Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

ja ted uz koukam jen na PvP videa, protoze bych si chtel udelat poradny PKcko :) pamatuju v Diablu 1 sem byl hodne solidni PKcko a bylo to obcas legrace, nez pomahat jinym je spis zabijet :D to bylo fUUUUUUUuuucek. Ale tedy to asi nehrozi... :) teda rozhodne ne s touhle prvni postavou, s tou ani nechci.

a nebo misto PKcka byt covenant Dark of the blademoon a trestat :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hm nejak to tady umrelo :)

vcera sem po delsi dobe zapnul ps3 a dark souls, a z Undead Parish z Bonfiru u kovare sem pokracoval do Sen's Fortress. No takovych fuuuuucek padlo nez sem se dostal k Bonfiru v Sen's Fortress pres tu splet sekyr, bodaku, kouly. pak kdyz se povedlo konecne dostat na hradby ven, tak sem ten bonfire tam nemohl ani najit, no fuj, to byla hnusna cast :) Ale povedlo se, cely sem to tam vymlatil a ted se chystam na toho bosse za tim pruchodem, to zas bude challenge :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím větčí boss, tím větší trumpeta:)

Včera jsem taky chvíli hrál, asi 5x jsem pomohl zabít Gravelorda. Udělal jsem díky tomu pár levelů. Skočil jsem ho pak taky zabít, ještě jsem zaskočil za klukama do Abyssu a nějak se jim nelíbila má návštěva, takže jsem tam musel ještě 2x než jsem je přesvědčil, že tam můžu zůstat a zapálit si ohníček.

A nakonec jsem rozjel další postavu s kterou chci zkusit faith build, jak moc je rozdílnej oproti sorcerery se kterým to opravdu v PvE jde samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm nejak to tady umrelo :)

vcera sem po delsi dobe zapnul ps3 a dark souls, a z Undead Parish z Bonfiru u kovare sem pokracoval do Sen's Fortress. No takovych fuuuuucek padlo nez sem se dostal k Bonfiru v Sen's Fortress pres tu splet sekyr, bodaku, kouly. pak kdyz se povedlo konecne dostat na hradby ven, tak sem ten bonfire tam nemohl ani najit, no fuj, to byla hnusna cast :) Ale povedlo se, cely sem to tam vymlatil a ted se chystam na toho bosse za tim pruchodem, to zas bude challenge :)

ten bonfire je dobre schovany,jak vylez nahoru a vidis toho golema nebo co to je,jak hazi velke koule,tak poprave strane je konec hradu a kdyz se podivas dolu,je tam balkon s bonfire

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím větčí boss, tím větší trumpeta:)

Včera jsem taky chvíli hrál, asi 5x jsem pomohl zabít Gravelorda. Udělal jsem díky tomu pár levelů. Skočil jsem ho pak taky zabít, ještě jsem zaskočil za klukama do Abyssu a nějak se jim nelíbila má návštěva, takže jsem tam musel ještě 2x než jsem je přesvědčil, že tam můžu zůstat a zapálit si ohníček.

A nakonec jsem rozjel další postavu s kterou chci zkusit faith build, jak moc je rozdílnej oproti sorcerery se kterým to opravdu v PvE jde samo.

spis ma koule rozjet melee charakter pouze s healem, ta hra pak ma vetsi koule. Ja tedka pro zmenu valcim v DeS,abych mohl dodelat trophy guide a pak se vrhnu na dark souls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to uz vsechno mam prolezly, to prave nez sem nasel ten klic na ty klece, tak sem u toho asi 5x zhebnul a cely to chodit znova, to prave byl desnej pech (samozrejme mezi tim nez sem se doplazil vubec do tyhle casti, tak sem chcipl asi trilionkrat na tech pastech) :D, pak kdyz uz sem nasel klic na klece, tak sem zas zhebnul cestou zpet, no a zase pekne odznova, protoze klece jsou nahore... :) takze z toho duvodu, tahle cast byla tak na kkt. Nastesti bonfire sem nasel nekdy hned potom (no nastesti... hehe) :) a toho hromotluka na vezi, par fire orbu a byl out :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tuto cast daval vcelkem ok, akorat uplne nahore pred mlhou byl ten jesteri mag a obcas se bugnul,takze nesel zabit ze safe mista,tak mne casto schodil dolu,coz mne nasralo. a ten bornfire jsem nasel nahodou,kdyz jsem uskakoval ohni a skocil k nemu,jinak jsem to chodil furt:) Jinak jsem se tam nedostal do jedne lokace, tam jak jsou ty klece na ktere potrebujes klic,tak dole je miniboss,ale vzdy kdyz jsem k nemu skocil jsem umrel na pad,mel jsi i fall control a ♥♥♥♥♥. urcite tam musi byt nejaka cesta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky stale hraju. Ted hraju za deprived, prvnich par levelu sranda ale pak standart ted sem za gaping dragonem. A je husty jak potvory ktery ze zacatku byli tezky uz jdou jak nic i kdyz mate stejnej equip. Je to proste o tom vedet jak na ne a umet to poradne ovladat :) Ta hra vas zauci sama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja zas premyslim, ze zacnu znova paralerne hrat za sorcerera. :) uzit si trochu jen kouzleni.

headhot, pod tema pastema jsou titanite demoni, je jich tam jak sra*ek. (no aspon 3 sem videl urcite), k nim vede cesta jen tim, ze tam clovek spadne jo? A pak postrane se da vylizt zebrikem a clovek vyskoci tam uplne nezacatku pred prvnima sekerama houpacima. To mam odzkouseny, protoze sem tam uz parkrat sletel, ale nesmi se sletet k nim, ale jako by pred ne, tam je takovej velkech schod, a na ten se clovek nezabije, blby je, ze jsou ty titaniti v nejaky sra*ce ktera desne spomaluje, jak bazina..., takze bojovat s nima je na prd :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja zas premyslim, ze zacnu znova paralerne hrat za sorcerera. :) uzit si trochu jen kouzleni.

headhot, pod tema pastema jsou titanite demoni, je jich tam jak sra*ek. (no aspon 3 sem videl urcite), k nim vede cesta jen tim, ze tam clovek spadne jo? A pak postrane se da vylizt zebrikem a clovek vyskoci tam uplne nezacatku pred prvnima sekerama houpacima. To mam odzkouseny, protoze sem tam uz parkrat sletel, ale nesmi se sletet k nim, ale jako by pred ne, tam je takovej velkech schod, a na ten se clovek nezabije, blby je, ze jsou ty titaniti v nejaky sra*ce ktera desne spomaluje, jak bazina..., takze bojovat s nima je na prd :(

ja jsem tam zabil 3 mozna 4,ale k tomu poslednimu ani nevim jak se dostat,protoze kdyz to tak vezmem, cestu do te casti pouze otvira koule,takze je to secret lokace. Treba se tam ani nemusis padat,staci klidne i ho zabit lukem a item dostanes i tak, i kdyz to mne napadlo az tedka:) a nebo tube

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja sem na ne zkousel hazet nadav... teda firebally, blackbomby a nic, neubralo to ani prd. Sipem sem to nezkousel, ale vypada to, ze je tam nejaka bariera zezhora aby clovek musel za nima dolu a pekne na ferovku 1 ku 5ti si to s nima rozdat

tak zabit ho mi nedela problem na 3 rany,ale prezit ten pad (mam max hp) Urcite to nejak pujde,hraje je zabugovana, treba ten iron golem nahore,blbe slapnul (cilene) a spadnul z hradu a byl konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si alternativne zacal novou hru za Sorcererku. Jsem pred Gargoylama a je zajimavy, ze kdyz clovek vi co delat, tak sem do tyhle chvile umrel jen 3x (v prvni hre asi bambilionkrat) s touhle postavou a dostal sem se k tomuhle mistu cca za 2 hodiny s vymetanim opet vseho. , humanity mam na 5 :) Vsechno cpu do inteligence/endurance/vitality a attunemens na 5 slotu, a zatim to jde docela easy. Jedina nevyhoda, ze nemohu pouzivat dragon sword, a co me taky nastvalo, z prvniho Knighta co hlida ten prsten mi vypadl jeho mec, u tyhle postavy... omfg, knight sword DMG 220 ... ve hre za Pyromancera to proste nemohlo z nej dropnout ... achjo :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si alternativne zacal novou hru za Sorcererku. Jsem pred Gargoylama a je zajimavy, ze kdyz clovek vi co delat, tak sem do tyhle chvile umrel jen 3x (v prvni hre asi bambilionkrat) s touhle postavou a dostal sem se k tomuhle mistu cca za 2 hodiny s vymetanim opet vseho. , humanity mam na 5 :) Vsechno cpu do inteligence/endurance/vitality a attunemens na 5 slotu, a zatim to jde docela easy. Jedina nevyhoda, ze nemohu pouzivat dragon sword, a co me taky nastvalo, z prvniho Knighta co hlida ten prsten mi vypadl jeho mec, u tyhle postavy... omfg, knight sword DMG 220 ... ve hre za Pyromancera to proste nemohlo z nej dropnout ... achjo :/

tak dragon sword ma statusy str 16 a dex 10 a ty jako sorcerer puvodni 9str a 11 dex,takze ti chybi 7 bodu jen. Jinak si myslim,ze jsi na pve(prvni hra) mel jet hybrida melee a pyro a dalsi new game+,++,+++ dle vlastniho pozadavku treba prave sorcerer. Ono u teto hry vicemenne ztraci smysl jet vice postav.V new game ++++++ viz youtube,uz jedou borci vsechno.

Toho sorcerer si udelej na nejaky 50 lv a pak s nim chod pvp pro zabavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dragon sword ma statusy str 16 a dex 10 a ty jako sorcerer puvodni 9str a 11 dex,takze ti chybi 7 bodu jen. Jinak si myslim,ze jsi na pve(prvni hra) mel jet hybrida melee a pyro a dalsi new game+,++,+++ dle vlastniho pozadavku treba prave sorcerer. Ono u teto hry vicemenne ztraci smysl jet vice postav.V new game ++++++ viz youtube,uz jedou borci vsechno.

Toho sorcerer si udelej na nejaky 50 lv a pak s nim chod pvp pro zabavu.

no muj pyromancer, kterej je main stat, tak ten je hybrid mezi meele a pyro dostatecne :)

jj sorcerera chci udelat prave pvp ^_^ akorad doufam, ze se bude objevovat v knize hrichu pod tim nickem, pod kterym ho hraju, aby me pripadne punisheri nekillovali i myho pyromancera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, docela se vyplatí přečíst právě tohle téma, na spoustu věcí se zde odpovídalo.

Salší užitečný odkaz je zde: http://www.gamefaqs.com/boards/606312-dark-souls/60899451

A pokud pořád nebude něco jasné, stačí se zeptat.

Jinak ale je lepší vzít si postavu, která aspoň rámcově odpovídá představě o tom, jak chceš jet. Pokud si vezmeš mága a uděláš z něj válečníka, budeš mít pár bodů někde, kde budou zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu