Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

USB přenos


RastaLaPomeranche

Otázka

:pspgamer: Když dávam do psp film - 300Mb, tak se spojení usb asi po minutě přenosu přeruší a znovu načte, takže je prostě nemožný tam dát nějakej větší soubor. Tak se chci zeptat, jestli někdo neví co s tim, řekl bych, že je to nějaká write protection, ale vůbec nevim co s tim... :thx:

takže jsem prostě v pitchi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no ty sprosté slova nemusíš psat:-)

NO tak to se mi stavalo také..:ale bylo to chibou v PC.. kvuly velkému množství programů to nejelo jak mělo..pokut máš možnost skuz to psp napojit do usb na jiném PC.. pokut to bude i tam jedine reklamace:-)

hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Witeks: Větší soubory nad 10 MB tam asi nenarvu, mam 2GB sony high speed...

Godlike:Nedávno mi vyhořeli všechny USB v kompu (7 portů), tak jsem si koupil USB kartu PCI, tam jsou tři porty a zkoušel jsem přenos přes každej a bez úspěchu... asi budu muset do internetový kavárny no....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pouzij jinou usb zastrcku :X Ja mam treba v predni casti case 2 v horni mi to dela to co tady pises a v dolni to jede v poho......nechapu

zastrčkou to není..leda že by v níměl narvanou svačinu ,nebo jakykoliv jiny bordel:-)

a k té kartě.. tak nění blbej ne? přece na 32mb nebude rvát 300mb film:-D

Witeks: Větší soubory nad 10 MB tam asi nenarvu, mam 2GB sony high speed...

Godlike:Nedávno mi vyhořeli všechny USB v kompu (7 portů), tak jsem si koupil USB kartu PCI, tam jsou tři porty a zkoušel jsem přenos přes každej a bez úspěchu... asi budu muset do internetový kavárny no....

a před tím vyhořením to jelo normalně?? pokut ne muže to byt i kartou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemyslim to tak ze by byl s hardwarem, ale ve windows.

No takhle, windows jsem kvůli tomuhle problému předělal 2x a bez úspěchu... ale asi to vyřešim tak, že mi to tam bude holt házet kámoš od vedle 8)

vadnej kabel ??

kabel vadnej rozhodně neni, protože ten samej problém mam i u 1GB flash disku, takže chyba bude v USB portu, nebo kartě, jinak fakt nevim :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu