Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde pořídit kytaru na Wii?


Robas

Otázka

Netušíte, kde nejlíp pořídit kytaru za co nejlepší poměr cena výkon? Na dealxetreme uz prodavaj jenom jednu, která má ale životnost snad den, pak to zacne praskat, co sem vyčetl z recenzí. Tady sem bez her nasel alternativni akorat od vyrobce SPEED LINK a druhou od BLAZE. Nemáte s těmito typy někdo konkrétní zkušenosti? Na tyhle žádné reference najít nemohu :-/

Potřebuju jenom samotnou kytaru - a ta od logitechu je příliš drahá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já jsem koupil kytaru na wii na Aukru a jsem s ní maximálně spokojen. Funguje naprosto bez problémů!!! Teď záleží, jakou si představuješ cenu:-)) Popř. ti pak můžu napsat, od kterého prodejce jsem ji koupil!!! Teď mám objednané bubny na wii od jiného prodejce, ale snad budou taky bez problémů:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty Bubny jsem sehnal tak, že na Aukru byl SET-Bubny, kytara, mikrofon, ale chtěl jsem jen samostatné bubny tak jsem se zeptal prodávajícího a nabídl mi samostatné bubny, ale ty ještě nemám doma, měly by přijít tento nebo příští týden!!! Bubny jsou pro Guitar Hero. Kytaru jsem kupoval Guitar Hero Metallica i s hrou, ale hru Rock band nemám, takže s ní zatím hraji jen Guitar hero, až budu mít Rock Band tak vyzkouším!!! Jinak ta kytara i s hrou mě stála cca.1350kč,teď už přesně nevím. Ale hru jsem pak prodal, pač ji mám na HDD, takže mě kytara vyšla asi na 1000kč!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem zkoušel Rock Band 3 a funguje bez problémů, akorát teda máme trošku rozdíl v tom,že mě se zdá GH lepší:-)) Jinak problém je akorát s GH World of Rock,GH 5 a Band Hero, tyhle 3 hry na HDD nespustím a nikdo nedokáže poradit proč. Moc to nechápu, pač ROCK Band 3, GH Metallica,GH 3,GH World Tour to vše funguje bez problémů!!! Robas ani ty GH co mě bez problémů jdou ti nefungují? Jak už jsem psal GH World of Rock a GH 5 mi taky nejdou,spustím je na HDD a jen černá obrazovka a konec!!! Jenda3 teď budu asi vypadat jako trouba, ale když na Music Store stáhneš nějaké písníčky, tak ty jako půjdou hrát na wii?:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasne, nevím jak je to v GH ale v RB to normálně jde, stáhneš a hraješ a je jich tam celkem dost, jen musíš mít nějaké ty wiipoints nato at si je můžeš stáhnout. Grymaz, tak napíšeš mi prosím ještě jaké ty bubny a kytaru máš ať i to funguje v těch některých GH a i RB, díkes :) Jinak mám doma hodně dílu GH na HDD tak je pak zkusím rozchodit a dám info které mi jdou a které né ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem zkoušel Rock Band 3 a funguje bez problémů, akorát teda máme trošku rozdíl v tom,že mě se zdá GH lepší:-)) Jinak problém je akorát s GH World of Rock,GH 5 a Band Hero, tyhle 3 hry na HDD nespustím a nikdo nedokáže poradit proč. Moc to nechápu, pač ROCK Band 3, GH Metallica,GH 3,GH World Tour to vše funguje bez problémů!!! Robas ani ty GH co mě bez problémů jdou ti nefungují? Jak už jsem psal GH World of Rock a GH 5 mi taky nejdou,spustím je na HDD a jen černá obrazovka a konec!!! Jenda3 teď budu asi vypadat jako trouba, ale když na Music Store stáhneš nějaké písníčky, tak ty jako půjdou hrát na wii?:-))

Hele mel jsem petku, sestku a GH World Tour - ty nejedou ani jedna, tedka mam roztahanou Metallicu, GH III a jeste asi jeden dil, tak uvidim, co to s tim pres den udelalo - ale free ucty pres MU to je na dlouho :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jenda 3, sakra, to jsi mimo v nepravý čas:-)) Mě pak půjde dost o čas, abych to upřesnil, oba balíky už jsou na cestě, tak počítám, že nejpozději v úterý dojdou!!! Tak jeden balík vyberu, vyzkouším bubny jak fungují a pak je zkusím prodat, pokud je neprodám, tak druhé bubny nechám poslat zpět!!! Pokud je prodám, tak druhé bubny na poště vyzvednu!!! Tam jde o to, že nevím, jak přesně dlouho ten druhý balík nechají na poště než jej odešlou zpět, pač bych nerad jedny bubny prodal a mezitím druhý balík odeslali zpět a já byl bez bubnů:-D Ale samozřejmě uvidím jak se to vyvine, taky jestli jsou prodejci férový a dorazí opravdu bubny a v dobrém stavu, ale v tom by snad problém být neměl!!! Tahle situace nastala kvůli tomu, že první prodejce nebyl zrovna komunikativní a i když jsem jej žádal, aby mi po odeslání balíku dal vědět, tak se na mě vykašlal!! Ve středu balík odeslal(takže se teda někde zasekl, když ještě není u mě) ale nedal vědět, že balík odeslal. Tak jsem mu ve středu,čtvrtek, pátek ráno psal a naprosto bez odezvy. Tak už jsem mu napsal, že tedy obchod ruším a objednal jsem si bubny u jinýho prodejce. A jak naschvál mi v pátek večer první prodejce napsal, že balík odeslal už ve středu, ale že neměl čas mě informovat, takže teď budu mít dvoje bubny, to jen tak pro vysvětlení důvodu, proč se mi asi sejdou doma dvoje bubny na Wii!! A už jsem se rozepsal dost, tak končím:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pěkná slohovka :D Bohužel, tu cestu pryč už zrušit nemůžu a jedu do divočiny, takže dostat se k netu bude problém :) Však uvidíš jak se to vyvine. Ale spíš byt tebou bych volil tu možnost že si vyzvedneš jen jedny bubny neš se pak ***** s dvojíma bubnama a čekat až je někdo koupí nebo né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Samozřejmě tak to mám v plánu, vyzvednu jedny bubny a pokud je prodám, tak pak teprve vyzvednu druhé bubny. Pokud ty bubny neprodám, tak si je nechám a druhé bubny nechám odeslat zpět. Zase nejsem takový hudebník abych zvládl hrát na dvojích bubnech najednou:-)))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu