Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Waninkoko v2


Panther

Recommended Posts

Čau ještě bych se rád zeptal musí se opět vrátit na OFW ? nebo to ted můžu dát na flesku a hodit to tam přes ten předešlej ?

Doporučuje se přes OFW. Je tam opravena podpora blu-ray filmů a DVD,ale jinak jsem v tom neviděl žádnej rozdíl. Hry co nejely v Kmeaw a Wanin v.1 nejedou ani v tomhle, mám to vyzkoušeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to ze to nebrickuje konzole a stojim si za tim ze waninkoko je lepsi nez kmeaw

No, těžko říct zkoušel jsem oboje. Ten Kmeaw když se objevil, tak pořád zamrzal, ničil savy.... Tak jsem dal Wanin. Jenže PS3 používám na DVD filmy a ve Wanin to nejelo. Potom tady ganyb někde psal, že Kmeaw udělal pomocí tohohle: Custom Firmware Maker 1.3 a najednou mu to šlapalo bez problému. Tak jsem to taky zkusil a celej týden to šlape v pohodě, ani jeden zámrz,prostě nic. Jsem s Kmeaw spokojenej a zátím nevidím důvod to měnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kouknu na ten soft a zkusim tim projet waninkoko me kmeaw spustil jenom LBP 2 a ostatni co mi na Waninkoku sli mi najely na cernou obrazovku nebo FREEZE

DVDčko jsem pustil jen jednou a to na OFW tak to nemuzu rict :)

Ani s hrama nemám problém, jede mi všechno kromě Brunswick Bowling (nejel ani za dob donglu) a Zumba Fitness,ale to nejede v ničem. GTA IV Complete Edition jen z ext HDD (taky je jedno co máš za FW)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl s Waninkoko spokojeny,ale casto zamrzal. Pak jsem prisel na CFM asi vcera,tak jsem presel po chvalach na Kmeaw a jediny rozdil vidim,ze nezamrza PS3...ale stale mi nejde spustit COD : Modern Warfare, COD : Modern Warfare 2, F.E.A.R. 2 a Prince of Persia : Forgotten Sands.. Takze asi zadny rozdil.. Jinak vzdy kdyz mi neco nejde,tak to zkusim na Gaia Manger,Rogero Manager a multiman v poslednich verzich a stale nic..Zajimalo by me proc to nejde...ale to je asi jedno.. Nemel by jste nekdo jiz vytvoreny Waninkoko v2 FW?? Ten navod je pro me brutalni a nechci nic pokazit abych si PS3 nebricknul... diky moc... Jinak protoze jsem lajk,tak netusim zda to ma smysl na nej prejit..nic moc mi nerekne co to umi noveho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám waninkoko v2 už od včera. Protože mi to nešlo na win 7 64 opatchovat. Tak jsem stáhnul už předpatchovanou verzi odtud

http://depositfiles.com/en/files/cw1nuljki

a ověřil že je správná pomocí hash.

Vrátil OFW, přes něj nahrál nové waninkoko a vesele funguju. Ale co jsem doufal že mi pojede virtua tennis 2009, nebo Tomb raider underworld, tak bohužel nejedou ani ve v2. Zůstanu na černé obrazovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a jak se to má vlastně opatchovat?já to normal přejmenoval a dal jsem update z flasky a neslo tohle půjde?dík

Ano pujde

řeknete mi někdo v čem přesně je Wanikoko lepčí než Kmeaw ?

Nezamrza a hlavne nepotrebuje poustet L2 patch atd...

Jinak pro ty co jim nejede depositfiles ci jim jede pomalu, tak tady jsou mirrory:

Fileserve: Waninkoko_CFW_v3.55_V2.PUP

Hotfile: Waninkoko_CFW_v3.55_V2.PUP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl s Waninkoko spokojeny,ale casto zamrzal. Pak jsem prisel na CFM asi vcera,tak jsem presel po chvalach na Kmeaw a jediny rozdil vidim,ze nezamrza PS3...ale stale mi nejde spustit COD : Modern Warfare, COD : Modern Warfare 2, F.E.A.R. 2 a Prince of Persia : Forgotten Sands.. Takze asi zadny rozdil.. Jinak vzdy kdyz mi neco nejde,tak to zkusim na Gaia Manger,Rogero Manager a multiman v poslednich verzich a stale nic..Zajimalo by me proc to nejde...ale to je asi jedno.. Nemel by jste nekdo jiz vytvoreny Waninkoko v2 FW?? Ten navod je pro me brutalni a nechci nic pokazit abych si PS3 nebricknul... diky moc... Jinak protoze jsem lajk,tak netusim zda to ma smysl na nej prejit..nic moc mi nerekne co to umi noveho..

Ten princ by mel jit rozjet bez problemu. V Sekci Downloads PS3 Hry máš návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pujde

Nezamrza a hlavne nepotrebuje poustet L2 patch atd...

Jinak pro ty co jim nejede depositfiles ci jim jede pomalu, tak tady jsou mirrory:

Fileserve: Waninkoko_CFW_v3.55_V2.PUP

Hotfile: Waninkoko_CFW_v3.55_V2.PUP

Se spustenim z restoru to pise data is corrupted...bud je to tedy spatne patchnuty nebo uploadovany :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se spustenim z restoru to pise data is corrupted...bud je to tedy spatne patchnuty nebo uploadovany :-(

tak to netusim jak z restoru, nebot ja patchuju bez nej... proste normalne dam zpet OFW a pote CFW.... md5 hash sedi dle waninkoko v2, takze nevim kde je problem... zkusil jsem to i znova stahnout a vse slape bez problemu

Zkus, jestli se ti to jen treba spatne nestahlo...

Hashe jsou:

MD5: 6a6cfc701300c95b57b990d8d609e52f

SHA1: a4f155711bbb031022d0c531d70a0b7a180b7aca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu