Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja jsem ted u toho minotaura na tom moste.

Ale jeste jsem ho nedal. A je to streka k nemu zase :(((( vsechny zase pozabijet nez tam dojdu.

opravdu tam staci probehnout,ja to delal nekolikrat, jinak jak jsem prosel mlhou schoval jsem se mezi zed a schody a hazel na nej koula a po chvili padnul, podruhe (protoze ke konci hry tohoto bosse potkas 100x:) tak jsem ho klasicky umlatil rana,dash,rana a furt dokola. Snad jsem vam nezkazil chut na hrani,ze vite ze toho bosse potkate tolikrat jako normalni monstrum:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo? a ta knizka je velika ma to tak 200 stran ? Protoze nvm jestli je to ta stejna co je na netu . A uz si dal toho minataura ? Ja nemuzu ziskat drake sword protoze sem si zabil toho obchodnika a nemam jak ziskat luk - sipy... a s kusi se mi zda se neda mirit

Btw: edituj a nezakladej triple posty atd, nanaki bude akorat nastvany .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo? a ta knizka je velika ma to tak 200 stran ? Protoze nvm jestli je to ta stejna co je na netu . A uz si dal toho minataura ? Ja nemuzu ziskat drake sword protoze sem si zabil toho obchodnika a nemam jak ziskat luk - sipy... a s kusi se mi zda se neda mirit

Btw: edituj a nezakladej triple posty atd, nanaki bude akorat nastvany .

No ta prirucka je v pdf. Mam ji stazenou. Ma to 40mb. Mohu nasdilet :)

ted nemuzu hrat. Moja je na telce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PDF verze není kompletní, jedná spíš o ukázku. Ale jak říkám, už je beztak zastaralý.

Jinak minotaur se dá dobře zabít plunging atakem, stačí vyšplhat po žebříku a když je boss pod vámi, skočit na něj a zaútočit. Ideálně je mít nahozený Gold Pine Resin, asi na minutu dá zbrani Lightning element. Na ten je boss dost slabý. Plunging atakem se mu dá sebrat asi tak 50% HP. Pak proběhnout, trochu odlákat, vrátit se a zopakovat.

A jo, žádné triple posty, prosím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PDF verze není kompletní, jedná spíš o ukázku. Ale jak říkám, už je beztak zastaralý.

Jinak minotaur se dá dobře zabít plunging atakem, stačí vyšplhat po žebříku a když je boss pod vámi, skočit na něj a zaútočit. Ideálně je mít nahozený Gold Pine Resin, asi na minutu dá zbrani Lightning element. Na ten je boss dost slabý. Plunging atakem se mu dá sebrat asi tak 50% HP. Pak proběhnout, trochu odlákat, vrátit se a zopakovat.

A jo, žádné triple posty, prosím :)

timto zpusobem jsem zabil tu obri krysu v kanale, jinak kdyz uz jste v koncich,tak nezbyva nez youtube, kazdy z nas se tam jednou podiva:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem si dal mission impossible run obehl sem obrnene prase-probehl nejakyma ulickama probehl okolo obriho typka co ma obri stit a mec - bezim dal tam nakej kovar tak sem si upgradoval mec- bezim dal -typek bez hlavy a nohou nic mu neubiram-bezim dal do pralesa vsude stromy- du no nich - jednoho dam- druhej mi da nakou fatalitu zacne me zrat mam full hp neda se tomu branit sem death

btw: uz se chci aspon TROSKU NECO NAUCIT, uz sem pochopil co ktery veci delaj i boj ale pak prijde proste typek a posle me na zem na dva hity neli jeden :D ja to proste nestiham ale smele hraju dale .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se dostal az do Ash Lake a ted tam svadim nekonecnej boj s hydrou lol

boj je to jednoduchy,jenom ta posledni hlava byla vopruz,kolikrat jsem se tam utopil (jinak je to miniboss, takze neni treba zabijet a ztracet u nej cas, vyplati se k nemu vratit,az budes mit dobry luk)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se musíš vrátit zase do Blighttownu a zabít bosse tam. Tím se posuneš dál v příběhu.

forWhat: klíčem k téhle hře je trpělivost. Zabít tě může skoro všechno a také se to bude stávat. Nikde neplatí, že se projde úsek s prstem v nose. Nezbývá, než se učit, kde jsou potvory, jak útočí, apod. Jiná cesta není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale tim padem nevim jak z toho levelu pryc :( navazal sem covenant s tim drakem tam ale co dal :(

skoda,ze nemas ten master key, kousek od hydry je stavba,kterou se da projit, jinak se da jit nazpatek a tam kde bylo rozcesti jit doleva,narazis tam sice na black phantoma ale jak ho porazis je tam bornfire a pak cesta vytahem,uz nevim kam:) hlava prazdna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brdeckaf me ten minotaur prisel docela easy, bud sem zkousel ten trik s tim vylezenim na tu vez, ale nejak sem umiral, tak sem mu behal pod nohama, delal uskoky do stran a sekal do nej battle axynou

edit: celkove zjistuju, ze kdyz clovek jde tak jak by jit mel ,tak hra neni az zas tak teska, resp kolem firelinku si clovek vybira ruzny cesty, kam by s nizkym level nemel jit a je to na palici, ale ted, od the depth dal to je docela v pohode... az na tu hydru, na tu sem se vypekl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omfg brde :D je to fakt easy zrovna tenhle typek za co vubec hrajes ?

Btw : nanaki ja dohraval hry na tu nejtezsi obtiznost napr . god of war na psp sem si dal 5 hodinovej duel uplne stim poslednim bossem, dal ti jeden hit byl si mrtvej. Me ta hra mocne bavi probihal sem to spis proto abych neco-nekoho nasel a nasel sem toho kovare coz mi dost pomuze. Pro me je to mozna uplne to nejlepsi RPG co sem kdy hral mozna i lepsi nez moje oblibene dragon age do ktereho sem investoval asi trojko datadisk-ruzny DCL atp. je to opravdova pecka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omfg brde :D je to fakt easy zrovna tenhle typek za co vubec hrajes ?

Btw : nanaki ja dohraval hry na tu nejtezsi obtiznost napr . god of war na psp sem si dal 5 hodinovej duel uplne stim poslednim bossem, dal ti jeden hit byl si mrtvej. Me ta hra mocne bavi probihal sem to spis proto abych neco-nekoho nasel a nasel sem toho kovare coz mi dost pomuze. Pro me je to mozna uplne to nejlepsi RPG co sem kdy hral mozna i lepsi nez moje oblibene dragon age do ktereho sem investoval asi trojko datadisk-ruzny DCL atp. je to opravdova pecka .

god of war mam dokonceny na chaos mode, GOW je easy. Mas tam instantni save a proto dark souls je tak ultimatni,za kazdou chybu trpis a nemuzes s tim nic udelat. Jo vlastne jo, new game a new char

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu