Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nenanćita hry


smijd

Otázka

zdrvim po zaseknuti hry sem vypnul svuj ps3 (ze vsteku) zadnim tlacitkem takze sem mu prerusil strum no od zapnuti mi nechce nacist zadnej disk proste po vlozeni se disk toci a le nechce ho nacist a neukaze se v menu ze byl vubec nejakej disk vlozen...nevite cim to muze bit a kolik vy staly nahradni dily??? dekuji predem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hard Disk....Model Number....USB Ports....Released.......Laser Only........Full Optical Block

20GB..............CECHB01................4.................NOV 06........KES-400AAA........KES-400AAA

40GB..............CECHG01................2.................NOV 07........KES-400AAA........KES-400AAA

40GB..............CECHH01................2.................MAR 08........KES-410ACA........KEM-410ACA

60GB..............CECHA01................4.................NOV 06........KES-400AAA........KEM-400AAA

80GB..............CECHE01................4.................AUG 07........KES-400AAA........KEM-400AAA

80GB..............CECHK01................2.................SEP 08........KES-410ACA........KEM-410ACA

80GB..............CECHL01................2.................NOV 08........KES-410ACA........KEM-410AAA

160GB............CECHP01................2.................NOV 08........KES-410ACA........KEM-410ACA

a zde nahradni dily:

http://www.playcentrum.cz/default.asp?SK1=PS3&SK2=HW&SK3=N%E1hradn%ED+d%EDly&menu=333

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mi vysvetlete proc to je zrovna mechanika po vlozeni disc se disk toci de to sliset ja to naraz zacne hucet a navic se mi v pravem hornim rohu nacita loanding ale na konci nenacte nic takze nechapu proc mechanika??? ...http://www.playcentrum.cz jsou pekni zlodejici kdyz sem tam byl reki mi ze bude zapotrebi vymenit celou mechaniku i s laserem tak sem si to vzal spet a pockal sem si az kamos dostane do skladu nejake veci pak sem mu to tam hodil a zjistilo se ze je vadna cocka uz jenom jak sem mu vykladal ze disk po vlozeni slisim ja se toci tak mi automaticky odpovedel ze to nebude mechanikou...ctete pozorne co nekdo napise!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtel jsem pomoct a ty se hned nasiras? Dal jsem ti svuj nazor, ze to je mechanikou. Dale jsi se ptal kolik by to popr. stalo tak jsem ti hodil odkaz kde si ty ceny muzes vycist a ne aby jsi tam nakupoval... playcentrum.cz je seriozni obchod ale, ze narazis na cloveka se spatnou naladou nedela z playcentra hned "zlodeje" hlavne, ze "slišíš"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtel jsem pomoct a ty se hned nasiras? Dal jsem ti svuj nazor, ze to je mechanikou. Dale jsi se ptal kolik by to popr. stalo tak jsem ti hodil odkaz kde si ty ceny muzes vycist a ne aby jsi je tam kupoval... playcentrum.cz je seriozni obchod ale, ze jsi narazil na cloveka se spatnou naladou nedela z playcentra hned "zlodeje" hlavne, ze "slišíš"

Máš pravdu. Neřek si přesný dil,,jen mechaniku,, a začne tu po tobe ječet a za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak za prve je velkej rozdil u ps3 mechanika a cocka tyto dve veci se daji menit zvlast takze kdyz nekdo napise ze to je mechanikou tak rozumim mechaniku bez cocky jenom samostatnou mechaniku tak sem jenom nerozumel tomu proc zrovna mechanika??? (co je na tom spatneho?? asi ty otazniky) http://playservice.cz/?165,t%EClo-mechaniky-kem-400aaa-pro-ps3 toto je samostatne telo mechaniky uplne kompletni mechanika bez cocky http://playservice.cz/?162,laser-kes-400a-pro-ps3 toto je laser bez mechaniky http://playservice.cz/?161,kompletn%ED-mechanika-s-laserem-kem-410aca-pro-ps3 a toto je kompletni mechanika s laserem zduraznuji precist si nadpis KOMPLETNI MECHANIKA !!! "S" !!! LASEREM!!! za druhe muzes mi vysvetlit cim sem te urazyl tim ze sem se ptal proc zrovna mechanika??? nebo to bylotim ze sem napsal ze to chce priste vice procist jenom sem nechapal slovu ze je to vadnou mechanikou tak sem jenom zadal o vysvetleni a vy se tu hned certite :cheesygrin: ... nemuze tu clovek napsat ani svuj nazor bez toho aby se hned do neho zaclo narazet ...a za treti mi vysvetli jake to je jednani kdyz dam do jednoho servisu na opravu ps3 a oni mi zauctujou 3000 na vymenu cele mechaniky i s laserem kdyz mi v druhem servise rekne ze staci jenom vymenit laser nechapu asi potrebuji vysvetlit....???l.....vite co klidne si mi smazte nik me to nenasere :? :roll: muzu si udelat dalsina na jinacim IP....seru na to koncim tuhle debatu dekuji za dbornou radu sice jsem dekoval predem ale co uz toho si nikdo nevsima...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja nemam nic proti tobe ale cocka, moturek nebo navijeci tycka a spousta dalsich soucasti preci patri do mechaniky. Nejsem zadny servisak abych ti rekl presne co to je rekl jsem mechanika protoze to muze byt cokoliv v ni samotne (spatny spoj na desce mechaniky ci cokoliv jineho...) jen me zarazilo ze mi napises at ctu pozorne nez neco napisu... ja si tvuj prispevek precetl ale ty jsi me napadl jako prvni. Nemam preci tvoji konzolu pred sebou abych sam videl co to dela a co to nedela. Jestli jsem urazil tvoji osobu tak se ti predevsema omlouvam ale mohl jsi svuj druhy prispevek napsat trosku jinak...

/jen jsem se snazil pomoct (poradit) ale jsou lide co o radu nestoji (nebo ji nedokazou prijmout)... PEACE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja sem chtel jenom vysvetleni vubec nijak sem se te nechtel dotknou omlouvam se prisel jsem zrovna z pley servisu jo a ty si me neurazyl tak se mi neomlouvej :? :) ......jako ja beru mechaniku jako samostatny dil bez cocky (lasesr) takze to bylo jenom male nedorozumeni jinac tomu celku u ps3 se spravne nerika mechanika protoze mechanika je odborny nazev pro PC mechaniky protoze to je hradware ktery nejde opravovat na dily ale u ps3 to je trochu jinac je to mechanika ale i samostatny laserem neberu ruzne kabliki moturky a dalsi jeste jinacim spusobem to muzu vysvetlit machanika ma svoji prepetovou pojstku tak samo laser ma svoji prepetovou nenapaji se to jako celek tato de veci ale samostatne.... nic koncim tuhle debatu a dekuji ze tu je tak solidni clovek jako ses ty ses uplne prvni clovek co nechce jit do zbytecnych konfliktu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu