Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Luk a sípy jsou super věc, i když mají svá omezení. Ale občas se hodí.

Paneka slouží k sesílání zázraků (Miracles), pár se jich dá koupit u tlusťocha ve Firelinku.

Dragon Crest Shield je dobrá věc, vysoká odolnost na oheň.

Na bejka snad ani pomoc nepotřebuješ, u dalších bossů je to jiné. A když nejsou k dispozici lidi, občas jsou k službám NPC. Jen je musíš třeba zachránit, nebo získat jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, malem mi tahle super hra utekla jeste ze tu oni ted tak aktivne pisete, ze jsem si toho vsiml =D Miluju hardcore hry a nechapu jak mi tahle hra mohla uniknout i ten prvni dil Oo

Btw: Co sem cetl neni tam moc textu? Jen abych to zvladal ze svoji podprumernej anglictinou =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, malem mi tahle super hra utekla jeste ze tu oni ted tak aktivne pisete, ze jsem si toho vsiml =D Miluju hardcore hry a nechapu jak mi tahle hra mohla uniknout i ten prvni dil Oo

Btw: Co sem cetl neni tam moc textu? Jen abych to zvladal ze svoji podprumernej anglictinou =)

na tuto hru ti staci zaklady Aj, samozrejme jsou tam podpribehy u kazde npc postavy,ale celkove te moc nemusi zajimat. Spis bude zalezet,jak moc te bavi umirat, umirani je naplni teto hry:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis bych rekl ze naplni teto hry je cista, vyrovnana mysl, ovladani vzteku, zapirani vyslovovani sprostych slov a podobne chujoviny :D

kazdopadne se mi prave libi, ze tady clovek netravi zivot vecnym klabosenim s npc apodobne, z toho duvodu mi nesedl oblivion a ani se mi nechce do skyrimu, tam se porad jen keca a keca a keca :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam se porad jen keca a keca a keca :D

A to ještě jedním hlasem, protože Bethesa šetřila na hercích.

Mě na hře zaujalo, kromě samotné hry, i prostředí. Nemá asi nejvyšší počet polygonu, co se dá vidět, ale je opravdu krásné. Je vidět, že si autoři dali s hrou pořádnou práci. A ne jako v "jisté" hře, kde jsou dungeony témeř sestaveny z lega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam limited edition a tam je art book s priserama a bossama, coz je pro me zatim jedina moznost jak si nejakyho bosse prohlidnout :D jinym stylem nez se mu porad plazit pod nohama :D a pak je tam dvd o tom jak se hra delala, chystam si ho pustit, myslim, ze to muze byt zajimavy, tuhle hru museli udelat lidi, kteri ji delali pro zabavu a ne pro penize (no, moc penez :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prioritou hry je umirani no uz se tesim :D propoceny ovladac a 5 hodin opakovani to uz sem u par her zazil a na ty hry vzpominam nejvice, proto se tak tesim na tuto hru .

Btw:skyrim je podle me fail hra, strasne sem se na to tesil, mam to na xboxu v cestine ( skoro jen kvuli te hre sem si zas kupoval xbox znova ) a po par hodinach na me prislo celkem sklamani ze ta hra je sice obrovska ale na co ten obri svet zkoumat kdyz je to furt do kola nenajdu skoro nic noveho, staci mit smithing a enchanting a muzu bejt chuck norris . Je tam spoustu bugu a "divnosti" . Je to takova kniha kterou jen ctete a ani moc nehrajete (i kdyz je otazka jestli dobra kniha je furt prines, najdi, udelej ) ...zlaty gothic 1 a 2

Edit: sorry ze tu pisu o xboxu kdyz je to PS 3 sekce ale myslim ze to zas tak nevadi ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam limited edition a tam je art book s priserama a bossama, coz je pro me zatim jedina moznost jak si nejakyho bosse prohlidnout :D jinym stylem nez se mu porad plazit pod nohama :D a pak je tam dvd o tom jak se hra delala, chystam si ho pustit, myslim, ze to muze byt zajimavy, tuhle hru museli udelat lidi, kteri ji delali pro zabavu a ne pro penize (no, moc penez :D)

tak From Software to je unikatni firma, shanim prave od nich enchanted arms, tezke najit. Jinak ta limited version je fajn,ale nemam potrebu si prohlizet bosse, myslim,ze jsem je vedel ze vsech moznych uhlu a videl jsem je mockrat, kdyz mne zabijeli az na toho finalniho "bosse" . Jen si dej pozor,aby jsi nedopadl jako ja moji znamy, vsichni jsme sralina praci a proste parili 24/7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono to nemusi opakovat 5 hodin, vzdy mas moznost jit jinam nebo se proste jen tak expit. Stejne prijdes na strategii jak co udelet.

Jinak Skyrim a cela TES serie snad neni ani rpg,ale simulator fantasy sveta. Ale kdyz mam chut,tak jdu projit nejaky dungeon a pak si dam zase pauzu,ale to tady nechci resit v sekci nejlepsi rpg hre roku 2011

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono to nemusi opakovat 5 hodin, vzdy mas moznost jit jinam nebo se proste jen tak expit. Stejne prijdes na strategii jak co udelet.

jo to je pravda, nekdy ma clovek i trochu zbytecnej "strach" a zbytecne si komplikuje zivot (aspon ja :D) ... viz, kdyz sem prosel Undead Parish tak tam potom co se projde tim "zombie hostincem :D" na ty hradby, tak tam jsou takovy ty vetsi rytiri, nejdriv sem pred nima utikal coz byla chyba, protoze pak se zamnou hnaly treba 3, a to clovek nemel sanci, ted si dam kazdyho po jednom a vim jak na ne a jsou easy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si hadal kolik tak bude max level jednotlivych postav tim jak rychle levelujou, typoval sem tak 100. No dobre sem neodhadl... kolem 700 je max level postav o_O

headhot ee to nehrozi ze bych u toho vykysnul celej den, sem rad, ze se dostanu tak na 2,3 hodky vecer... coz u tyhle hry znamena nikam se nedostat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si hadal kolik tak bude max level jednotlivych postav tim jak rychle levelujou, typoval sem tak 100. No dobre sem neodhadl... kolem 700 je max level postav o_O

headhot ee to nehrozi ze bych u toho vykysnul celej den, sem rad, ze se dostanu tak na 2,3 hodky vecer... coz u tyhle hry znamena nikam se nedostat :D

no ja si kvuli bral v praci volno,az tak mne to chytlo. Ano max level je 720, samozrejme se da udelat hackem za hodku. Jinak lvl nerozhoduje ale skill, coz je rozdil od vetsiny her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha, tak se dal na vase rady, sehnal si luk a sipy a sel si pro draci mec :) s nim to hned odsejpa lip, sejmul sem si titanite demona nebo jak se jmenuje, vypadl z nej kamen, to asi bude neco extra na upgrade pozdeji co? ... ale na gargoyli sem kratkej :( na levelu 20 asi jeste nema smysl je zkousel udolat, kdyby byla jedna, tak asi bezproblemu, ale obe to je trochu orisek :/ (edit: hm tak ne, EpicNameBro je dal na 15levelu :D)

btw nanaki

donesl sem tu bilou kouly tomu zavrenymu ve vezeni ve Firelinku, od ty doby mam u Estusu napsano +1 Estus Flask a vsiml sem si, ze se mi nekdy jedna flaska prida, co to presne dela, vis? Pernamentne se mi zvysej Estusy jen kdyz pokecam s tim tloustikem, ale jakmile je vypotrebuju pod 5, tak uz na 10 nestoupnou :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se dá i mimo spoiler.

Předmět, který jsi donesl pod Firelink zvyšuje sílu Estus flašky. Zkrátka ti přidává víc HP při použití. To se zobrazuje jako to +1 (nebo víc, později ve hře).

Počet flašek, které dostaneš, závidí na levelu Bonefire. Na začítku má každý Bonefire, kromě toho ve Firelink Shrine, level 1, a dá ti pět flašek. Když si ho pomocí "kindling" zvýšíš, dostaneš flašek víc, celkem 10. Později ve hře se počet ještě zvýší, maximum je 20. Kindlení ovšem funguje pouze na konkrétní Bonefire, u kterého jsi, tedy pokud kindlíš v Undead Burg, dostaneš zde 10 flašek, ale třeba v Undead Parish dostaneš pořád pět. Výjimka je Firelink Shrine, kde máš už od začátku level 2.

Abys mohl kindlit, musíš být v Human formě a mít v ukazateli humanity aspoň 1. Při kindlení se jedna humanita spotřebuje.

Občas dostaneš jednu flašku navíc, je to v případě, kdy kindlí jiný hráč ve své hře a ty jsi v dosahu Bonefire. Počet těchto flašek může jít i nad maximum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gargoyli muzes dat i na prvnim lv, lvl v teto hre nema smysl resit, dulezity je pouze pohyb a stabilni stit. Samozrejme s malym lvl se to da projit v poho,kdyz znas hru a vis kde jake predmety lezi. Pokud sis vzal master key na zacatku, tak se da asi po 10 min ziskat nejlepsi setova zbroj (cervene barvy:) do pulky hry a nejlepsi prsten. Ja si vzal na zacatku cerne bomby, ♥♥♥♥♥:( U druheho charu jsem to napravil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předmět, který jsi donesl pod Firelink zvyšuje sílu Estus flašky. Zkrátka ti přidává víc HP při použití. To se zobrazuje jako to +1 (nebo víc, později ve hře).

Počet flašek, které dostaneš, závidí na levelu Bonefire. Na začítku má každý Bonefire, kromě toho ve Firelink Shrine, level 1, a dá ti pět flašek. Když si ho pomocí "kindling" zvýšíš, dostaneš flašek víc, celkem 10. Později ve hře se počet ještě zvýší, maximum je 20. Kindlení ovšem funguje pouze na konkrétní Bonefire, u kterého jsi, tedy pokud kindlíš v Undead Burg, dostaneš zde 10 flašek, ale třeba v Undead Parish dostaneš pořád pět. Výjimka je Firelink Shrine, kde máš už od začátku level 2.

Abys mohl kindlit, musíš být v Human formě a mít v ukazateli humanity aspoň 1. Při kindlení se jedna humanita spotřebuje.

Občas dostaneš jednu flašku navíc, je to v případě, kdy kindlí jiný hráč ve své hře a ty jsi v dosahu Bonefire. Počet těchto flašek může jít i nad maximum.

Jo takze takto to je. Ja nejdriv myslel prave ze to +1 je, ze se ti po nejaky dobe jedna lahev prida. To ze clovek vida ty stiny ostatnich hracu je normal, ale nekdy se mi u bonefireu stava, ze vidim jinyho hrace taky jako stin, ale ten stin je barevnej a podstatne silnejsi, co to je? To je nekdo zrovna v tu chvily na tom samem miste jako ja???

... Pokud sis vzal master key na zacatku, tak se da asi po 10 min ziskat nejlepsi setova zbroj (cervene barvy:) do pulky hry a nejlepsi prsten...

svedi mi prsty, ale ne, ne ne. Nic nebude, nechci to vedet :D. Z takovych tech rytiru v undead parish mi padaj jejich kusy brneni, a to mi prijde vic realnejsi postupne na sebe navlikat lepsi a lepsi veci, nez rovnou skocit do toho nejlepsiho a mit vystarano, ta hra by tim stratila svoje kouzlo... coz me trochu mrzi i na tom dracim meci, nevim proc to tam takto udelali, normalne clovek na to neprijde, takze si musi stacit s tim co je, tzn sekera, ale s tim mecem a 200DMG to je zas jak cheat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdo tu hru zacal hrat v den vydani tak na vetsinu veci prisel sam nebo nahodou, ja vim,ze v DES sel zabit sipama, a proto jsem do nej hnedka strilel a ocas by jediny co precuhovalo z pod mostu. Samozrejme ty zbroje vim,kde jsou schovany jen proto,ze jsem tu hru dohral a v new game+ a ++ jsem si sel ihned pro ne. A ver mi 200 dmg je fakt malo, ale jak se naucis dodge a parry mas vystarano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na zacatek hry v normal game je 200DMG docela dost, na ty bezny enemies. Dark Souls hraju uz nejakych 9 hodin cistyho herniho casu (haha to jo :D), a porad se se hrou tak nejak poznavam, to je dobry no, mrknul sem se do "neco" Garden za tim titanite demonem, tam me 4 stromky na jednou poslali k ledu, tak sem se tam na to vyprdnul, porad nejak tak chodim v undead burgu a parishi, asi je na case posunout se trochu nekam dal... Ale musim zabit ty gargoyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem gargoyle zabil az kdyz jsem musel,abych mohl pokracovat v pribehu,ale nejdrive jsem vycistil cely kanal (Depths). Hra te moc neomezuje, muzes jit skoro kam chces. Nejvetsi sranda je, kdyz se ti podari dostat pres tezke enemies v bornfire a pak mas problem se dostat na zpatek:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano na obe sem narazil, s obe pokecal, ale ani jednoho neumim vyvolat

Musíš být v Human formě a pak se kousek před bossem objeví bílý vyvolávací znak. Stejný znak je i pro hráče, takže si přečti, koho vyvoláváš. I když, hráč by ti pomohl také. Ještě můžeš narazit na znak žlutý, to jsou Sunbros, hráči z covenantu Warriors of Sunlight. Ten je zaměřen na pomoc ostatním. Když takový znak uvidíš, vyvolej ho, je určitý předpoklad, že takový hráč ví, co dělá.

Jo, a mimochodem, phantom se nemůže používat Estus flašky, pouze Miracles. Ale když ty použiješ flašku, vyléčí to i phantomy. Lečení je tedy na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu