Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hm ale z videa sem videl ze tam jesou nejaky neviditelny bojovnici, co davaj 1000 - 5000 dusi o_O to zas bude jeste asi dost hard :)

je to tam dost tezke davaji fakt dost dusi a proto tam kazdy vyuzival exploit, kdy ty bojovnici padali ze skaly. Je to dobra lokace na boost asi tak 20 lv. Postupem casu uz pak davaji smesne mnozstvi dusi a pak je lepsi zabit sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude u tech schodu typuju :)

ano, stejne si mysli,ze to nejde upravit, oni vzdycky bezeli po nich,je to naprogramovane aby te pronasledovaly, a staci dobre nastavit stit a sup dolu

myslim,ze tam nektere npc co zabijes jednou za vetsi obnos dusi a uz se tam neobjevi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste jedna otazka, ale to je dost spoiler, takze, kdo nechce at nekouka :D

ve Firelinku mi prestal sviti ohen, zaroven pod Firelinkem zemrela ta zenska ve vezeni a naproti ni zmizel ten zlatej rytir, jak ho clovek vysvobodil u tech gargoyl. Mam za to zda on s tim nema neco spolecnyho. Co s tim ted? Da se ten ohen nejak zazehnout znova? V nejakym videu sem videl, ze ho lidi vcas zabijou, coz sem zjistil az pozde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me, tak napadlo, kdyz se mi nejakej hrac invadne do hry, jak poznam jestli me chce zabit nebo jestli mi chce pomoc? To bud sviti cervene nebo bile ?? A cervene svitej jen ty co jsou v Evil Covenantech? (Gravelord, Path of the dragon a Dark Wraith) ?? A jak menim covenanty? to musim pokazdy dojit k urcity osobe co ve hre nabizi vsoupeni do covenantu? Plus jeste, kdyz je hrac v treba Way of White a zabiji ostatni hrace, ma nejakej postih ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zacal new charakter protoze sem to nemel vubec dobre rozehrany(mrtvy npc,spatne rozdeleny staty atp.) .. ted mam bandinu a asi za 3 hodiny hrani uz sem zabil gargoyli sli na po prve ani nejsou moc tezke jak sem si na zacatku myslel :D Kam byste mi doporucovali jit ted ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me, tak napadlo, kdyz se mi nejakej hrac invadne do hry, jak poznam jestli me chce zabit nebo jestli mi chce pomoc? To bud sviti cervene nebo bile ?? A cervene svitej jen ty co jsou v Evil Covenantech? (Gravelord, Path of the dragon a Dark Wraith) ?? A jak menim covenanty? to musim pokazdy dojit k urcity osobe co ve hre nabizi vsoupeni do covenantu? Plus jeste, kdyz je hrac v treba Way of White a zabiji ostatni hrace, ma nejakej postih ??

No, předně tak, že pomáhajícího hráče si zveš ty sám. Takový hráč je bíly, nebo zlatý (Warriors of Sunlight). Červení phantómové ti chtějí ublížit všichni, a je jedno, zda invadnou sami, nebo si je pozveš na domluvené PvP (přes Red Sign Soapstone). V tomhle ohledu covenanty zase takovou roli nehrají. Ještě existuje modrý phantom (Blade of the Darkmoon). To jsou "trestající" hráči, ti můžou invadnou ke hráčům, kteří hřešili. Ať už porušením covenantu, útočením na NPC, nebo invazemi k jiným hráčům.

Změnit covenant je nejlepší přes Osvalda. Jinak riskuješ hřích a modráska za zadkem. Way of White nemá žádný postih za zabíjení ostatních hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pockej, ale vzdyt v single potkavas NPC a ty ti nabidnou vstup do covenantu... Pak das yes a napise to you're entered to the covenant nebo neco takovyho, ja to takdelam u kazdyho kdo mi to nabidne, nebo to plati jen pri online hrani to co rikas?

takze jak pises, kdyz je hrac pomocnik, tak si ho zvu sam pres ten napis na zemi, ale kdyz me chce zabit, tak se mi do hry invadne sam bez meho vedomi jo? (Ja abych vedel, kdyz se mi tam nekdo nahodou objevi bez meho svoleni, tak abych ho nevital s otevrenou naruci :)

Tak jsem zacal new charakter protoze sem to nemel vubec dobre rozehrany(mrtvy npc,spatne rozdeleny staty atp.) .. ted mam bandinu a asi za 3 hodiny hrani uz sem zabil gargoyli sli na po prve ani nejsou moc tezke jak sem si na zacatku myslel :D Kam byste mi doporucovali jit ted ?

s tema npc to znam, nastesti mi zadny neumrelo, ale uz me to stalo pres 30 000 dusi - odpustky :D, ale videl sem videa, kdy hraci umyslne nejaky npc zabijeli, aby dostali nejake "spesl" vybaveni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano v posledni fazi hry se vyplati zabit vsechno co zije,dropy jsou pekne,ale zas si clovek nemuze myslet,ze prijde a da je na jednu ranu, souboje jsou obcas dlouhe

Invade = nasilne vniknuti,nic s tim neudelas, kdyz proste potrebujes pauzu,tak jdi k bonfire, safe misto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý, kdo ti vleze do hry bez souhlasu tě chce zabít, to je bez debaty. S nápisy je to složitější, dávej si pozor na červené, tím zveš k sobě hráče na domluvené PvP, tedy souboje.

Zabíjení NPC je opravdu lepší odložit až na poslední chvíli, nebo aspoň do okamžiku, kdy víš, že od nich už nic nebudeš potřebovat. Ale když někomu vykoupíš krám a už v nabídce nemá nic.... No, asi chápeš. Některá NPC je naopak dobré v určité fázi zabít pro dobro věci (že jo, Petrusi :))

Jinak před invazí se dá také bránit vytažením sítěvého kabelu. Hra nespadne, jen se přepojí do off-line módu a vetřelec je vykopnut. Takové počínání je ale bráno za poněkud neslušné, když to není v oblasti Undead Burg/Parish-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz nekdo da invade tak bezim nejblizsimu bossovi , nebo se mu postavim. nebo pomaha se oslovovat slecna,protoze nemam koule:)

Tohle nasilne vnikani do cizich svetu, mne proste dostalo a tu hru jsem chtel ihned. libi se mi,ze jsem stale v napeti, kdyz tam pujdu,co kdyz dostanu invade.nadhera,proto je tato hra nejlepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano v posledni fazi hry se vyplati zabit vsechno co zije,dropy jsou pekne,ale zas si clovek nemuze myslet,ze prijde a da je na jednu ranu, souboje jsou obcas dlouhe

Invade = nasilne vniknuti,nic s tim neudelas, kdyz proste potrebujes pauzu,tak jdi k bonfire, safe misto

nekde na wikine nebo wikidotu sem cetl, ze bonfire neni save proti invaderum, ze clovek muzou napadnout i kdyz u bonfiru sedis... ??? nebo sem si to spatne prelozil?

Taky sem vcera videl na YT jak jsou invaderi svine, hrac nakupoval u nejakyho velikanskyho kovare, prisel k nemu invader zezadu propichnul ho, pak si stoupl tesne k tomu kovari, samozrejme ten co byl nevedomky napadenej se po nem ohnal, tim seknul kovare a mel postarano o dvojitou zabavu..., ale jak si psal headhote ze bezis k bossovi, v tomhle videu co popisuju, tak ten invader nebyl napadenej zadnou z potvor v tom kole, vsechny sli jen po tom druhym, tim ze se nekdo invadne do tveho sveta, tak na nej potvory neutoci???

s tim kabelem do je asi dobry reseni, ale ne kdyz mam ps3 na wifi, behat 2 patra kuly odpojeni wifi routeru ze zasuvky to asi nebude to prave, abychsi odpojil vsechny pc :)

no a k tem npc, asi ty co prodavaj veci, tak nejsou idealni

(i kdyz typek v jednom videu zabil undead merchanta v undead burgu kuly katane hned na zacatku hry)

, ale lidi co hrajou za sorcerera nebo pyromancera/sorcerera tak zabijej i toho osvobozenyho rytire v tom zlatym jak sedi pod bonfirem ve firelinku dole naproti ty v tom vezeni,

kuly ringu, kterej ma...

a opet na zacatku hry, tak asi zalezi co clovek presne chce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... no a k tem npc, asi ty co prodavaj veci, tak nejsou idealni

(i kdyz typek v jednom videu zabil undead merchanta v undead burgu kuly katane hned na zacatku hry)

, ale lidi co hrajou za sorcerera nebo pyromancera/sorcerera tak zabijej i toho osvobozenyho rytire v tom zlatym jak sedi pod bonfirem ve firelinku dole naproti ty v tom vezeni,

kuly ringu, kterej ma...

Ja sem ho taky zabil hned jak se objevil pod BF ve Firelinku divne se smal a hlavne sem vedel jak to dopadlo v Demon Souls tam byl taky takovej jeden myslim ze ve 3-2 v kleci zavrenej :D

osobne si myslim ze ten ring za to stoji :) +20% ke stamine a k max equipu neber to .........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem ho taky zabil hned jak se objevil pod BF ve Firelinku divne se smal a hlavne sem vedel jak to dopadlo v Demon Souls tam byl taky takovej jeden myslim ze ve 3-2 v kleci zavrenej :D

osobne si myslim ze ten ring za to stoji :) +20% ke stamine a k max equipu neber to .........

njn kdo hral demons souls vi:) tedka uz jen sehnat jpn a usa verzi a budu happy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu