Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

No zas tak easy mi to neprisla nektery fighty celkem se u toho zapotis ale neni to nic strasnyho ...... jen musis umet v cas blokovat no :P Ale verim ze sou lidi ktery by to na nejtezsi nedohrali protoze urcitou trpelivost mit musis. Jasny tahle hra je opravdu HARDCore.

Btw: nehral si nahodou diablo 2 zyel mode ? to byla sranda :D u toho sem stravil mesice s kamosema. Nejtezsi mod na diablo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak gow je pouze o just framech a vybornech parry, ta hra mi proste sedne, sice jsem ztravil 9 hodin na zeusovi v gow 3 na chaos, jinak ostatni dily byla ok. Diablo 2 jsem 2x dokoncil vice mne nelakalo. JInak az dohrajes dark souls,tak si porid demons souls, podle mne je tezsi,ale je to vec nazoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakym kouzel dam pryc invadera? Si tak hraju v Blighttownu, nejakych 25k dusi, najednou dole na obraze cerny pruh, warning warning, invade to your world nebo neco a cucim, cerveny stin a drb, mrtvej :( duse i humanita v haji :( Cim takoveho hrace odstranim ze hry? Nebo jak se proti nim branit?

Já to občas dělám tak, že když ke mě vleze fantom a mam spoustu dusi a humanitu, tak vyskocim z guače a vytáhnu kabel z pska :D a fantom má po ptákách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim co resite:D Kdyz uz mi tam nekdo vlezl a ja nemam koule se branit (tak proc si beru tedy humanitu),tak si najdu rychle save misto,kde si sve duse a humanity muzu po smrti v klidu vzit.

Jinak ma strategy, ze zacatku nemate pvp covenant (casto usnadni boj), tak pokud je to mozne najdu si pekny roh,kde se schovam a vezmu si nejsilnejsi zbran a zmacknu trojuhelnik (drzim zbran obouruc) a kdyz vetrelec vejde staci dve rany a je po nem. moment prekvapeni usnadnuje fight (samozrejme jsou tu jeste spelly,ktere vam zvysi defence) Jinak uder od Dragon Greatsword+5 prezilo fakt jen par lidi,ale pak to byl docela pruser, protoze ta zbran je super pomala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ne, tak ja to psal spis z toho duvodu, ze to bylo za

a) pro me prvni pripad

b) myslel sem, ze aby se ke me nekdo pripojil do hry, tak ho musim pozvat nebo mu to povolit

c) kdyz uz se nekdo pripojil, myslel sem, ze ho muzu ze hry kicknout... treba pomoci nejakeho kouzla

kazdopadne zatim mohu rict, ze mam odehrano cistych nejakych 30hodin (dle loadingu), level postavy na 50. A stale nevim, co ta hra vsechno nabizi :) luxus :) a dovolim si i tvrdit, ze sem snad docela dobre vychytal zvysovani stats,

za pyromancera cpu hodne bodu do endurance, strenght, dexternity a faith.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, asi tak. Endurance se hodí vždy, to je bez debaty. Maximum tak 40, při dalším investici se už nezvyšuje stamina, jen nostnost. Síla a dextrita je problematičtější, zde záleží na tom, jaké zbraně chceš použít.IMO je aspoň na začátku hry lepší nechat jen hodnoty nutné pro tahání oblíbené zbraně a body investovat jinam. Faith je pro sesílání Miracles, čistě preferenční záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdil mezi Dark Souls a Demons souls je hlavne v tom,ze uz tu povolani ztraceji smysl,protoze kazdy muze byt vsechno, takze jak si koupis fireball uz je z tebe pyromancer. Jinak je velice vyhodne se podivat wiki a zjistit si tak strenght a dexterity cap.

For Thoca: pro tebe jako pyromancera je nejvice dulezite narvat duse do Pyromancy Flame. Jinak ja jsem celou hru chodil s timto http://darksoulswiki.wikispaces.com/Armor#Light%20Armor-Gold-Hemmed%20Black%20Set , takze jsem pak uz moc nevrazel do endurance a radsi to daval do vitality.

(Kdyz clovek vi jak,tak se da sehnat ihned na zacatku akorat je tam maly zadrhel a to boss, ktery se stane aktivni,ale jak vime jak si neco vezmem a umrem tak to mame v batohu.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravde jsem si u setu vsimnul, ze treba meli vsechny soucasti obrovsky resist na curse a dalsi treba na poison a atd. Jinak jsem je mixoval dle potreby. Jinak Crisom set na full +5 je zaklad uspechu.

samozrejme na urcite lokace je dobra si vymenit par soucasti na avizovanou resist. jediny set co mne mrzi co jsem nenasel byl Xanthouse set (obrovsky turban). Az udelam platinu dungeon defenders,tak se opet vrhnu na hledani vsech setu:)

[h=2][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky musis mit urcite DEX abys vubec nakej DMG daval protoze on ma taky nakej armor nebo resist a kdyz mu nedavas dmg tak ho musis strilet do nekonecna :D A taky jaky mas sipy atp. kdyztak trosku poleveluj a zvys si DEX .

Btw: Jsem u Gargoyle OMFG !! dalsi ♥♥♥♥♥♥i !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně je důležité střílet na špičku, tu, která je světlejší. Meč se také hned umístí do inventáře, nikde se nezvedá, podívej se, zda jsi jen neodklikl zprávu.

Zvyšovat DEX není nijak nutné, stačí ta, která je potřeba na užívání luku.

Btw: ten meč beztak docela rychle ztratí na užitečnosti, dá se hrát i bez něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj ahoj chci se zeptat kdyz chci bejt treba u nakejch covenantu vetsi level treba +1 / +2 abych si od nich koupil/dostal lepsi spelly nebo nejaky zbrane ? Tak musim bejt onlline a zabijet hrace ostatnich stran ? Takze v offline modu mam smulu a nemuzu si u nich tu prizen nijak zvetsit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, sežeň si pomoc. Když můžeš, tak lidskou, když ne, tak aspoň Mildred. Ta se sežene snadno. Změň se na člověka a vydej se od spodního bonefire trochu napravo. Ihned uvidíš hlášku o invazi. Midred je jednoduchá a zabije se snadno. Pak ji můžeš vyvolat a bude soužit jako výborný tank (divné, vzhledem k jejímu "oblečení").

Boss je jinak silný na oheň (to asi nepřekvapí). Zkus použít Lightning předměty, pokud máš. Útoky jsou obyčejné mávání mečem, jednoduché se vyhnout, držet se vzadu za ní. Plivání lávy, totéž. A nejhorší útok, AoE, držet se od ní daleko.

Čím větší resistence na oheň, tím lépe. Nehrát si na hrdinu, útočit, jen když je to bezpečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja sem ted v covenantu s tim drakem z Ash Lake, ale nepovedlo se mi vyvolat zadnou pomoc, (btw ten drak mi dal oko draka, coz sem zjistil na co je, a pak jeste nejakej kamen, vypada to jako hlava, ale nejsem schopny to pouzit, wtf???) ... a nemyslis spis nalevo od bonefiru? Pac napravo od bonefiru je vchod do jejiho hnizda... Zkusim to tam prosmejdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu