Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Greenpois0n RC5 4.2.1 untethered JB-bez PC


Lentilek2

Recommended Posts

Untethered jailbreak pro vaše iZařízení na 4.2.1 a 4.1

ke stažení:

Download OSX

Download WIN

podpora:všechny idevice na 4.2.1,4.1 kromě appleTV,a iphone 3g

1.Stáhněte GreenPoison a otevřete jej.

2.Klikněte na Jailbreak

3.Nyní musíte dát iPhone do DFU módu dle následujících kroků.

-podržte tlačítko sleep na 2 sekundy

-podržte na 10 sekund tlačítko sleep a home

-podržte na 15 sekund tlačítko home

4Pokud se vám nepodařilo dostat iPhone do DFU módu, tak klikněte na tlačítko Reset a pokuste se iPhone znova dostat do DFU módu.

5.GreenPois0n nyní jailbreakuje iPhone.

6.Podívejte se na Home screen iPhonu a najděte ikonu jménem Loader - otevřete ji.

7.Klikněte na kolonku se Cydii a klikněte na Install Cydia.

8.Nyní je vše hotovo a vy si mužete užívat jailbreaknutého iPhonu. (pokud se Cydie neukázala, tak jednoduše restartujte iPhone a Cydie se jako zázrakem objeví)

Zdroj postupu:

http://www.letemsvetemapplem.eu/2011/02/04/jak-provest-jailbreak-ios-4-2-1-greenpois0n/

UPDATE:nová verze podporuje i verizon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zde link na windows, bohuzel je server strane pretizenej takze pocitejte, ze se tam dostanete tak o pulnoci...

http://www.greenpois0n.com//dl/greenpois0n-win_rc5.zip

jinak>

ti kteri maji 4.2.1 a tethered jb pres reda, nemusi delat restore" jen pripojite udelate jb pres green a tot vse:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene windows verze ještě není,jedině OSX,windows vyjde dnes možná zítra

pro OSX jsou ruzne mirrory,a pro win žádné,a na ruznych strankach píšou,že win verze ještě není,musíme si počkat

jj a možná vam nepujde stahnou cydii z loaderu,jelikož jsou přetižene servery,tak počkejte,nebo ji nahrajte jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene windows verze ještě není,jedině OSX,windows vyjde dnes možná zítra

pro OSX jsou ruzne mirrory,a pro win žádné,a na ruznych strankach píšou,že win verze ještě není,musíme si počkat

jj a možná vam nepujde stahnou cydii z loaderu,jelikož jsou přetižene servery,tak počkejte,nebo ji nahrajte jinak

greenpois0n-win_rc5 je, ale jsou pretizene serverym ted sem to nasel na medaifare, ale nez sem to stahl uz to smazali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to trochu předčasný topic...stránky jedou v offline režimu, kvůli masivní stahovatelnosti, jsou tam vidět pouze odkazy na RC4 verzi.. WIN verze je, také se dolaďuje..očekávejte je někdy pozdeji. Jinak pod2G zveřejnil už druhou verzi RC5

ano staci sledovat jeho twitter, bohuzel zverejnil 2 verzi pro mac, wind jeste ladi chyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj druha verze byla releasnuta(už je nahoře upraveny odkaz),ale bohužel jen pro mac,win verze se ještě na net nedostala,stranky s RC5 jsou zaneprazdněny,a proto tam nahodili ty stare s RC4,nevim kdy vydaji tu RC5

jinak ten twitter:

http://twitter.com/pod2g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně jsem jailbreaknul iphone :) podle navodu na iClarified.com pomocí greenpoisonu, poprvé se mi to seklo ale restartovat jsem iphone pomocí DFU a už to jelo jak má :) nejlepší je ikonka dev týmu při spouštění, jailbreakoval jsem iphone 4: 4.2.1 a nedaval jsem restore jen jsem spustil greenpoison a nestahoval jsem ho z ofic stránky > je zalagovaná

PS: tady jsem uploadnul greenpoison na uloz.to protže ofic stránka nezvládá, je to plně funkční jailbreaknul jsem to timhle takže to neni faek

http://www.uloz.to/7726397/gp-win-rc5-b2-zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky proveden JB bez problemu,tu animovaci ikonku při startu jsem si smazl,protože se mi sekala(mám ipod touch 2g)

jinak ty odkazy nahoře nejsou z ofic.stránek(i tam to jede rychle),ale z ih8sn0w mirroru(tam to jede ještě rychleji,ale přidám i ty vaše linky)

PS:Mr.Steph není to od dev teamu,ale od chronic-dev teamu(ti dělaji jen na GP,dev team dělá na pwnagetool,redsn0w,a unlock)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky proveden JB bez problemu,tu animovaci ikonku při startu jsem si smazl,protože se mi sekala(mám ipod touch 2g)

jinak ty odkazy nahoře nejsou z ofic.stránek(i tam to jede rychle),ale z ih8sn0w mirroru(tam to jede ještě rychleji,ale přidám i ty vaše linky)

PS:Mr.Steph není to od dev teamu,ale od chronic-dev teamu(ti dělaji jen na GP,dev team dělá na pwnagetool,redsn0w,a unlock)

me se taky seka a to mam ipoda 4g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu