Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Moderators

Funkce:

  • Instalace 5.50 GEN-D/prometheus v2 z jakéhokoliv CFW od 3.71M33 a výše
  • Zkonvertování vaší současný MagicMemoryStick DCv8 na XGEN PANDORA MS pro unbrick, nebo flash CFW 5.50 GEN-D
  • Instalace oficiálního firmwaru 5.50 a na PSP-1000 i libovolného staršího oficiálního firmwaru od verze 3.XX do 5.XX.
  • nemusíte patchovat hry
  • podpora videjí 480x272 by měla být lepší

Tento CFW je určet POUZE pro všechny modely PSP 1000 a modely PSP 2000 (kromě novějších modelů s deskou TA-088v3 - ChcikHEN). Není určen pro žádné PSP 3000 nebo PSP Go!

0)Mám CFW nižší než 5.00M33-6

  1. update na 5.00 M33-6 dle návodu: http://console-forum.net/showthread.php?t=36716
  2. pokračujte bodem 2) XGEN Updater v5 - instalace 5.50GEN-D3

1) Mám CFW 5.50GEN-B

  1. stáhněte si potřebný soubor: download
  2. otevřete stažený rar a jeho obsah nakopírujte na kořen karty (například do F:/)
  3. v PSP si zpusťte PSPGEN 5.50GEN-B2 UPDATER (game > memorystick)
  4. nyní proběhne aktualizace na z 5.50BEN-B na 5.50GEN-B2 a reset psp

poznámky:

  • přestože nainstalujete GEN-B2, v system infu se zobrazí pouze GEN-B. Nic si z toho nedelejte a pokračujte updatem na GEN-D

2) Mám CFW 5.00M33-6 nebo vyšší

  1. v psp najeďte do SYSTEM > SYSTEM SETTINGS a vyberte RESTORE TO DEFAULT a pak ješt+ vypněte všechny pluginy - nutné!
  2. stáhněte si potřebný soubor: download
  3. otevřete stažený rar a jeho obsah nakopírujte na kořen karty (například do F:/)
  4. v PSP si zpusťte XGEN INSTALER (game > memorystick)
  5. Vyberte FLASH INSTALL CFW 5.50 GEN-D3
  6. až vás to vyzve k restartu, tak to akorát potvrďte
  7. nyní držte vypínací tlačítko v pozici vypnout tak dlouho, dokud se psp nevypne
  8. až se PSP vypne, dejte ho zapnout a držte hned od začátku R
  9. v naběhnutém menu (recovery menu) vyberte CONFIGURATION -> Use VshMenu a jeho nastavení změňte na VSHMENU (pomocí klikání křížkem)
  10. poté v recovery menu/advanced zvolte možnost "format flash1 and reset settings" - není nutnost provést
  11. nyní ve VSH (dostanete se do něj přes zmáčknutí tlačítka SELECT, když jste v menu PSP) nastavte UMD ISO mode na M33
  12. a teď už akorát stahujte hry a pařte (hry již nemusí být patchnuté aby fungovaly)

5-50gen-d3-2_00331380.jpg

!!!! - Info o tom, co je vlastně ve výběru po zpuštění xGen:

  • Flash Install OFW 5.50 - Nainstaluje oficiální firmware 5.50
  • Flash Install CFW 5.50 GEN-D - Nainstaluje custom firmware 5.50 GEN-D
  • Flash Install any sony OFW - Nainstaluje libovolný oficiální firmware 3.XX až 5.XX na PSP-1000 (vyžaduje EBOOT.PBP oficiální aktualizace 3.XX až 5.XX zkopírovaný na kořen karty a přejmenovaný například pro 3.90 na 390.PBP )
    • Upozornění: Nepokoušejte se o instalaci na PSP-2000 o nižším oficiálním firmwaru než 3.71!

    [*]Install XGEN PANDORA - Zkonvertuje váš současný MagicMemoryStick DCv8 na XGEN PANDORA MS pro unbrick, nebo flash CFW 5.50 GEN-D

    [*]Shutdown - Vypne PSP

    [*]Reboot device - Restartuje PSP

3) Mám 5.50GEN-D3

Novinky:

- Podpora všech her vyžadující FW 6.20 bez nutnosti patche

- Opravena chyba se souborem SAVEDATA

Instalace CFW 5.50 v2 Prometheus je pouze na PSP 1000/2000 (kromě TA-088v3) s CFW GEN-D3!

Na PSP GO/2000/3000 s TA-088v3, nebo na jinou verzi firmwaru jako 5.03GEN / MHU, to není možné! Dojde k bricku!

1. Stáhněte si rar odsuď

2.Složku 5.50_Prometheus zkopírujte do složky ms0:/PSP/GAME/

3.Spusťe v PSP a zmáčkněte křížek pokud chcete nainstalovat.

4.Po dokončení instalace(trvá pár sekund) zmáčkněte křížek.

Užívejte si nových her!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám problém s nainstalováním 5.50 GEN-B2. Když spustím Xgen Installer, tak mi naběhne jen černá obrazovka a nic víc. Tlačítko HOME nereaguje, tak musím PSP restartovat.

Mám PSP-1000 s 5.50 GEN-B.

Nemá někdo nějákej TIP jak to vyřešit?

Pokud uz 5.50GEN-B mas, tak nainstaluj jen update GEN-B2, ktery ma par kB.. neni treba kompletne reflashovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udělal asi něco špatně, vypadá to na něco jako brick. PSP se zapne, ale sekne se při loadování menu, zobrazí se pozadí, hodiny, pak se sekne a shodí ..

EDIT: tak jsem to zapnul bez karty, pak jí tam zas vložil, vymazal pluginy, změnil strukturu souborů (měl jsem tam Game Categories) a funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
nazdar je normalne ze na psp 1004 fat mi vo VSH menu nejde bateria prerobit na pandoru? na slimku mi to ide ale na faktu nie neviete preco?

Nejsi sám, komu to nejde ... jsou tu i další

Prave jsem updatoval cfw z 5.00 M33 na 5.50 GEN(Full)

Jak je to se soubory 550.PBP a en_recovery.txt - muzu je smazat nebo pro funkcnost GENu musi na karte zustat? + Stejna otazka pro slozku FOUND.000 ve ktere jsou soubory FILE0000 a FILE0001

Dekuji

550.PBP můžeš smazat. en_recovery musíš nechat. Ostatní můžeš taktéž smazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevřete stažený rar a jeho obsah nakopírujte na kořen karty

Ne ten rar davat na kartu ale jeho obsah. Tuďiš rozrarovat (jestly nemas cim napis do seznamu winrar a prvni odkaz tam stahni soft nainstaluj) a pak na ten rar klepni pravim mysidlem a dej "extrahovat zde" a pak pokracuj podle navodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu