Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

kouknul sem na video na youtube jak privolat tu Mildred, a fakt je to tak jak rikas, coz je mi divny, ja tam chodim a neobjevila se, i s human formou, ale pravda, ze typek co tocil to video, tak byl jeste o chlup dal nez sem chodil ja, asi to ma specificky misto aby se objevila.

jo a v zahradach sem zabil Moonlight Butterfly, padla mi z ni mimo jine i duse, ktera bud prida souls nebo se da vyrobit unikatni zbran, kovar mi od ni slohnul jen nejakou bedynku, ale co s tou dusi... ??? HELP :)

hehe kupodivu v tech zahradach se dobre skilluje na tech kamennych bojovnicich,ale dost me stvou ty stromky, pletou se tam a nejhorsi kdyz me vcucnou :( O kolik dusi uz sem zas prisel diky tomu jejich vcucnuti ... hruza :( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No, tak zbraně z této duše nejsou tři, ale jen dvě a obě se dají samozřejmě vyrobit už při první hraní. Jen je potřeba kovář, u kterého ještě nejsi.

Ale protože máš duši jen jednu, aby jsi si vyrobil obě věci, musiš počkat na NG+, kde zabiješ potvoru znovu a dostaneš další duši.

Tohle platí pro všechny extra duše, co padnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, Chaos Witch Quelaag down, Mildred se opravdu zjevi jen kdyz clovek stoupne na jedno konkretni misto... divny... no Chaos Witch Quelaag dala zabrat, asi az na po 6 sem ji dal. Ty humanity co clovek spotrebuje :( Mildred se tam porad valela v lave a ta pavoucice sla porad jen po me nekolikrat :D ... v dalsim kolem sem si nasel tu cernou vystroj Gold Hemmet, ale krom suprovy resistance proti ohni a otrave, ma urputne nizkou resistance vuci prokleti, na to je zas lepsi ten Crimson set. Kazdopadne to kolo Demons Ruins je spis na to nechat si ho ke konci hry ne? soude dle enemies, ktery tam jsou (ok ok prvniho bosse sem slozil, protoze sem z videa si pamatoval jak nejlepe na nej...)... vsude samej Capra Demon a nejaky Minotaurove co cloveka jednou ranou zadupou do zeme... :/

jo a dal sem si konecne Havla :) co presne dela ten jeho ring???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, Chaos Witch Quelaag down, Mildred se opravdu zjevi jen kdyz clovek stoupne na jedno konkretni misto... divny... no Chaos Witch Quelaag dala zabrat, asi az na po 6 sem ji dal. Ty humanity co clovek spotrebuje :( Mildred se tam porad valela v lave a ta pavoucice sla porad jen po me nekolikrat :D ... v dalsim kolem sem si nasel tu cernou vystroj Gold Hemmet, ale krom suprovy resistance proti ohni a otrave, ma urputne nizkou resistance vuci prokleti, na to je zas lepsi ten Crimson set. Kazdopadne to kolo Demons Ruins je spis na to nechat si ho ke konci hry ne? soude dle enemies, ktery tam jsou (ok ok prvniho bosse sem slozil, protoze sem z videa si pamatoval jak nejlepe na nej...)... vsude samej Capra Demon a nejaky Minotaurove co cloveka jednou ranou zadupou do zeme... :/

jo a dal sem si konecne Havla :) co presne dela ten jeho ring???

tak jedna rada do zivota, ziskal gold hemmet a to je tak vse a tedka vypadni z demons ruins:D Opravdu tam nemas co delat (jeste mnoho hodin). Ver mi pak se vratis s uber lukem a mecem, a silnymi spelly. Nezapomen jednu dulezitou vec,capra demon nema resist na fire,takze dve silne koule a je v haji. Jinak ring od havla jsem nepouzival,az v posledni fazi hry,kdy jsem potreboval nosit nejlepsi zbroj na nejvyssi fyzickou resist, to vis vsude samy black knights:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo ale uz potrebuju pro pyromancera lepsi zbran nez ten dragon sword. Sice ho mam 2x vylepsenej, takze utok myslim 260 DMG, ale prestava byt nejak uzitecnej :/ nebo sem jen zmlsanej a chtel bych neco extra? :D Mam sice nejaky zbrane co sem nasel, ale to jsou takovy paratka, utok 80 a podobne... hruza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo ale uz potrebuju pro pyromancera lepsi zbran nez ten dragon sword. Sice ho mam 2x vylepsenej, takze utok myslim 260 DMG, ale prestava byt nejak uzitecnej :/ nebo sem jen zmlsanej a chtel bych neco extra? :D

ehm jsi pyromancer, takze proc nemas tu rukavici na max, jinak ja prosel s dragon swordem celou hru, new game dragon +2 new game + dragon + 4 new game++ dragon +5 (samozrejme jsem kombinoval zbrane s boost dmg na bosses) Ono je tezke ti radit ohledne zbrane,nejlepe jit na wiki a tam se podivat jake bonusy ti da jaka zbran pri namaxovani + 1 - 10 atd. Jinak v Londo jsem si koupil od kovare dragon bow a pak jsem vsechno zabijel na dalku. Jenom ty sipy jsou silene drahe (+100 dmg)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam duse na upgrade, nevim proc, ale ta hra cheatuje :D:D kdyz nasbiram docela dost dusi, tak me samozrejme nekdo potom klepne, a kdyz si pro ty duse jdu znova, tak jak naschval chcipnu driv a uplnou blbosti, bud ze me zabijou enemies, ktery se me normalne uz ani nemuzou dotknout a nebo nekde zahucim a podobne, hruza :( . Rukavici mam na 5 levelu, a k tomu Fire Orby a nebo Chaotic Fireball, ale ono dlouho trva nez nejaky ten fireball vykouzli a dostrel taky neni nic extra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na nejvyssi lvl rukavice upgraduje baba v blightown. Rikal jsi ze mas master key,takze jsi urcite otevrel dvere do flying dragon valley (od zakladni bonfire se slo dolu po shodech a tam byli zavrene dvere), takze v dragon valley prebehnes moc, pak jdes rovnou do tunelu, ty tri monstra ignorujes, jsou slowly a po zebricich down do blightownu, hru si dej u bornfiru prejdi bazinu a jses u baby. A takto to muzes opakovat furt. Portovani mezi bornfire by ti melo ulehcit cestu s dusemi. Nejlepe se leveli na duse v depth /ty monstra s velkymi oci a pak v shadow anor londo/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela závisí, zda jedeš na DEX, nebo STR. K většině zbraní se připočítává bonus za jednu z těchto vlastností a tytozbraně jsou ve výsledku mnohem lepší, než DS.

Obecně se pro high STR/DEX doporučuje nějaká zbraň na +15 a k ní nějaký magický upgrade (crystal weapon). Pro chary s nízkou STR/DEX spíš nějaká elementární zbraň (Fire/Lightning/Chaos).

Jako dobrá základní zbraň je třeba Claymore, který najdeš na mostě s drakem v Undead Burg. Zweihander od kostlivců v FS také není špatný.

bornfire

wut?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na nejvyssi lvl rukavice upgraduje baba v blightown. Rikal jsi ze mas master key,takze jsi urcite otevrel dvere do flying dragon valley (od zakladni bonfire se slo dolu po shodech a tam byli zavrene dvere), takze v dragon valley prebehnes moc, pak jdes rovnou do tunelu, ty tri monstra ignorujes, jsou slowly a po zebricich down do blightownu, hru si dej u bornfiru prejdi bazinu a jses u baby. A takto to muzes opakovat furt. Portovani mezi bornfire by ti melo ulehcit cestu s dusemi. Nejlepe se leveli na duse v depth /ty monstra s velkymi oci a pak v shadow anor londo/

edit: jinak se opravdu neboj pouzivat tube, hodi se to. My jsme nic takoveho nemeli, pouze wiki ktera se doplnovala.

edit for Nanaki: opraveno, ty jsi se nikdy neupsal wtf?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na nejvyssi lvl rukavice upgraduje baba v blightown. Rikal jsi ze mas master key,takze jsi urcite otevrel dvere do flying dragon valley (od zakladni bonfire se slo dolu po shodech a tam byli zavrene dvere), takze v dragon valley prebehnes moc, pak jdes rovnou do tunelu, ty tri monstra ignorujes, jsou slowly a po zebricich down do blightownu, hru si dej u bornfiru prejdi bazinu a jses u baby. A takto to muzes opakovat furt. Portovani mezi bornfire by ti melo ulehcit cestu s dusemi. Nejlepe se leveli na duse v depth /ty monstra s velkymi oci a pak v shadow anor londo/

tyjo, blighttown sem prosel 4x odzhora dolu pozabijel kazdou zivou (ehm nemrtvou) dusi, odzdola nahoru do depths, baziny sem taky prosmejdil kompletne, ale zadnou babu obchodnici sem nenasel, rukavici upgraduje ale i ten pyromancer ve Firelinku

co ho clovek vysekal z toho sudu v depths.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak to motáte. Laurentius je onen Pyromancer ve FS. Ano, může se přesunout, ale to teď důležité není. Druhý prodejce je Quelana of Izalith, která se nachází v Blighttownu. Jenže se neobjeví hned. Hráč buď musí být v Chaos servant covenantu, nebo mít upgrade rukavice na +10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca vlastně si ani nenapsal co jedeš za "build" podle všeho Pyromanci pokud ano tak se toho drž ptz na 14 strane si psal ze sypes do STR i DEX i FAITH to je podle me chyba zbrane davaj bonus k dmg z vlastnosti takze katany maj nejlepsi bonusy z dexterity jiny zase ze STR, ja třeba jedu Dexterity build takže davam vše do endurance + dexterity + vitality a něco malo do ostatnich abych moh nosit co nosim + heal, ale IMHO rozdelovat duse do vsech vlastnosti se tady v ty hre nevyplati, zvol si co chces jet a jed to, neco jako univerzialni vojak tady moc nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua, jsem opsal blbe jmeno, tak to nakonec je ta baba,jak jsem psal prvne:D Po zabiti bosse jsem sel ihned do chaos servantu (aha,tak uz chapu proc ten prvni typek zmizel) Jinak chaos servant je pro pyromancera best nez nasbira potrebne humanity a pak zmenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten pyromancer mi zas dal, sekam sekam sud, ve kterym byl se rozpadl sekam dal a zas po me meta firebally... omg rikam, tak sem zas poslusne nesl 15k dusi do ty veze jako uplatek :D

Pokud vidíš někoho v sudu, tak neútoč, ale rollni se. Sud to rozbije a NPC nezačně mlátit kolem sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu