem docela i rad, ikdyz kdo vi jak to bude zakomponoane do hry, zda se treba budou delat vlastni loadouty ci tak, kyzdopadne kazdeho z nas asi bude nejvic zajimat (ne)návrat armor locku :D Regicide Multiplayerový mód, který je variací na free-for-all. Nejlepší hráč je označen jako král a s každým jeho úspěšným zabitím je na jeho hlavu vypsána vyšší odměna. Ostatní hráči pak mají samozřejmě za úkol krále zlikvidovat a odměnu si přivlastnit. Zajimave, ikdyz to zas pro zmenu opet "smrdi" AC MP :D Dynamický spawn zbraní Se čtvrtým dílem skončí kempení nováčků okolo míst, kde se spawnovaly zbraně. Ty se nyní budou na mapě objevovat nahodně a z velké části půjde především o štěstí hráče. No tak to nevim co si o tom myslet, preci jen k Halo hratelnosti patri i souboje o dobre zbrane a nutnost znalosti jejich rozlozeni po mape, tezko rict jak to bude pasovat na celkovy gameplay, minimalne to bude nezvyk :D Nulová prodleva při respawnu Pokud vás při hraní multiplayeru Halo 4 dostanou, pak již nemusíte čekat stanový čas, nyní se rovnou můžete stiskem jednoho tlačítka vrátit do hry. Tato funkce nahrává především méně zkušeným hráčům, kteří se mohou snadno pomstít na svých polomrtvých oponentech. CoD again :D Ne tohle by nemuselo byt uplne spatne, ikdyz u Hala si nikdy nikdo na respawny stezovat moc nemohl :) No uvidime jak to dopadne, pocity po tomhle infu mam dost smisene. Clovek je rozhodne rad za inovaci serie, ale zaroven se boji, jestli to bude fungovat a jestli to nejakym zpusobem nenarusi klasickou Halo hratelnsot.... No vic se snad dozvime brzy :)
Nečetl jsem to celé ale ten sprint se mi vůbec nelíbí! Radši celé beze sprintu prosím!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sice mi to tu prijde trosku zabite, ale presto to sem musim dat, treba to rozviri diskuze o chystanem "4." dile, coz by bylo zapotrebi :D

Takze tohle je oficialni Box Art, pod tim pak komplet cover i xboxovym prelem a samozrejme znackou MS a 343i ;)

Halo4BoxArt.jpg

morelikeitfecc3.jpg

Co na to rikate, me se to libi hooodne. Rozhodne znatelne vic nez ten ""polo"oficialni" stary....

A jak se tesite na E3? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pravda, ale porad mi tam chybi nejaky hmotnejsi obsah, po tom jak vypadal limitka reache je to holt zklamani :(

Edit: Ale tohle mi trosku zpravilo chut :D

Mozna ze to vazne bude nejlip vypadajici hra na xbox :D Konecne to vypada jako next-gen Halo :D

Jen ta BR zni strasne divne, nezda se vam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite to neni spatna limitka a jasna koupe, ale pro me jako sberatele neni tak lakave to, ze "usetrim" na trech DLC map packech a budu si moc dat nejaky mega libovy skiny tak, jako kdyby kdyby mi doma stala soska MC (s kterou jsem trosku doufal u legendarky, to me jeste vubec nenapadlo, ze bychom se ji vubec nemuseli dockat :()

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu