Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

Ja to mam podobne, ps3 jsem si koupil jen na exluzivky a urcite neni grafika "o dost dal" nez na xku :) (Vysechny zminovane exluzivky jsem hral)

Vedma nejsem, ale denne checkuju dost hernich webu a vim co se deje a xbox 360 proste v tehle generaci ps3 porazi....Vzdyt si vemte jak jim ted vypalili rybnik s kinectem, marketing MS je mocny nastroj :)

Btw. zda se mi to nebo si fakt citoval sam sebe v rozmezi jedne minuty :D

Ms fanboy mi prece nebudou tvrdit ze X360 porazil PS3 nerealna vec, kdyz boj este pokracuje, ted vas seru do spat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ms fanboy mi prece nebudou tvrdit ze X360 porazil PS3 nerealna vec, kdyz boj este pokracuje, ted vas seru do spat.

Boj sice neskoncil, ale ja se klidne vsadim ze to dopadne ve prospech MS....a to nerikam jako MS fanboy.....ale je jasny ze se neschodnu s PS3 fanboyem, ale fakta jsou zatim na me strane :) Dobrou...(trosku zavidim, taky bych si schrupnul misto trceni v praci :()

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ms fanboy mi prece nebudou tvrdit ze X360 porazil PS3 nerealna vec, kdyz boj este pokracuje, ted vas seru do spat.

Boj už zkončil, vyhrálo Wii, ale to je teď vedlejší. Nikdo neříká, že PS3 nemá šanci porazit Xbox. Ale v současné situaci Xbox prostě lehce vede. To je fakt, a na tom nic nezměníš.

Stejný fakt ovšem je, že Sony launch PS3 moc nezvládlo. Proč, to se tu už psalo. Od PS3 se na začátku čekalo jasné vítezství, nad konkurencí a realita je poněkud jiná. I pokud PS3 převezme vedení na Xboxem (což se asi někdy stane), nebude to drtivá porážka. Zase tolik se prodeje měnit nebudou. Vláda hegemonu PS2 se už prostě konat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boj už zkončil, vyhrálo Wii, ale to je teď vedlejší. Nikdo neříká, že PS3 nemá šanci porazit Xbox. Ale v současné situaci Xbox prostě lehce vede. To je fakt, a na tom nic nezměníš.

Stejný fakt ovšem je, že Sony launch PS3 moc nezvládlo. Proč, to se tu už psalo. Od PS3 se na začátku čekalo jasné vítezství, nad konkurencí a realita je poněkud jiná. I pokud PS3 převezme vedení na Xboxem (což se asi nekdy stane), nebude to drtivá porážka. Zase tolik se prodeje měnit nebudou. Vláda hegemonu PS2 se už prostě konat nebude.

A to je natom to krasny, ze si mozna sony uvedomi sve chyby a v priste generaci se taky vyda trochu jinym smerem, protoze porazit nintendo je tezka vec....MS ma sice marketing zvvladli lepe nez Sony, ale kdo ma na Nintendo? Ty vedi jak konzoli prodat, nemusi delat hardwarove monstrum, staci trosku potunit zelezo z GC, hodit tam nejakej napad a maj vyhrano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, idea pěkná, ale když se kouknu na NGP (zase brutální výkon) tak nevím, nevím... Ale je fakt, že NGP je pořád ještě daleko a může dopadnout dobře, rozhodně ho nijak neodsuzuju.

Ja jsem v tomhle ohledu zase pro vyhru Nintenda...to proste zase prislo s napadem, ktery prodat....pro me osobne je 3DS jasna volba, protoze ten super extremni vykon me moc nelaka....ovsem launch 3DS je podle me zbytecne urychleny a pokazeny...zadna hra, kvuli ktere bych kupoval? V tomhle olhedu si to musi NGP ohlidat....ale urcite bych ho nodsuzoval, jen proste verim, ze trend nasazeny nintendem, ze prodavaji nejaky "wow" napad a to sirokym masam (tedy casual hracum a nehracum), je zpusob jak videlat spustu chcechtáků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se jen musím smát tady tomu jak říkáte že konzole pohodlíčko FullHD na TV z postele :D koukali jste někdo na to rádoby FullHD? Full HD to určitě neni, když si pustím stejnou hru na PC a na Xboxu, připojim je do jedné televize HDMI kabelama tak z PC leze opravdu FullHD Render hry a z xboxu nějaký možná HD se šílenym antialiasingem nebo jinačim "rozmazanim" a maskováním. Ano, možná z xboxu leze FullHD ale jedná se jen o pixely, Hra se renderuje do nižšího rozlišení a obraz je nasledně převzorkován do Pseudo FullHD. Dále co se týká zmíněného pohodlí, já hraju na PC připojeném k 107cm FullHD TV také z postele nebo gauče, hry zapínám jediným poklikáním, nebo Dálkovým ovládáním a většinou hraju na Xboxovém ovladači (nemusím vstávat jak ***** a měnit DVD), pokud někdo chce argumentovat tim že jsem hru musel nejdříve nainstalovat, pak ano, ale udělám to jednou, mezitim si dám kafe a pak mam už klid. (btw mnoho hráčů si hry také instaluje do xboxu, takže to taky trvá notnou dobu a ještě navíc musejí pořád dávat DVD do mechaniky). Xbox mám také a hrajeme na něm s přítelkyní, ale pokud mi jde opravdu o zážitek z hraní, s maximální možnou kvalitou obrazu a zvuku, jedu na PC.... Xbox prostě na toto nemá dostatečnou kvalitu obrazu... xbox sem si pořídil Hlavně kvuli titulum které na PC nejsou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se jen musím smát tady tomu jak říkáte že konzole pohodlíčko FullHD na TV z postele :D koukali jste někdo na to rádoby FullHD? Full HD to určitě neni, když si pustím stejnou hru na PC a na Xboxu, připojim je do jedné televize HDMI kabelama tak z PC leze opravdu FullHD Render hry a z xboxu nějaký možná HD se šílenym antialiasingem nebo jinačim "rozmazanim" a maskováním. Ano, možná z xboxu leze FullHD ale jedná se jen o pixely, Hra se renderuje do nižšího rozlišení a obraz je nasledně převzorkován do Pseudo FullHD. Dále co se týká zmíněného pohodlí, já hraju na PC připojeném k 107cm FullHD TV také z postele nebo gauče, hry zapínám jediným poklikáním, nebo Dálkovým ovládáním a většinou hraju na Xboxovém ovladači (nemusím vstávat jak ***** a měnit DVD), pokud někdo chce argumentovat tim že jsem hru musel nejdříve nainstalovat, pak ano, ale udělám to jednou, mezitim si dám kafe a pak mam už klid. (btw mnoho hráčů si hry také instaluje do xboxu, takže to taky trvá notnou dobu a ještě navíc musejí pořád dávat DVD do mechaniky). Xbox mám také a hrajeme na něm s přítelkyní, ale pokud mi jde opravdu o zážitek z hraní, s maximální možnou kvalitou obrazu a zvuku, jedu na PC.... Xbox prostě na toto nemá dostatečnou kvalitu obrazu... xbox sem si pořídil Hlavně kvuli titulum které na PC nejsou... ;)

Myslim ze tady nikdo nezminoval to ze kouka na Full HD obraz, ja osbne jsem jen rikal ze hraju na sve Full HD TV...to ze ti to takhle vyhovuje na PC je fajn....ja bych to co mas ty presto nevymenil za xbox.....vzdy jsem byl konzolar a ikdyz obas na pc hraju nebo jsem spis hraval, ted dam proste prednost xboxu, to jak to vypada mi staci, hezci to ani mit nemusim...PC je pro me na praci, net a sledovani filmu a serialu, na xku si zahraju...co mi nikdo nevymluvi je komunita...je proste super hrat s lidmi co sdili tvoji lasku ke hram (a konzolim) a uz jen kvuli tomu Halo bych xbox nedal z ruky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se jen musím smát tady tomu jak říkáte že konzole pohodlíčko FullHD na TV z postele :D koukali jste někdo na to rádoby FullHD? Full HD to určitě neni, když si pustím stejnou hru na PC a na Xboxu, připojim je do jedné televize HDMI kabelama tak z PC leze opravdu FullHD Render hry a z xboxu nějaký možná HD se šílenym antialiasingem nebo jinačim "rozmazanim" a maskováním. Ano, možná z xboxu leze FullHD ale jedná se jen o pixely, Hra se renderuje do nižšího rozlišení a obraz je nasledně převzorkován do Pseudo FullHD. Dále co se týká zmíněného pohodlí, já hraju na PC připojeném k 107cm FullHD TV také z postele nebo gauče, hry zapínám jediným poklikáním, nebo Dálkovým ovládáním a většinou hraju na Xboxovém ovladači (nemusím vstávat jak ***** a měnit DVD), pokud někdo chce argumentovat tim že jsem hru musel nejdříve nainstalovat, pak ano, ale udělám to jednou, mezitim si dám kafe a pak mam už klid. (btw mnoho hráčů si hry také instaluje do xboxu, takže to taky trvá notnou dobu a ještě navíc musejí pořád dávat DVD do mechaniky). Xbox mám také a hrajeme na něm s přítelkyní, ale pokud mi jde opravdu o zážitek z hraní, s maximální možnou kvalitou obrazu a zvuku, jedu na PC.... Xbox prostě na toto nemá dostatečnou kvalitu obrazu... xbox sem si pořídil Hlavně kvuli titulum které na PC nejsou... ;)

Sice si to hezky napsal, ale kolik to tvoje PC zkousne Wattů a peněz za ROK. Já mám plazmu 129cm FULL HD a nemůžu si stěžovat s XBOXEM. PC je PC a xbox je pouze videohra. tady nejde tak ani o kvalitu jako o pohodu. PC bude vždy lepší. Tvůj příspěvek nemá absolutně smysl a jen vytahovaní co vlastníš a jak máš co zapojené.

Klidně ti můžu říct že mám satelitní příijem HD programů, Blu-ray disky vlastním, optický výstupy na 7.1 systém a zmíněnou plazmu 129cm za 50.000,- A řeknu, že t oje bomba. Ale už bych to nikdy neudělal, jelikož kamarád má LCD 105cm stereo zvuk a hraní z HER je u něj stejný požitek jako u mě. Takže Buď málo hraješ nebo nevíš o čem mluvíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju od te doby co se u nás objevili první PC. A co já vytahuju že mám? jen vysvětluju že argumentovat tím že na xboxu hraju z pohodlí gauče nebo postele na FullHD TV je absolutně mimo mísu.

jo a Víš kolik ta tvoje plazma zkousne Wattů a peněz za rok?

Já osobně peníze v tomhle směru neřeším

A právě o pohodě já mluvim, mam mnohem větší pohodu na PC než na Xboxu, vše mam naprosto stejný a do plusu nemusim pořád běhat vyměňovat DVD ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(nemusím vstávat jak ***** a měnit DVD), pokud někdo chce argumentovat tim že jsem hru musel nejdříve nainstalovat, pak ano, ale udělám to jednou, mezitim si dám kafe a pak mam už klid. (btw mnoho hráčů si hry také instaluje do xboxu, takže to taky trvá notnou dobu a ještě navíc musejí pořád dávat DVD do mechaniky)

Měnění her ti bude vadit, jen pokud jich za hodinu vystřídáš pět a více. Normální člověk, který hraje jednu hru nějakou delší dobu to ani nepozná.

Ano, DVD musí být v mechanice při hraní, to je pravda, ale to je mnohem lepší, než úchylné DRM, kterými se hry pro PC jen hemží. Zlatý disk v mechanice.

Pro většinu lidí je konzole výhodnější kvůli ceně, PC, hlavně takové, které zvládá FullHD zobrazení her, stojí o dost více. A ano, jak už zde padlo, i následná režie je vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je právě ono, konzole je pouze o penězích. Jediný co se mi vážně líbí je XLIVE komunita, jednoduchost sdílení čehokoli s přáteli atd...

btw: stačí stahnout crack a a žádný DRM mě neštve

Neberte mě špatně, Xbox mám také.... reaguji pouze na nesmyslné argumenty které se tu řeší od začátku tohoto tematu, napsal sem to jen tak jak to vidím já, je to jen muj nazor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je právě ono, konzole je pouze o penězích. Jediný co se mi vážně líbí je XLIVE komunita, jednoduchost sdílení čehokoli s přáteli atd...

btw: stačí stahnout crack a a žádný DRM mě neštve

A já si seženu JTAG Xbox a měnění DVD mě neštve taky.

Cena je právě docela rozhodující. Určitě by většina lidí šla do maxima, kdyby na to měli. Jenže, tak to často není. Pak se řeší cena/výkon a zde je konzole ideální. Levná a hry pořád vypadají pěkně. Vypadají na HE PC lépe? Jistě, ale také za pěkně velkou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju od te doby co se u nás objevili první PC. A co já vytahuju že mám? jen vysvětluju že argumentovat tím že na xboxu hraju z pohodlí gauče nebo postele na FullHD TV je absolutně mimo mísu.

jo a Víš kolik ta tvoje plazma zkousne Wattů a peněz za rok?

Já osobně peníze v tomhle směru neřeším

A právě o pohodě já mluvim, mam mnohem větší pohodu na PC než na Xboxu, vše mam naprosto stejný a do plusu nemusim pořád běhat vyměňovat DVD ;)

tak já už vůbec neřeším peníze. Ale jak už bylo řečeno, já když hraju, tak hraju jednu HRU dokuď ji pořádně neprojedu nedodělám achievementy a pak měním, takže nemám potřebu vstávat a měnit. Jsem prostě zastáncem HER na konzolích. PC a notebook pouze na práci. Za xbox utratím za ROK cca 10k teď si vem PC, jak je výkonné za 1ROK - a kolik peněz dotoho musíš vrazit aby to zvládalo rozlišení 1920x1080.

To mě přivádí na otázku co vlastníš za PC ?? jde mi o hardware - protože když tu mluvíš o zapojeni přes HDMI pc a xko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je právě ono, konzole je pouze o penězích. Jediný co se mi vážně líbí je XLIVE komunita, jednoduchost sdílení čehokoli s přáteli atd...

btw: stačí stahnout crack a a žádný DRM mě neštve

Neberte mě špatně, Xbox mám také.... reaguji pouze na nesmyslné argumenty které se tu řeší od začátku tohoto tematu, napsal sem to jen tak jak to vidím já, je to jen muj nazor ;)

A pokud pohodli a hrani na televizi neni dostatecny argument (ikdyz abys mel to co mas ty tak je to uz jina cenovy trida a ne kazdy ma tolik penez, ja osobne kupuju originalky takze musim davat penize i do her...) tak Live je, ten je proste k nezaplaceni (PC obdoba Games for Windows je spis k smichu a steam na to taky nema, jen pro pripad :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Nějakou ASUS desku ted nevim přesně co je to zač, processor postarší AMD Athlon 64 X2 6000+ 4gb DDR2 800mhz a k tomu grafiku GF GTX 460 1GB. Sestava za pár korun a jede na tom absolutně vše. mam to buďto na FullHD TV, a pokud na ni zrovna přítelka čučí, tak na FullHD 24" Monitoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ano, v tom souhlasim. LIVE je věc nedocenitelná :) pokud co se hraní týče, hry napřed hraji na PC a poté ji projedu a pařim na xboxu budto kvuli achievmentum nebo s přáteli. v tom vidim já kouzlo konzolí

To je podle me nejvetsi prinos soucasne generace konzoli (next)...ani ne tak grafika jak "socialnost"...hezky je to videt treba u Hala, coz je hra pod zastitou MS...ta vyuziva LIVE naplno a dava hracum az nepredstavitelne moznosti...to bys na PC nidy neostal....

Btw. zkus pouzit tlacitko Upravit ;) (nic ve zlym)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Nějakou ASUS desku ted nevim přesně co je to zač, processor postarší AMD Athlon 64 X2 6000+ 4gb DDR2 800mhz a k tomu grafiku GF GTX 460 1GB. Sestava za pár korun a jede na tom absolutně vše. mam to buďto na FullHD TV, a pokud na ni zrovna přítelka čučí, tak na FullHD 24" Monitoru.

Tak si mě dost zklamal, protože bych chtěl teda vidět v jakém rozlišení hraješ HRY a na jaké detaily. Jaké HRY. Myslíš, že FULL HD ti přinese super zážitek ze HRY. Pokuď do něj nepouštíš více, tak ti je monitor i TV k ničemu. "Srovnáváš něco o čem nemáš páru"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože? :D no mužu ti říct že všechny hry na plné detaily v 1920x1200. Jsi dost zmatenej jak na to koukam. Mam to doma přijeď se podívat, páru mam o všem jelikož se těmito věci (HW) živím.

Já se tím už živím 10let a ještě k tomu podnikám v dovozu orientu a exotiky do CZ. Tak napiš nějakou HRU a detaily ??? Příjde mi divné, že se tu oháníš PC a xko přes HDMI. TV má daleko větší rozteč bodů než monitor. Tudíž HRY na tvém monitoru vypadají:

1, 1920x1200 není FULL HD

2, TV větší rozteč bodů

3, když si dáš tvoje "FULL HD 1920x1200" na monitoru tak máš třeba text ve hře čitelný, ale na TV bude nečitelný, ikdyž TV je pravé FULL HD 1920x1080

Ukázal si nám, že tomu fakt nerozumíš nastuduj, přenosy dat, připojené, kvalitu, rozlišení a pak se s tebou budu bavit... pouštíš do TV signál 1920x1200 "FULL HD" na 1920x1080 o nějakých detailech - no chtěl bych vidět tu krásu u tebe pc hdmi tv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bože ty seš jeliman, pochybuju že se tím živíš, to že děláš dovoz orientu, tomu bych už věřil. :D Do monitoru si pouštím 1920x1200 jelikož je to 16:10 monitor a že to neni FullHD? to je pravda, je to ještě víc :P, TV Má normálně 1920x1080 takže tam pouštim to... píšeš nesmysly, Pc mam propojení DVI s monitorem, a HDMI s TV, a xbox HDMI s TV. TV má větší rozteč bodů, ale to znamená jen že je obraz větší, nikoli že se mění jeho kvalita. je vidět že víš tak název FullHD ale nevíš co to znamená :D

Víš to 1920x1200 znamená že to má na šířku 1920 pixelů a na výšku 1200, tzn že monitor má o pár pixelů víc než tv. Nic víc nic míň na kvalitě se nemění zhola nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu