Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rada


koller77

Otázka

Čauky možná blbé téma ale mám problém se kterým si nikdo neví radu. Tak 3x do týdne se mě stane když zapnu X-ko že musím dát nahrát profil že není připojený na k LIVE přitom mám nastavený v Profile Auto sing in ON. Vubec to nechápu a štve mě že to musím 3x do týdne potvrdit aby se ten profil přihlásil a že to neudělá pokaždé automaticky nevíte proč ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čauky možná blbé téma ale mám problém se kterým si nikdo neví radu. Tak 3x do týdne se mě stane když zapnu X-ko že musím dát nahrát profil že není připojený na k LIVE přitom mám nastavený v Profile Auto sing in ON. Vubec to nechápu a štve mě že to musím 3x do týdne potvrdit aby se ten profil přihlásil a že to neudělá pokaždé automaticky nevíte proč ?

Sign in je prihlasini uctu/profilu...neni tam kolonka jeste na pripojeni, rekl bych ze jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to jsem nezkoušel a nemám s tím zkušenost a nevím jak to udělat víš dík zaradu to to asi radši nechám jak to je

V podstate nemas co ztratit, jen smazes ucet, zadas udajena live a obnovis ho... (kdyby sis nevedel rady koukni sem, je to i s obrazky :) http://support.microsoft.com/kb/907333)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu