Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

zalezi jakej build hrajes... kam cpes body, zda do dex ci do str a kolik mas end.

stity stridam 2:

crest shield +5 pro bezva magic odolnost

dragon crest shield +5 pro bezva fire odolnost

+ oba jsou lehky a jde s nima delat parry attack

ale spis si na tyhle veci prijd sam, pak budes hrat s tim co tu napiseme a prijdes o to kouzlo objevovani veci, zkouseni veci, zda ti vyhovuje to a nebo to... nehlede na to, ze my to mame dohrany xkrat, mame vypiplany staty a pri prvnim hrani by byla skoda kdyby si se se hrou netrapil ...

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No právě že se kolikrát trapim až moc :)...jak tyhle hry nehraju tak mam hrozny mezery.Body jsem cpal hodne do vitality (28 )a endurance (22)...Jinak hraju spíš rytířsky..mam na mysli spíš používám meč,luk .. Kouzla moc ne...všechny ostatní položky mam kolem 15b.

Edit : Štíty používám Grass Crest Shield + 5 - rychleji mi regeneruje možnost zaútočit

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua kua kua....dnešní aktu na 1.08 je naprosto super...při přeletu do jiné lokace ce hra sekla a načítá a načítá. Chybí mě 2zbrane na platinu pro ktere mě chybí..fuck....nejde zapnout žádný save. Dokonce žádná nova hra.... Ku**a

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
No on to asi nikdo uz nehraje ;) ja sem se zasekl na Dragons Dogma s Dark Arisen a musim rict, ze to je megamasakr. Takhle "zivou" hru jsem dlouho nehral...

Kazdopadne, pokud patch dark souls dojebal, vyckej, oni to snad opravej :))

Jj zítra má být nový...jen čekám už přes měsíc a nemůžu si zahrát :(

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zas naopak Dragons Dogma Dark Arisen dohrál, tak se chci vrátit k DS, která je jen o trochu větší výzva. Ale je fakt, že Dogma byl nářez, akorát sem si obtížnost dost snížíl, že mám assasina a slušně vybavené najmuté pawny. Na tom ostrově padaj jinak neskutečný itemy. Jen hledáním nového equipu a následným upgradem se dá strávit mládí :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

potřebuju jen poradit, mám pravděpodobně německou verzi DS aspoň dle obalu - BLES-01369, lze dokoupit z CZ PSN store datadisk Artorias of the Abyss a bude kompatibilní? Vím, že někdo řešil sejvy apod. Díky.

U delc by se to mělo rozlišovat jen na regiony a to us, eu a jon....save je něco jiného tam je potřeba mít jednu verzi(bles)

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim, můžete mi někdo prosím poradit nějaký tip jak zabít toho krystalovýho bosse v Anor Londo? Už jsem k němu šel asi 10x a pokaždý mě zabil a proklel a už se mi k němu vážne nechce běhat takovou dálku jen proto abych se zase vrátil s kletbou a shánel 3k duší abych se jí zbavyl. Mám na sobě Silver Knight armor set, Ring of Steel Protection, Havel's Ring, Grass Crest Shield +10 a Drake sword(já vim že je na nic ale stejně na něj házim pyromanci kouzla tak je to jedno)a pyro ruku mam +12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG Pokaždý mu zbyde 2-3 cm života a zabije mě!:) Nemůžu jít někam jinam? Že bych se vrátil později, já totiž měl cutscenu že se mi otevřeli asi 2 nebo 3 brány někam a já nevim kde ty ostatní jsou. Nemam jít třeba do katakomb přez ty kostlivce ve firelink?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joooo zabil jsem ho šmejda! Asi na 30 pokus jsem konečně objevil taktiku jak na to, nakonec jsem ho musel zabit prokletej protoze ten uchyl v kostele uz mi nechce prodat ten nemysl na zbaveni se kletby. Jenže teď už vážně nevim kam jít.

Upraveno uživatelem Bullshid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šutry na zbavení kletby prodává i female merchant v undead burg, je za mřížemi v aquaduktu. Jen to má trochu dražší. A doporučuju se jít vyléčit, protože jestli tě zas něco prokleje, tak se ti sníží HP zase o polovic, tj. na čtvrtinu. . .a to není zrovna dobrá situace :)

edit: tak ne, od nějakýho patche by mělo HP zůstat na polovině i při opětovné kletbě.

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych ještě jednu otázku, je mi k něčemu Black Iron Greathield? Mě se totíž hrozně líbí jenže je těžkej a já bych musel nafarmit hafo duší abych si zvíšil End o 7 protože si chci udržet Equip load pod 50%. Tak bych rád věděl jestli má cenu se s tim s*át nebo si nechat grass crest +10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u kazdy veci mas staty, ktery si muzes ve hre projet a zrovna tenhle krom 90% fire def neni nicim zajimavej, ma samozrejme velkou stabilitu, ale na ukor sileny vahy...

ja pouzival vzdy 2 stity: cresh shield na odolnost kouzlum a dragon cress shield na odolnost ohni

Grass sice obnovuje staminu, ale nema 100% block a ani nema dobry odolnosti na tyhle 2 asi nejnutnejsi veci. Hodi se leda v DLCcku proti prvnimu bossovi. A kdyz se naucis hrat, tak staminu nebudes potrebovat rychle obnovit, protoze si ji nevycerpas, pripadne se da vzdy resit green blossomem

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu