Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp 1004


Prodigy1468625829

Otázka

zdar, nasel jsem PSP 1004 (prede mnou ho mel nejspis nejakej ital) a mam par otazek: zda se ze tam je system verze 6.00, ve slozce ISO je asi pet her s koncovkou .cso, jsou to crackle hry? znamena to ze muzu na tom psp hrat stazene hry aniz bych neco musel upravovat? kdyby ne tak co musim udelat abych mohl crackle hry hrat? diky za odpoved a predem se omlouvam, jsem totalni noob :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

jj je to to samí... no jenom najet do toho PHOTO a tam do slozky kde máš soubor eggsploit a tam to nechat...buď se PSP sekne - to pak musíš znova, nebo obrazovka "zežloutne" a PSP se samo restartuje - Povedlo se ;) Teď je to o tom to zkoušet a zkoušet...je to takobý problémový právě... :( h.bin nakopíruješ na root karty a vytvoříš složku ChickenHEN (tam nakopíruješ eggsploit) a celou složku do PHOTO...;) Je v celku jedno jak se ta složka bude jmenovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele nevim :( Sou s tim totiž problémy a třeba to budeš spouštět hodinu než to spustíš... Zkus pročíst todle téma jestli tam nebudou nějaký "triky" jak u FATka na to http://console-forum.net/tema/55173-chickhen-pro-psp-ta-088v3-3000/page22... Dycky sem to dělal jenom na SLIMu a tam je to trochu jiný, ale taky to skoto furt nešlo... :( A asi půjdu už spát :D Tak zkoušej, a ať se povede ;) pak už jenom přes ten RF jak sem posílal předtim nainstaluješ CFW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uz se mi to konecne podarilo, musel jsem po kazdym neuspesnym pokusu drzet power tak dlouho, aby se to zaplo a vyplo, potom znovu zapnout a zkusit. Tak ted uz zbejva jen nainstalovat ten Gen nebo Prometheus ne? akorat zatim vsude vidim jen odkazy pro PSP 2000 a 3000, nebo pro verze 5.50. Ja potrebuju 1004 s verzi 5.03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu