Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp fat - cfw


chunue

Otázka

Zdravím,

mam PSP FAT flashnute s CFW 5.00 M33-4 (doufam) a posledni dobou se mi stava ze mi vetsina stahnutych ISO/CSO/RIP her nefunguje (cerna obrazovka) a tak jsem se chtel zeptat jaky je aktuani CFW s podporou iso,cso,rip her a kde ho vzit ? Přečet sem tu skoro vsechny topicy (tykajici se meho problemu) ale porad si nejsem jistej jestli ''upgradem'' neco neznicim/nezvoram... Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Najdeš je třeba na místním foru - PSP tutoriály/software.

V hlavním menu PSPčka. tzv. "XMB Menu" zmačkni SELECT a podívej se u toho UMD ISO MODE co máš nastaveno, pokavaď něco jinýho jak M33 driver tak nastav ten a zkus jestli ty hry co ti do teď neběžely půjdou či ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a co to prome-4 dělá ? jinak thanks samozřejmě

EDIT : a nedaří se mi najít 5.50 GEN-D3 + Prome-4 download + HowTo protože bez podrobnýho návodu nemám šanci abych to nezničil :). Našel sem akorát, čirou náhodou, tvůj příspěvek kde je 5.50 ale bez návodu a to opravdu ''no chance'' ... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Však k čemu návod, spouští se stejně jako každá jiná Homebrew a pak akorát vyereš Flash CFW 5.50 GEN či ňák tak a koukáš jak se ti to instaluje, u Prome akorát po spuštění dvakrát zmáčkneš X, toť vše.

http://console-forum.net/tema/67953-cfw-5-50gen-d3-5-50-prometheus-v2-kompletni-navod-co-delat

http://console-forum.net/tema/108481-5-00-5-03-5-50-prome-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu