Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Juchu, tak jsem dnes konecne zdolal Halo: Reach na Legendary....Nebylo to tak tezke....obvzlast s radami od tyranta...ted uz jen dodelat otravne achievmenty jako mega score ve firefightu a podobne blbosti a bude to komplet...a pak se pomalu brhnu na Halo 3 a ODST....jak ja se tesim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes nam konecne vychazi defiant map pack...body jsem nastesti vcera sehnal, tak se k tomu snad dnes alespon na chvili dostanu...osobne nevim kdy bude DLC na XBL, rano jeste nebyl

Jinak koukam na ty achievmenty Halo 3 a nektere jsou pekne stupidni...chce to stravit hodne casu v multaku....jako 5 G za double kill pomoci jedne streli spartan laseru....zajimavy no...ale zas takovy lovec ajchu nejsem abych tohle musel mit tak na 1000 G To chci jen hry ktere mam vylozene rad a u kterych kvuli tomu nemusim stravit milion let :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnes celkem zajimavy a velice hodnotny challenge za 5k cR (tolik kreditu za daily challenge jsem jeste nevidel),

L.D. Spear

Dokonči misi "Tip of the Spear", bez smrti, na Legendarní obtížnost se zaplýma Mythic, Thunderstorm, Tilt, a Tough Luck lebkami.

To je podle me proveditelne a nevyjit dnes defiant pack ktery ma prednost tak se do toho i vrhnu....za ty kredity to stoji...obvzlast kdyz se da tato mise opet pekne precurat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuju toto http://www.youtube.com/user/MythicTyrant#p/u/16/Wtnugwyw18M

Sam jsem podle toho jel v Legendary a neni tam vylozene tezke misto...dokonce i strilny se daji sejmout z dalky, takze ve vysledku je to celkem jednoduche....

BTW. Nevite jestli je uz Defiant pack na Live? Jsem v práci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud tenhle topic vůbec ještě někdo čte tak bych se chtěl s vámi podělit z opravdu skvělými videi, "machinimami" z Halo Reach, dokážou opravdu rozesmát, nejspíše jste je už viděli ale i přesto je sem dám :)

- ONE PISSED OFF GUY

- FORKLIFT BEATS EVERYTHING

Je jich tam opravdu i mnoho dalších a většina stojí za to, stačí na YT napsat halo reach machinima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nový Defiant Map Pack mám stažen, ovšem momentálně si ho můžu zahrát leda v custom games nebo ve forgi, v matchmakingu zatím není k dispozici, doufám že zítra bude :) No co se týče Highlands, úžasná mapa a skvělá pro Big Team Battle nebo Big Team Slayer, nevím jak se to píše přesně no a Condemned, tedy mapa ve vesmíru je docela nic moc, je tam jen jedna místnost kde je nízka gravitace a halo 3 bylo v tomhle mnohem lepší tam se dala gravitace v menu nastavovat, v menu pro mod... Tady to bohůžel nejde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu