Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypadky pri online hrani


MaweR1cK

Recommended Posts

Zdravim,

mam takovy "mensi" problem s online hranim...

Jde o to ze kdyz hraju tak mi obas, treba jen na 1s vypadne sit, a tim padem me to vykopne ze hry...

Priklad... Vcera hraju BF:BC2, pripojim se, normalne hraju cca 20 minut a pote me to kickne s hlaskou ze je problem s pripojenim k PSN. Ale hned se zas muzu pripojit do hry zas na takovych 10 minut... Cim dele hraju (resp pripojuju se a odpojuju) tim se herni doba na 1 pripojeni zkracuje. Napr pote kdyz me to 10x kickne, tak uz si zahraju max 2-3 minuty v kuse...

A to opravdu nepotesi... Obzvlast kdyz si tak sedim v BFku, v ruce M95 a zazoomovano na krasnej headshot... a najednou.... kick :wohow: To same Fifa 10... hraju, hraju a napr v 85' kick... :ziped:

Jeste dodam ze jsem pripojen optikou primo na paterni sit providera (ktery me ujistil ze v siti zadne vypadky nejsou).

Rychlost DL +-25Mb/s a UP kolem 10Mb/s / ping +-20ms (rychlosti to nebude)

a rounter pres ktery jede PS3 je Edimax BR-6204WG. Jsou na nej pripojena 2 stolni PCcka, 3 NTB a obcas neco pres Wi-fi.

Nemel nekdo podobne problemy, popr nevi jak nekdo na odstraneni? Celkem to znechucuje multiplayer... :psp:

predem diky, za jakekoliv info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mám stejný problém a pár lidí co znám taky. Hlavně v tekkenovy, hraju online 5 vteřin a pokaždé mě to kopne pryč, stalo se to ze dne na den, nevím, budu to muset asi obvolat, sere mě to neuvěřitelně, vždy jsem měl vše v pořádku, rychlost perfektní, žádný problém, jednoho dne se probudím a je vše v řiti.http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network/Unofficial-DNS-Error-Fix-80710102/m-p/7903885

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tim jak se neustale do toho SONY stoura a hleda zabezpeceni kvuli hackerum.Me to dela posledni dobou taky ale ne u hrani her ale prohlizeni internetu.Sekne se,zamrzne a musim je natvrdo vzdy vypnout.SONY to kazi a jsem zvedav co vymysli za dalsi update.Radeji kdyby tam dala novejsi prohlizec nebo neco ohledne internetu,kdyz se tak vychvalovala ze PS3 je konkurence PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemel nekdo podobny problem jak je uvedeno v 1. prispevku???

Jde mi o to ze jeste jsem nenasel zadne reseni... Zrovna vcera me to tak nasr.... no, nastvalo, ze to malem sixaxis neprezil :-/

Psal jsem stejny dotaz na jine forum, tam mi poradily at si u providera zazadam o verejnou IP, tak volam providerovi, a ten mi rekl ze v IP problem nebude, ze neni mozne aby vypadky byly zpusobeny IP adresou aporadil mi ze to vyresi novy rounter.

Tak se chci zeptat nekoho, kdo uz podobny problem resil, jestli mi poradi jaky rounter vybrat, popr nekdo ostatni, muzete sem postnout rountery ktere mate u PS3 ?

Pozadavky 4x LAN, Wi-fi, NAT2... no proste klasika...

Diky

P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, tak jsem zkoušel BBC 2 a jede mi parádně, x hodin v kuse a nevykoplo mě to ani jednou, je to divné, já mám TP link TL-R402M clasický router za 4 kila, 4x lan, nat 2, uplně obyč., ale myslím, že to routerem nebude, to by přece vyhazovalo u více her, ne? Zkoušel jsem GT5, Wormsy, A vs P, GTa4, a vše OK, dnes nemám čas, ale zítra zavolám poskytovateli a uvidím co mi poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu