Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Waninkoko v2


Panther

Recommended Posts

Tenhle primo upraveny FW Waninkoko v2 je na strankach www.ps3iso.com...zkusil jsem ho a funguje,tak se podělím..

Restore,ze to nedelam z menu console,ale z recovery modu jsem myslel... Otazka zda to ma cenu,protoze na ps3iso se pise v nekolika topicich,ze uz jde 3.56 do finale..uvidime...kazdopadne 3.55 jsou zase aspon overeny a tak nejak vyladeny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne : Kdyz Vam vse jde,tak nic nereste..Ja si to cele rozesral.. Mel jsem Waninkoko v1 a vse fungovalo peckove bez problemu krome zamrzani..To me stvalo,tak jsem zkusil Kmeaw,ale najednou neslo treba COD : World of War,tak jsem zkusil Waninkoko v2 a tam take opet nejde... Fakt jsem si to akorat rozesral..Nabehne a cerna obrazovka..Podotykam,ze vse delam z OFW na CF a jeste ke vsemu format HDD...no nic..zkusim se vratit k Waninkoko v1 vytvoreny tentokrat pres Custom Firmware Maker jestli pujde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkousel nekolik Kmeawu z pres restore mode a OWF 3.55 a za boha jsem proste COD : War at World nespustil zadnym Backup managerem...Samotny z disku ano (blbej dovětek)..vracím se k Wankoku v1..snad se mi nahraje spravne jinak jsem uz vymastenej a dochazej napady.. Co se tyce fixu,tak jsem i zkousel nejaky lv2 v6 a stejne nic..

PS: Tak uz mi nejde zadny FW...Vse nahraju a je to ok,ale sposteni zalohy nefunguje..jdu se asi vrhnout na ty me origianlky :-(

PSS: Zitra jeste zkusim nejdrive OFW,pak pres PC zruseni partition na HDD a tim vynutim PS3 instalovat a formatovat na cisto,po té nainstaluju Geohot FW a na to Kmeaw..jinak uz nevim...pred formatem mi slo kompletne vse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja doufam ,ze brzo udela HERMES CFW 3.55 popripade 3.56 taky stim docela valcim a problem je,ze u Kmeaw taky nejde vsechno a nejvtipnejsi je,ze vetsinou na Kmeaw jdou hry pouze s DVD a u Waninkoko hra bezi bez DVD ,ale zas nekdo to a tahle to ,kde Kmeaw to pekne bezi.Takze taky zustavam u Kmeaw a pockam co se bude dit dal.Kdyby se dali aspon kluci dohromady : Kmeaw , Waninkoko a Hermes + jiny machr a radsi udelali supr FW nez kazdej sam bylo by to daleko lepsi.Vim ze se me to blbe keca ,ale kdyz zaspominam na M33 - Dark Alex tak to byl u me FRAJER !!! Ten ,kdyby se na PS3 vratil tak je vsechny strci do kalhot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas..budu za kaštana...u Kmeaw se uz dnes s posledni verzi multimana a Rogero Manager nepouzivaji nejaky level patche??? Me uz ted backup nejde na nicem - Waninkoko v1 i v2 a ani Kmeaw,ale ze bych zustal aspon na Kmeawu,kdyz je to stejne jako Waninkoko a nefreezuje a snad jdou i PSN hry...nebo pokud bych mohl nekoho poprosit do PM mi poslat odkaz na jeho otestovany a funkcni FW Kmeaw,ktery mu jede..at tu nepisu OT..stahl jsem spousta verzi a i si vytoril v CFM,ale porad mi to nejde..Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jelito :-D :-D :-D :-D Ono mi to jde celou dobu... Jen kdyz clovek udela backup COD:World at War,tak z te zalohy jde hra do black..staci spustit originalku...nechat updatovat hru na 1.07 a pak jde ze zalohy pustit normalne...Napadlo me to az ted a normalne vse bezi...to je sranda... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco me rika,ze kluci spanelsky vymysleli programek co emuluje disk v mechanice a vyresil tak i black screen,ale ruku do ohne za to jeste nedam.

Zatim to resi zpusob obnovy blu-ray pokud vam nejde,ale nikde neni rec o tom,ze by nemohla byt casem i ta zminema emulace ... davam tomu 1 mesic .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu