Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

th0ca vlastně si ani nenapsal co jedeš za "build" podle všeho Pyromanci pokud ano tak se toho drž ptz na 14 strane si psal ze sypes do STR i DEX i FAITH to je podle me chyba zbrane davaj bonus k dmg z vlastnosti takze katany maj nejlepsi bonusy z dexterity jiny zase ze STR, ja třeba jedu Dexterity build takže davam vše do endurance + dexterity + vitality a něco malo do ostatnich abych moh nosit co nosim + heal, ale IMHO rozdelovat duse do vsech vlastnosti se tady v ty hre nevyplati, zvol si co chces jet a jed to, neco jako univerzialni vojak tady moc nefunguje.

jj faith byla blbost, protoze miracles nepouzivam, zbytecnych 6 bodu, ktere sem mohl vyuzit jinde... ted uz cpu vse jen do vitality, endurance a dexternity, strenght mam na 22 to myslim pro zacatek staci ( ikdyz pravda, ze me laka kamennej mec a stit od tech kamennych vojaku v gardens... hehe, ale strenght 40 je fakt dost :D), ostatni hodnoty sem nechal na puvodnich ze zacatku hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

th0ca vlastně si ani nenapsal co jedeš za "build" podle všeho Pyromanci pokud ano tak se toho drž ptz na 14 strane si psal ze sypes do STR i DEX i FAITH to je podle me chyba zbrane davaj bonus k dmg z vlastnosti takze katany maj nejlepsi bonusy z dexterity jiny zase ze STR, ja třeba jedu Dexterity build takže davam vše do endurance + dexterity + vitality a něco malo do ostatnich abych moh nosit co nosim + heal, ale IMHO rozdelovat duse do vsech vlastnosti se tady v ty hre nevyplati, zvol si co chces jet a jed to, neco jako univerzialni vojak tady moc nefunguje.

musim nesouhlasit, build v dark souls uz neni podstatny,neni tomu tak jako u demons souls. A proc by mel pouzivat faith,kdyz nevyuziva talismany. U pyromancera jsem str,dex to max cap status a pote uz jen hp a dur. A silene mnozstvi jsem dal do rukavice,tak zvysuje dmg fireballu

jj faith byla blbost, protoze miracles nepouzivam, zbytecnych 6 bodu, ktere sem mohl vyuzit jinde... ted uz cpu vse jen do vitality, endurance a dexternity, strenght mam na 22 to myslim pro zacatek staci ( ikdyz pravda, ze me laka kamennej mec a stit od tech kamennych vojaku v gardens... hehe, ale strenght 40 je fakt dost :D), ostatni hodnoty sem nechal na puvodnich ze zacatku hry.

tak do faith byl dal max 12 v prvni hre, kvuli spellu heal,ale zalezi na tobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Build je nepodstatný, jen pokud někdo jede 720 levelů. Jinak volit opravdu musí. Optimum pro PvP je něco kolem 120. Jinak je to spíš o tom, jak nastavit staty, aby hra nebyla zbytečně těžká. Narvat například někam STR a pak používat DEX weapony je nesmysl.

Heal se opravdu hodí, pokud ho nemáš, a máš tu faith, doporučuji koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak postavu na 720 lvl mam,ale tu mam pouze na trofeje,ale dva covenanty mi utekly a ty jsou zrovna na pvp idealni,takze o vikendu konecne budu delat dalsi char na pvp. Slysel jsem,ze pry ten prsten z lesniho covenantu uz nema tu vlastnost,ze zamezoval automatickemu zamerovani,je to pravda?

no ale abych mohl pouzivat heal, tak musim mit sorceres hulku nebo nejakej talisman ne? ja mam ten co sem nasel fe firelinku, ale ten nejak nefunguje :D

faith mam asi 17.

koupit si heal,dat si ho do aktivniho slotu, v leve ruce mit panenku a lecit se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale abych mohl pouzivat heal, tak musim mit sorceres hulku nebo nejakej talisman ne? ja mam ten co sem nasel fe firelinku, ale ten nejak nefunguje :D

faith mam asi 17.

Ten by tedy fungovat měl. Máš nastavená příslušné kouzlo? Tedy koupené a hozené do slotu? Máš ho vybrané v aktivních kouzlech (šipka nahoru)? Máš equipnutý talisman (jako zbraň)?

headhot: ano, lock funguje i s tímto prstenm od 1.04. Jo, a bylo by možné používat Edit? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedu pyromancera zaměřeného na intelgenci, silná pyro kouzla a sorcery kouzla. Určitě si se vyplatí i kvůli celkem snadno získatelnému upgradu na enchanted weapon, dokážete udělat enchanted weapon +4 aniž by se muselo někam daleko.

takze jsi zacal jako pyromancer,ale stale se z tebe pure sorcerer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, mam vubec koupenej heal?? Ted nad tim premejslim, ze sem nasel/koupil nejaky kouzla bud jako miracles nebo jako sorcerer a zadny mi nejde pouzit, i kdyz mam sorcerer hulku, na miracles nevim co pouzivat, ale heal asi koupenej nemam :D

tak treba attunement ti zvysuje pocet slotu,tak treba jestli ti nechybi,tak tam investovat par dusi (10,12,14,16,19 bodu jsou navysujici o jeden slot)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pure sorcerer určitě z mé postavy není i když to jsou mé jasně nejsilnější útoky, tak používám firebally taky často. A enchanted claymore +5 se zapotí nejvíce...:-)

tak ja jel pouze pyromancer spelly(full upgrade rukavice) a spelly jsem pouzival pouze heal a obcas fall control. Jinak fireball vyuzije kazde povolani,ale dmg nestoji za to. Samozrejme na 720 lv uz to neplati:)

Jinak ja jsem uz spell postavu nechtel jet, v demons souls jsem si ji uzil dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Build je nepodstatný, jen pokud někdo jede 720 levelů. Jinak volit opravdu musí. Optimum pro PvP je něco kolem 120. Jinak je to spíš o tom, jak nastavit staty, aby hra nebyla zbytečně těžká. Narvat například někam STR a pak používat DEX weapony je nesmysl.

Heal se opravdu hodí, pokud ho nemáš, a máš tu faith, doporučuji koupit.

Build sem myslel tim ze cpat duse nekam treba do inteligence faith a attunment kdyz vim ze poterbuju dexterity na maximalni bonus ze zbrani a budu pouizivat katany tak to uz podle me urcity smerovani postavy a tim padem i build :) takhle sem to jako myslel .........

EDIT : Sakra to melo bejt QUOTE na headhota sry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jel pouze pyromancer spelly(full upgrade rukavice) a spelly jsem pouzival pouze heal a obcas fall control. Jinak fireball vyuzije kazde povolani,ale dmg nestoji za to. Samozrejme na 720 lv uz to neplati:)

Jinak ja jsem uz spell postavu nechtel jet, v demons souls jsem si ji uzil dost

To je možný ale na 120 lvl má crystal homing missiles dmg cca 1200 (ring na + % a helma na +%) , kdežto fireball 750. Tam je ten rozdíl znát opravdu dost. Nejsem si na 100% jist ale ring ovlivňuje i pyromacy spelly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možný ale na 120 lvl má crystal homing missiles dmg cca 1200 (ring na + % a helma na +%) , kdežto fireball 750. Tam je ten rozdíl znát opravdu dost. Nejsem si na 100% jist ale ring ovlivňuje i pyromacy spelly.

tak pote co napsal nanaki,ze uz ring nema smysl,kdyz uz jde lock,tak chapu proc jedes pvp spelly. To opravdu netusim jestli treba ring co dava magic dmg dela boost u fireballu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možný ale na 120 lvl má crystal homing missiles dmg cca 1200 (ring na + % a helma na +%) ...

fiha a ja mel za to ze v tyhle hre neni sorcerer nejlepsi volba povolani, ale zezacatku to s nim musi byt trochu peklo ne? (jakoze vetsi nez s ostatnima), hlavne si nedovedu predstavit jak delit body aby mohl dobre kouzlit a zaroven se zezacatku i branit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fiha a ja mel za to ze v tyhle hre neni sorcerer nejlepsi volba povolani, ale zezacatku to s nim musi byt trochu peklo ne? (jakoze vetsi nez s ostatnima), hlavne si nedovedu predstavit jak delit body aby mohl dobre kouzlit a zaroven se zezacatku i branit.

tak on jede pyromancera jako ty,akorat si ho upravil na sorcerera. Jinak jak jsem psal nekolikrat volba povolani uz nehraje takovou ulohu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fiha a ja mel za to ze v tyhle hre neni sorcerer nejlepsi volba povolani, ale zezacatku to s nim musi byt trochu peklo ne? (jakoze vetsi nez s ostatnima), hlavne si nedovedu predstavit jak delit body aby mohl dobre kouzlit a zaroven se zezacatku i branit.

Hodne rychle si sehnat stit se 100% damage reduction :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fiha a ja mel za to ze v tyhle hre neni sorcerer nejlepsi volba povolani, ale zezacatku to s nim musi byt trochu peklo ne? (jakoze vetsi nez s ostatnima), hlavne si nedovedu predstavit jak delit body aby mohl dobre kouzlit a zaroven se zezacatku i branit.

Ze začátku to takové peklo není, jen místo levelů dáváš duše do kouzel a zlepšování pyromacer rukavice. A že jich utopíš hodně za ty nákupy :-). Zbraň je jasný drake sword, než budeš mít lepší magic weapon.

A vyplatí se za první větší obnos duší koupit seal, který otevírá dveře v Darkroot garden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu