Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Web o WII ...CTETE PROSIM !!


tomtomas

Recommended Posts

Dobrý den pánové ,

Dnes prakticky neexistuje čecký web o WII to bych se chtěl pokusit napravit , měl bych na starost administraci....jen sháním redaktory , měl by někdo zajem ??

Wii komunita to jistě ocení.....

Klidně to může být web o konzolích obecně jen stačí sehnat ty pravé redaktory :)...

Tomtomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu problem... web zabere hodne casu... ze zacatku to sice muzete delat pro radost...ale postupne jak z vas bude vyprchavat nadseni :) tak budete z toho webu prchat... taky jsem o nejakem webu premyslel... ale bohuzel aby to melo nejakou budoucnost musel by byt castecne placeny... a uprimne... chtelo by se vam platit treba za cteni recenze (s video ukazkou hry...ceskym komentarem atp.) ? Ja se obavam ze by se platicich naslo tak 10... :D zbytek by hledal jinde (treba i anglicky)

A jak by jste si platbu predstavovali? Platba za 1 recenzi 3kc nebo mesicni predplatne a pristup ke vsem recenzim? Rekneme za 49kc ? A kolik recenzi mesicne by jste za tyhle penize cekali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok je ještě dlouhá doba , a když nintendo za rok ohlásí něco nového nevadí , můžeme

psát o tom...samozřejmě to má být projekt typu Nomoney(Bez peněz) ,alespoň ze začátku , má to být taková "dobročinná" činnost pro WII komunitu...

Už se mi ohlásil jeden člověk ,že by do toho šel a psal o DS ...takže stačí už jen nějací redaktoři o WII a můžu to rozjet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe to je pravda... muze posunout...jen do konce zivota budes navstevovat trauma centrum :D a uz nikdy nebudes mit chut neco delat... :)

tome proc nezkusis prodat sve "pisatelske" umeni do nektereho jiz existujiciho ezinu? To stejne plati pro ty dva "redaktory"

Hodne stesti a malo zlomenych obratlu po narazu preje "wii komunita" :D

(je to nepekne jak si "toma" s "psem v boude" dobirame ale snazime se ho chranit zklamani ktere by mu pozdeji mohlo brat elan do nejake smysluplnejsi cinnosti) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se přidávám k lidem, kteří ti radí pohřbít tuto myšlenku pěkně hluboko pod zem. Ze začátku to bude zábava, poté milá povinnost, a maximálně po půl roce to bude povinnost/otravné. Navíc lidé na web nepřijdou ihned, ale postupně se o tom budou dozvídat časem nebo se na tvém webu ocitnou jenom náhodou.

Navíc Wii je podle mě s prominutím "mrtvá" platforma pro hry. (mrtvá v tomto případě nemusí nutně znamenat konečná/špatná, ale výkon(čti nevýkon) Wii je nedostačující už s přivřenýma očima 3 roky a hackeři se postarali navíc o to, že spousta vývojářů neudělá verzi pro Wii, jenom kvůli pirátství, i když by to po stránce Wii zvládlo. Navíc podle Nintenďáckého cyklu herních konzolí 5 let Wii zvoní hrana(Wii2/HD) se očekává v listopadu 2011.

Navíc většina informací co bys měl na stránce by byly upravené informace, které jsi našel na českých nebo zahraničních stránkách. Ano, bylo by to všechno na jedné stránce, ale hodně lidí to tak nebude vidět. A k těm lidem: než nějací přijdou(počítám 100+ stálých) , tak tě to nebude bavit nebo vyjde ono dřív zmiňované Wii 2/HD a už to nebude takové "in".

Proto ti radím přidat se k nějaké rozjeté stránce(např www.wiihack.cz) a spíš než kritizovat o mrtvosti se s nimi zkusit spojit a publikovat své články tam. Rozhodně tam budeš mít víc čtenářů. V každém případě ti nyní nedoporučuji rozjíždět nová web.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem bývalým šfredaktorem magazínu PSP Revue a v podstatě i jeho zakladelem, po roce a půl jsem z něj odstoupil a přenechal jiným lidem. Proč? Ztrácí to perspektivu, a to psp komunita je opravdu velká. Když chceš uspět, musíš přijít s něčím novým, co tu není. Po čase tvé nadšení opadne, když zjistíš, že návštěvnost je mizivá a nedaří se ji zvednout, nebude tě bavit psát pro pár lidí. A na co dělat web, který za rok může být k ničemu, spoousta zbytečné práce a ztráty času. Ten čas můžeš využít mnohem líp a když už ten web mysli na jeho budoucnost.

Máš vůbec představu o tom jak web funguje, nějaký zkušenosti v html, php. Víš co je to SEO? Jen nahodit web na internet nestačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim web je jen o wii nebo celkove Nintendu?Bude mit nekdy forum?Pokud by se venoval celkove Nintendu tak bych do toho sel.Libila by se mi treba takova sekce RETRO kde by se dali spichnout recenze na zakladni hry co psali herni historii :) I kdyz myslim ze Apsiho nintendo-gen to asi netrumfne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim web je jen o wii nebo celkove Nintendu?Bude mit nekdy forum?Pokud by se venoval celkove Nintendu tak bych do toho sel.Libila by se mi treba takova sekce RETRO kde by se dali spichnout recenze na zakladni hry co psali herni historii :) I kdyz myslim ze Apsiho nintendo-gen to asi netrumfne.

Ja forum chtel ale prej zatim ne a zatim to je jenom o wii protoze jsme jenom 3 tak kdyz se pridas tak mozna i o vice nintendech Skype na tomtomas : tomtomas s tim se domluv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne toho webu se jiste domluvime tak mi pisnu bud na mail (tomasmores@gmail.com) nebo napis na ten web nekam do komentu :D a nepo mi tu posli PM ..jinak dekuji UlbrichF ze to tady vyresil prakticky za mne v dobe me nepritomnosti...jinak jak rekl...vse je jen o domluve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu