Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

A co Bastard Sword+5? To je druha nejsilnejsi zbran co mam jenze strasne pomala. Nebo mam Astora's Straight Sword to ma poskozeni 80 fizicky a 80 magicky jinak fakt nevim. Taky me napadlo ze si koupim treba 100 firebomb a budu utikat a hazet to po nem ale on docela dobre skace tak by to asi moc nepomohlo:) jinak to asi budu muset zkouset porad dokola az ho jednou nejakou nahodou zabuju:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No jsem Cleric lvl 38 a vylepsovat na +10 jeste nemuzu. Jinak me napadaji jeste 2 mista kam jit kdyz ne na vlka, muzu jit do veze tam jak jsem zabil hydru ale tam je nejaky hovado co me okamzite zabije na 1 ranu takze tam se mi moc nechce nebo muzu jit do blighttown ale tam jeste asi nemam co delat.

Tak uz vim co je v ty vezi:) vubec nic.

Upraveno uživatelem Dragunov7925
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem Cleric lvl 38 a vylepsovat na +10 jeste nemuzu. Jinak me napadaji jeste 2 mista kam jit kdyz ne na vlka, muzu jit do veze tam jak jsem zabil hydru ale tam je nejaky hovado co me okamzite zabije na 1 ranu takze tam se mi moc nechce nebo muzu jit do blighttown ale tam jeste asi nemam co delat.

Tak uz vim co je v ty vezi:) vubec nic.

Depths -> blighttown, to je cesta kam by ses mel vydat... na 38.lvl urco sifa nezabijes, pokud je to tvuj prvni pruchod hrou vubec. Hlavne nechod do blighttownu pres new londo ruins. Priprabis se tim o depths a do nich proste musis jit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo prave ze jedina cesta kterou do blighttownu znam je prez new londo ruins:) jak projdu tou jeskyni se spekounama s palici. To bude teda sranda v blighttownu:) abych zacal shanet neco proti otraveni.

Tam co si poprvi potkal Solaira, tam jsou dvere, pokus si prosel undead burg a paris, mas od nich klic... gargoyly uz si zabil?

.Den

Humanity, resp reverse humanity je dobry pouzivat v offline, kvuli phantomum npc a taky kvuli kindleni bonfiru. A staty zalezej na tom jak chces hrat, pokud nechces zacit s kozlenim,tak je do int ani faith davat nemusis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste lama dotaz :) Jde napoprve porazit kohokoliv, nebo se opravdu obcas musim vracet? Hned po uvodnim tutorial levelu jsem se dostal do Undead Burg, a tam je nekde cesticka dolu do tunelu, ve kterem stoji obrovsky rytir s miliardou zivotu, co me sejme na 2 udery. Jsem tak lv. 9 :D Mam vubec sanci ho sejmout, nebo se mam proste vratit? Jen at vim jak ta hra funguje. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste lama dotaz :) Jde napoprve porazit kohokoliv, nebo se opravdu obcas musim vracet? Hned po uvodnim tutorial levelu jsem se dostal do Undead Burg, a tam je nekde cesticka dolu do tunelu, ve kterem stoji obrovsky rytir s miliardou zivotu, co me sejme na 2 udery. Jsem tak lv. 9 :D Mam vubec sanci ho sejmout, nebo se mam proste vratit? Jen at vim jak ta hra funguje. ;)

Jop, obcas je potreba se vracet, tenhle black knight je tam pak jeste jeden a jeste tezsi... ale je to tam tak propojeny, ze vratit se znamena tak 2 minuty casu, takze np... takovejhlech situaci je ve hre pomerne dost, ale diky zkratkam co clovek objevi to neni zadnej propleb, spis naopak, je to zabava...otom je cela hra, o objevovani a prichazeni na to jak na kterou vec udelat avyresit ji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem deadly Vanoce ve znameni Dark Souls. :D

Ackoliv musim makat na bakalarce, tak se od toho proste nemuzu odtrhnout...

Kazdopadne... Zamiloval jsem se do halapartny, ze 110 vytunena na asi 160 a sejme vsechno siroko daleko. A nenavidim kanaly. Bozi hra. ^^

Btw, stane se neco zavazneho, kdyz jsem uplne na zacatku hry tesne po uteku z vezeni zabil toho rytire za zborenou zdi? Klidne do spoileru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz si fakt nepamatuju, co mi dal, hral jsem to uplne poprve. Ale uplne na zacatku hry vylezes z vezeni, dostanes se na "namesticko" s bonfirem a vraty k prvnimu bossovi, a napravo od bonfiru jsou potom schody nahoru a dolu. Kdyz jdes nahoru, zombik na tebe hodi kovovou kouli, nebo co to bylo. Koule prorazi zed, za ni sedi rytir. Bohuzel jsem jeste nebyl zvykly na ovladani a omylem jsem ho podrizl. :D Jen jsem pak proste hral dal a neresil to, az potom mi doslo, ze NPC je ve hre pomalu a vsichni jsou autosavem nenavratne pryc.

Vubec, ten autosave me fakt desi. :) Rad bych si vyzkousel nektere veci ve hre, ale kvuli autosavu to proste nemuzu udelat. Treba, stane se neco, kdyz vystrelim na tu obrovitanskou vranu, co sedi pred hrbitovem u hlavniho rozcestniku na zacatku hry? Fakt bych to vyzkousel nebyt autosavu. :)

(Nechci cist navod, aby mi toho nerekl vic, nez potrebuju vedet...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, tak to je ten co ti dal estus jak pise kkuubbaas. Ne on by se stejne sam zabil. Jen jedna rada, kdyby se ti stalo, ze nejakou npc omylem zranis, tak na tebe zacne utocit, ale je mozne pokud ji nezabijes, ale uteces od ni, je mozne se tohoto stavu zbavit, aby byla zas pratelska... nebudu spoilerovat co kde a jak, protoze na to casem prijdes.

Vrana, pokud vim, tak kdyz ji zranis moc, tak odleti pryc a uz se tam neukaze (nejsem si jistej),

coz neni zrovna dobry delat, protoze je mozne se do Undead Asylum opet diky ni vratit.

Kazdopadne jedna rada jeste... cti co ti rikaj ruzni NPC a davej i polozku TALK u nich. Hra toho moc nerekne sama od sebe, ale NPCcka v tehlech rozhovorech docela jo. Resp cloveka aspon navedou na myslenku...

Jinak zkouset veci se daji, jen proste plati, ze to neni dobry delat na NPC, rozhodne ne na tech co prodavaj, nebo vylepsujou veci... Ale jinak se meze nekladou, ba prave naopak, clovek zjisti silene moc infa diky tomu, ze zkousi co by normalne neudelal. Jo, a az dokoncis hru poprve, doporucuju ji jet jeste jednou v NG+. Je to potom uplne jina hra :)

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc :)

Ja se prave bojim to zkouset kvuli autosavu. Jak rikas, vrana odleti a co pak? Jsem v riti. :) A krome NPC ani nevim co tam moc zkouset... Obcas jen skakat na podivna mista.

Talk davam, je to zajimave, ackoliv stejne netusim, o co v te hre vubec jde. A proc jsou vsichni zombici, i kdyz vypadaji normalne. :lol:

Vim, ze jsem prave asi "objevil Ameriku", ale podarilo se mi lukem upizlat draka na moste a tak mighty mec jako odmenu jen za ocas jsem necekal. :D Ted jen jak ho zabit...

Upraveno uživatelem .Den
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Steamu maji zrovna PC verzi s 50% slevou! Jeste 10 hodin do skonceni akce. A na Amazonu dokonce jen za $15.

Kdyz si koupim PC verzi, muzu ji pouzit pro dva ruzne kompy a dva ruzne online ucty? Hrali bychom to s brachou, ale kazdy na svem. Nebo je to striktne 1 hra = 1 ucet?

(Prip. pokud 1 PC = 1 ucet, slo by to aspon hrat na jednom online uctu, ale mit oddelene dva ruzne savy? Je mi jasne, ze by to asi neslo hrat soucasne ve stejnou dobu.)

EDIT: OK, s ♥♥♥♥♥nim GFWL to nejde vubec na PC zprovoznit online (zkouseno na stazenem iso, ale hra vubec nenabehne s nainstalovanym GFWL, respektive xlive.dll v systemu), sekne se to na checking save data. :( Takze online si na PC nezahraju. :(

Upraveno uživatelem .Den
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu