Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takova blbost:D ok,tak je vezmu k sobe. Respektive co mam oblek smougha a zbran z dlc tak jsem nesmrtelny,takze to NG++ je pohodicka.

Vyhodil jsi mne kamen v DeS a kdyz jsem nedavno pomahal jednomu kamosovi,tak mne vypadli dva. Ale v usa version nikdy a to jeste musim japonskou hrat

Si obcas rikam,proc tu hru nedohraju na platinu ihned. Vzdycky si davam takovy rezervy a pak hledat seznam veci,co musim najit nebo co jsem zapomnel udelat, je to vopruz. to same jsem si rikal u dvojky a stejne jsem udelal tu stejnou vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se pak zase nejak domluvime, se spis musim dokopat,abych ji opet hral a JPN chapu. Tam clovek musi poctive vse sbirat,coz je docela opruz,ale zase je lehci nez EU a USA verze.

Ono to je sice blbe,ale hack na zdvojeni gemu byl fajn, koho bavi furt grindovat kameny.

To same v Dark Souls lovit zbran Channeler's Trident drop pouze 0,3% fakt super zabava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakonec mne chybela blba hulka, tin darkmoon a to jen kvuli tomu,ze jsem pri ng+ nezabil gwelyn (nebo jak se pise)

dodelam jsem jeste enchanted a fire zbrane,takze jsem musel zabit hodne bossu:) a platina je na svete

myslim,ze behem tydne udelat dve platiny na DS a DS2 je fajn pocit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

duvody netusim,jen se mi posledni dobou stava,ze dlc jsou vzdy o den pozdeji nez na usa psn a vetsinou funguji az po restartu psn. Je to kravina.

koukam,ze na youtube uz jsou lidi, co odemknuly po patchi DLC bez placeni a jeste o dva dny drive nez bylo planovano. Doma vyzkousim,vypada to jednodusse, proc platit,kdyz clovek nemusi:D

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, jdeš k oltari a přenese te to do lokace, tam jsou vrata které otevreš a je tam bonfire....jenže na otevření je potřeba klíč který se ti automaticky přidá do seznamu po zakoupení dlc. Ale ja ho tam prostě nemám....dragon talon key.... http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Dragon+Talon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu