Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Tlacitko kostka


ThomasVT

Otázka

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

PS: na FTP by mel byt zitra dalsi dil pana prstenu (2 veze), jeen abyste vedeli :lol:

JJ, ja sem jeste ani nstah 1cku :lol: i kdyz sem ji videl fakt hodnekrat :lol:
jeste neni, páč mi včera klek komp ... nic mu neni jen jsem ho nohou vytah ze zasuvky :D

Jdu na to

nejde se mi lognout na FTP :( jde vam to?Me to napise ze login incorrect :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nepujde, asi nabehne zejtra mozna s novou Ip FTP server se presouva na server nasdilej.cz takze uz by snad nemeli by byt ty vypadky a hlavne plna rychlost .. cela zprava od rixe v sekci FTP/ topic odsun FTP je to v dulezite
Aha, diky, je to good news, kdyz se tam nemuzu dostat tak sem si to zatim neprecetl, vetsinou se koukam jen do Movies :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem si říkal ,že mačkám opravdu rychle ,ale nemačkám.Tenhle člověk není normální!!!!Čekám ,že ve 30 letech bude mít takové křečové žíly ,že nebude moct vylézt ven z bytu a zbyde mu jen hrát na PSP.

Byl jsem v Londýně na výstavě zábavní techniky.Byl tam zábavní automat ,který mněl stejnoý princip hry, jako tahle hra na PSP.Ale nohama se po tom skáče do rytmu hudby a je to pro dva.Jeden černoušek s dredama (asi 15let) ,byl opravdu famózní.Něco jako tenhle blázen na tom PSP. Už to někdo sosl tuhle hru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj uz ji mam od vcerejska taky...A....NEJHUSTSI MAZEC lol.Zacatky bili hodne tezky ale dnes uz to valim i na celkem velkych obtiznostech.Je to jedna z nejbliznivejsich her ve vse.Grafika, videa, hudba proste vse.Pekne se u toho zapotite (a to doslova).Fakt vydarena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu