Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja ji mel predobjednanou,ale chteli po mne pred vanoci 10 tis predem a to jsem nedal,takze byl cancel a pak uz bylo vyprodano. Tento rok budu mit akorat velky vydaj za danskou version,jinak misto collectorek mne tento rok ceka vybava domu spotrebici a ruzny nabytek bohuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím, potřeboval bych malinko helpnout od zkušenějších:

1.) Nějak pořád nechápu co znamenají ty čísla B C D E u zbraní... a jak je to přesně propojené se staty.

2.) Drake Sword - existuje vůbec nějaký lepší meč??? Jde získat naprosto snadno, přitom je hodně silnej, to mi přijde od tvůrci celkem jako hloupost, neexistuje důvod proč nosit nějakou jinou zbraň :/

3.) War, 43 lvl, Standardní gear +4 na všem + Drake Sword... vše mám prošlé, naposled Blight Town a vylezl jsem u zkratky k prvnímu ohništi (New Londo Ruins a nahoru výtahem). Jediná lokace kde sem ještě nebyl je Valley of Drakes, kde ale celkem dostávám na prdel. Nějaký rady kam dál? Popř. kde co sebrat abych měl sílu na ty draky?

4.) Udělal sem nějaký quest a zmizel mi Fire Keeper u Firelink Shrine... jak ho tam dám zpět? Dole za tou mříží umřela ta ženská a nechala tam nějaký equip, to sem sebral a nevím co s těma věcma dělat.

5.) Poblíž kováře u tahových velkých kovových bran sedí NPC co vypadá jako panáček Michelin... co s ním?

Díky za rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Par stranek zpet sem to vysvetloval

2. Ano, existuje. Souvisi s bodem jedna

3. Rozezvonil si druhy zvon?

4. Dockej casu...nejde to minout

5. Je to postranni quest, zatim s nim ale nemuzes nic. Jen promluvit. Souvisi to s bodem tri...uvidis co se pak stane...

Zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Tak to nvm jestli sis vybral spravnou hru :) Jde o to ze ty pismena navysuji utok zbrane, podle toho jaky stat se scalluje. Takze jestli si warrior, mas asi hodne STR. Divej se tedy po zbrani, ktera ma scalling (pismeno) u statu STR. Jinak E nejmensi nasobek, S nejlepsi. Jak budes zbrane vylepsovat, tak se muze scalling zmenit. Kdyz tam je - tak se to nescalluje s nicim (viz drake sword)

2.) Zbrane je potreba vylepsovat u kovaru... napr u andreho v undead parish

3.) Chyba :) to musis jinak se nedostanes dal. Jak je v blighttownu ohniste (uplne dole), tak se dej vpravo. Po chvili napravo uvidis takovou drevenou konstrukci (cesta do valley of drakes), tam ale nechod... musis jit jeste dal az tam dozadu k tem trollum nebo co to je. Nahore na tom kopcu je dira...do te bez. Az rozezvonis druhy zvon, tak muzes pokracovat dal...

4.) Musis rozezvonit ten zvon... Jinak firekeepera ti zabil Lautrec of Carim (ten typek ve zlate zbroji). Po tom co ji zabije, za tou mrizi zustanou nejaky items. Jedna z nich je black eye orb (myslim ze se to tak jmenuje). V jednom momentu ve hre mas moznost invadovat do sveta Lautreca a pomstit firekeepara. To ji vrati nazpet. Ale to je jeste hodne daleko...ted proste musis vystacit bez ohniste ve firelink shrine...

Ps...valley of drakes ted uplne vypust...na to je jeste cas :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To urcite, na to sem zapomnel. Ja sem to myslel spis projit az nakonec...zabijet ty maly modry elektricky potvory se nevyplati... alespon z myho pohledu. Ale pro stit urcite..

Ps: neni tam ale dragon shield? Ten ma 100% kryti fyzickych utoku, ale staminu tusim neboostuje... nemyslis ten v lese u cernyho rytire? Ale mozna to mam popleteny ja :-D

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak, u draka je dragon shield a grass crest shield je u black knighta s halapartnou. Ale nejkratsi ke grassu to je prave pres draka. Ale dokavad se mu nevezme dragon shield ci straight sword odf artoritas, tak se neprobudi, a kdyxz seprobudi a clovek ho nechce a nebo nemuze zabit da se kolem nej probehnout po vyvysene cesticce a pak probehnout elektricky draky a vytahem k bonfiru a pro grass shhield.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, já sem tam ještě Dark Souls hraju...bohužel mám nat 3, takže ti asi moc nepomůžu :( Každopádně na Kingy jsem chodil vždy sám, bez čarodky ani online...a to protože když máš někoho s sebou, tak je to sice pomoc, ale mají o něco víc hp a i interval do objevení dalšího krále je kratší. Nejde ani tak o ty životy navíc, jako spíš o ten čas.

Ale jestli s někým půjdeš, zkusil bych jeden total tank na odlákání pozornosti a druhej top zbraní obouruč co to jde...a nezapomenout doplňovat zdraví ;) good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rady to jsou fajn,ale nic neresi. Potrebujes nejdriv tuto zbran http://darksouls.wikidot.com/quelaag-s-furysword Pokud mas nonpatch hru vyborne, nemusis se ani lecit,protoze to uber zbran,best of best. Pokud mas patchovanou verzi zbrane,tak to budes tezsi,ale furt to bude jednoduche. Vezmes ji obouruc (po cely zapas musis mit a pouzivej kotoul.) a toho prvniho ihned zbijes a tady je dulezite vec, musis k tem kingum bezet (setris cas na dalsi respawn). Nech si staminu tak,aby jsi mel na prvni kotoul,protoze kdyz se priblizis ihned je utok. No pak killujes furt stejne. Taky jsem se toho obaval na ng+,ng++ ,ale furt to funguje stejne. Tento fight nedoporucuji vubec ve dvou, je moc tezky a vetsina lidi si zapomene vzit prsten a umrou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta zbran je fajn...humanita jeste scalluje utok...takze urcite vyuzivat a mit nejaky ty aktivni humanity...navic tam padaji chunks a slabs :) Ale podle me to neni nezbytnost. Postup ok, ale das je snad i s katanou, halapartnou, gargoyle halapatna na fire atp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tahle zbran,byla nejsilnejsi ve hre a proto ji opatchovali. Ja jsem to ani nevedel,ale rikal jsem si,ze kdyz jsem ji ziskal,ze ty bossove jsou trapni:) Jinak ty kingove jsou zabit po par hodinach hry, bych to ani nevedel,kdybych nehledel jeden specificky covenant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu